Odprowadzanie pojazdów

 • Nocni kierowcy

  Nocni kierowcy

  Jazda pod wpływem alkoholu może się dla Was zakończyć bardzo tragicznie. Dlatego jeżeli nie czujecie się na siłach aby bezpiecznie dotrzeć do domu powinniście zamówić naszego kierowcę. Szybko i bezpiecznie odprowadzimy Wasze auto pod dom. Wystarczy, że zadzwonisz do nas a już po 20 minutach nasz pracownik zjawi się pod podanym adresem. Gwarantujemy dyskrecję oraz bardzo atrakcyjne ceny. Nowym Klientom proponujemy rabat w wysokości 10% ale doceniamy także stałych Klientów dając im aż 15% zniżki. Jeżeli jesteś po alkoholu koniecznie zadzwoń do nas gdyż być może uratujemy Ci życie.

  Data dodania: 28 02 2013 szczegóły wpisu
 • Auto BANIA - odprowadzanie pojazdów

  Auto BANIA - odprowadzanie pojazdów

  AUTOBANIA.PL | TY PIJESZ MY JEDZIEMY Piłeś alkohol, źle się czujesz albo po prostu nie masz ochoty prowadzić samochodu? Nasz kierowca odwiezie Cię bezpiecznie do miejsca przeznaczenia, Twoim własnym samochodem! Wystarczy, że zadzwonisz na jeden z tych numerów: 669 006 006 lub 500 66 55 66 i powiesz doradcy na jaki adres ma przyjechać szofer. Czas oczekiwania jest bardzo krótki! Nasz szofer profesjonalnie, szybko i bez zbędnych obaw odwiezie Ciebie i Twoich towarzyszy do celu.

  Data dodania: 29 02 2012 szczegóły wpisu
 • Odprowadzanie samochodów Driver24

  Odprowadzanie samochodów Driver24

  Zajmujemy się odprowadzaniem samochodów naszych klientów, podczas gdy Ci nie mają takiej możliwości. Jeśli wypiłeś zbyt dużo, i nie chcesz prowadzić na bani - zadzwoń 881 555 500, odprowadzimy Ciebie i samochód pod dom. Wejdź na stronę www.driver24.net i sprawdź naszą ofertę dla firm. Jeśli masz myjnię, serwis lub salon dealerski, rozszerz swoją ofertę, i zaoferuj swoim klientom możliwość zawiezienia do i z twojej firmy. Nasi kierowcy odbiorą auto od twojego klienta, doprowadzą do Ciebie, i zwrócą mu je po wykonaniu twojej usługi.

  Data dodania: 24 01 2012 szczegóły wpisu

Odprowadzanie pojazdów - nowa strona:

Adres: