Przeprowadzki

Przeprowadzki

Ocena: 3.3/10 (19 głosów)Jesteśmy polską firmą specjalizującą się w organizowaniu przeprowadzek na różną skalę. Począwszy od małych usług mających na celu przewiezienie pojedynczych mebli, na przeprowadzkach dużych przedsiębiorstw i instytucji skończywszy. Jesteśmy firmą, która pomoże, zorganizuje i wykona dla Państwa każdą usługę przeprowadzkową. Służymy pomocą zaczynając od planowania poprzez nadzór a kończąc na wykonaniu usługi. Sprawdź naszą wyjątkową ofertę umieszczoną na stronie internetowej i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.Podobne strony
 • Przeprowadzki Poznań

  Drabant Taxi Usługi Transportowe z Poznania to nie tylko pospolity transport mebli, ale także błyskawiczna obsługa przesyłek i transport kartonów. Transportuje rzeczy do szerokości dwóch metrów. Mogą to być urządzenia sportowe i rehabilitacyjne i różnego typu meble. Przeprowadzki - w Drabant Taxi Usługi Transportowe - są tanie i sprytnie zorganizowane. Drabant Taxi Usługi Transportowe z Poznania to także pomoc w niepożądanych wypadkach. Gdy nastąpi przerwa w produkcji, Drabant Taxi odbierze i przywiezie część, która uległa popsuciu. Jeśli konkretna osoba rozwozi towar, a jej auto nagle ulegnie usterce, Drabant Taxi może przejąć chwilowo jej obowiązki. Znajomość angielskiego pozwala odbierać z dworca obcokrajowców umówionych na spotkania biznesowe. Obsługiwane są imprezy towarzyskie na obszarze całej Europy. Przedsiębiorstwo realizuje zamówienia w dzień i w nocy.

 • Taxi Bagażowe, przeprowadzki Warszawa

  Zapraszamy do wynajmowania naszych samochodów dostawczych z kierowcą. Ceny kształtują się następująco: 30pln/podstawienie, 2,20pln/km, 44pln/godzina postoju. Podane stawki są kwotami brutto. Na życzenie zamawiającego nasz pracownik wystawia fakturę VAT. Pomoc kierowcy w załadunku i rozładunku jest bezpłatna. Przykładowe wyliczenie ceny za kurs: trasa 5 km, postój 30 minut, koszt: 63pln. Posiadamy dostawcze furgonetki oraz samochody z zabudową kontenerową. Dzięki temu możemy bezpiecznie przewieźć lodówkę jak i meble z całego mieszkania. Zajmujemy się także kompleksowo przeprowadzkami. Koszt wynajęcia ekipy do noszenia towarów jest ustalany przez zapytanie na e-mail. Możecie Państwo nam zlecić pakowanie swoich rzeczy a także sprzątanie lokalu. Jeździmy w Warszawie oraz na trasach z i do Warszawy. Oferujemy usługi transportowe na najwyższym poziomie i w przystępnych cenach. Zapraszamy do współpracy osoby prywatne i firmy.

 • Przeprowadzki Gdynia

  Planujesz w najbliższym czasie przeprowadzkę? W takim razie już teraz zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą! Przeprowadzkami zajmujemy się od lat i w tej dziedzinie posiadamy bardzo duże doświadczenie. Dysponujemy odpowiednim sprzętem i zasobami ludzkimi, aby poradzić sobie zarówno z przeprowadzką mieszkania, jak i dużego magazynu. Nasze usługi są przy tym kompleksowe, więc nie musisz się niczym samodzielnie przejmować. Dostarczