Przeprowadzki

 • kengo-przeprowadzki.eu

  kengo-przeprowadzki.eu

  Transportem mebli, sprzętów AGD i RTV, rzeczy osobistych i dokumentacji zajmuje się firma KENGO z Krakowa. Przedsiębiorstwo oferuje kompleksowe krajowe i międzynarodowe usługi przeprowadzkowe a oprócz tego opróżnianie strychów, piwnic i mieszkań plus utylizację sprzętów i niechcianych przedmiotów. Z jego usług korzystają odbiorcy prywatni, instytucje i właściciele biur. Firma dysponuje odpowiednimi pojazdami, zatrudnia profesjonalistów i gwarantuje bezpieczeństwo powierzonego ładunku. Zapewnia terminowość i kompleksowość usług, atrakcyjne warunki współpracy i dyspozycyjność. Po więcej informacji wystarczy wejść na stronę.

  Data dodania: 10 11 2020 szczegóły wpisu
 • Przeprowadzki prywatne mieszkań Warszawa

  Przeprowadzki prywatne mieszkań Warszawa

  Utylizacja mebli i elektroniki w Warszawie Logicar to nie tylko kompleksowe przeprowadzki w Warszawie, ale również usługi dodatkowe, dzięki którym zostaniecie Państwo odciążeni od żmudnych obowiązków. Jedną z nich jest utylizacja zbędnych albo zepsutych rzeczy, których wyrzucenie jest niemożliwe ze względu na gabaryty lub przepisy prawne. Kompleksowe usługi utylizacji i nie tylko Zapewniamy skuteczne usługi utylizacji mebli, elektroniki oraz innych przedmiotów – wykorzystujemy do tego odpowiednie urządzenia i działamy zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami prawnymi, dbając o dobro środowiska naturalnego. Do Państwa dyspozycji są pracownicy o dużej wiedzy oraz dysponujący odpowiednimi narzędziami, które pozwolą np. na demontaż mebli. Co więcej – jako specjaliści w zakresie przeprowadzek w Warszawie, oferujemy również transport mebli oraz urządzeń, łącznie z ich załadunkiem

  Data dodania: 17 07 2020 szczegóły wpisu
 • Transport pianin

  Transport pianin

  Każdy, kto chce się sprawnie i szybko przeprowadzić, powinien skorzystać z usług naszej firmy. Na rynku działamy już od kilku lat, nieustannie ciesząc się doskonałą opinią naszych klientów. U nas można liczyć nie tylko na przetransportowanie wyposażenia mieszkania, ale również solidne spakowanie wszystkich przedmiotów. Proponujemy naszym klientom usługi, które świadczymy przez siedem dni w tygodniu. Nie jest dla nas ograniczeniem ani dzień tygodnia, ani pora dnia. Organizujemy przeprowadzki zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych oraz wieczornych.

  Data dodania: 14 07 2019 szczegóły wpisu
 • Przeprowadzki Warszawa

  Przeprowadzki Warszawa

  Oferujemy pomoc przy przeprowadzce zarówno osób prywatnych, jak też firm. Przewozimy meble, kartony, pianina czy sejfy. Nasze bogate doświadczenie w tej branży sprawia, że możemy zrealizować niemal każde zlecenie. Pracujemy w dowolnie wybranych godzinach, aby zapewnić naszym klientom komfortową przeprowadzkę także wtedy, gdy nie mogą otrzymać wolnego w pracy. Mamy profesjonalnie przygotowane pojazdy, które dowiozą Państwa rzeczy w nienaruszonym stanie we wskazane miejsce. Posiadamy też atrakcyjne ceny.

  Data dodania: 14 07 2019 szczegóły wpisu
 • globalservice-przeprowadzki.pl

  globalservice-przeprowadzki.pl

  Firma Global Service zajmuje się przeprowadzkami klientów indywidualnych, przedsiębiorstw, urzędów, biur i instytucji. Jej siedziba mieści się w Gdańsku, oddziały natomiast w Warszawie, Bydgoszczy oraz Łodzi. Firma zapewnia krajowy i międzynarodowy transport mienia a oprócz tego przechowywanie w magazynie. W zakres świadczonych usług wchodzi także sprzątanie po usługach oraz utylizacja. Proponuje atrakcyjne warunki współpracy, konkurencyjne ceny i kompleksową obsługę. Na stronie internetowej znajdą Państwo więcej informacji o ofercie oraz niezbędne dane kontaktowe, zachęcamy do jej odwiedzenia.

  Data dodania: 25 06 2019 szczegóły wpisu
 • Przeprowadzki mieszkań i firm w Warszawie

  Przeprowadzki mieszkań i firm w Warszawie

  Przeprowadzki Warszawa nr 1 to profesjonalne przeprowadzki w najlepszym wydaniu w Warszawie i okolicy. Zapewniamy specjalistyczny transport mebli i innych dużych przedmiotów wykonany przez kadrę rzetelnych doświadczonych pracowników, którzy szybko i perfekcyjnie realizują powierzoną im przeprowadzkę.
  Naszych samochody dysponują elementami niezbędnymi do solidnego umocowania i zabezpieczenia przewożonych przedmiotów.
  W Warszawie realizujemy przeprowadzki mieszkań, przeprowadzki biur i przeprowadzki firm oraz transport mebli i transport dużych instrumentów muzycznych.
  Nasze kwalifikacje i doświadczenie w przeprowadzkach w Warszawie pozwalają nam zaoferować Państwu wysoką jakość usługi transportowej oraz jej terminowość.
  Cennik przeprowadzki prosimy zamawiać telefonicznie lub na stronie www.tanieprzeprowadzkiwarszawa.pl

  Data dodania: 23 01 2019 szczegóły wpisu
 • firma-przeprowadzkowa-warszawa.pl

  firma-przeprowadzkowa-warszawa.pl

  Firma przeprowadzkowa Warszawa? Tak, to właśnie my. Zajmujemy się tym już od dłuższego czasu.Cechujemy się głównie elastycznością, dlatego nader często to właśnie my jesteśmy w stanie dopasować się do klienta, o której godzinie zaczynamy przeprowadzkę. Trudnimy się tym już od długiego czasu, a co za tym idzie jesteśmy w tym nader sprawni oraz doświadczeni. To świadczy głównie o łatwości z jaką przeprowadzamy prawie każdą przeprowadzkę.

  Data dodania: 14 01 2019 szczegóły wpisu
 • Folia bąbelkowa Warszawa - przeprowadzkisklep.pl

  Folia bąbelkowa Warszawa - przeprowadzkisklep.pl

  W przypadku przeprowadzek nader często dochodzi do sytuacji, gdy część twojego wyposażenia ulega uszkodzeniu. Zapewne nie jest to dobra wiadomość dla ciebie. Z reguły przyczyną takiego stanu rzeczy jest właśnie brak odpowiedniego opakowania i zabezpieczenia. W tym celu warto jest używać właśnie przydatnych akcesorów, takich jak folia stretch i kartony. Te materiały i jeszcze wiele innych pozwolą tobie właściwie zabezpieczyć twoje cenne wyposażenie.

  Data dodania: 11 12 2018 szczegóły wpisu
 • Transport mebli warszawa - eleganckieprzeprowadzki.pl

  Transport mebli warszawa - eleganckieprzeprowadzki.pl

  Zapewne każdy jest w stanie wyobrazić sobie, jak dużym instrumentem jest pianino. Jest to na tyle duże, że nie każdy jest w stanie nawet znaleźć miejsce w swoim domu na taką ozdobę. W dodatku jest bardzo ciężkie, dlatego transport tego instrumentu bardzo często jest problematyczny. Jednak nasza firma oferuje właśnie transport pianina. Dla nas nie jest to żaden problem, aby zająć się zabezpieczeniem oraz przetransportowaniem.

  Data dodania: 11 12 2018 szczegóły wpisu
 • www.przeprowadzkiwarszawa.eu PRZEPROWADZKI

  www.przeprowadzkiwarszawa.eu PRZEPROWADZKI

  Bezusterkowe przeprowadzki, usługi transportowe, a także transport we wyznaczone miejsca unikalnych przedmiotów, sejfów, instrumentów muzycznych czy dzieł sztuki oferuje firma Transportwawa24 z Podolszyna. Zapewniamy prawidłowy przebieg każdej przeprowadzki - bezpiecznie, wygodnie i zawsze na czas. Pomagamy także w załadunku, rozładunku, demontażu i montażu mebli. Świadczymy także usługi w ramach auto taxi, przewozimy pojedyncze przedmioty, takie jak pralka czy lodówka bądź na życzenie, na czas remontu przechowamy meble. W ramach usług proponujemy również utylizację mebli, AGD i sprzętu RTV. Zapraszamy!

  Data dodania: 09 11 2018 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Przeprowadzki - nowa strona:

Adres: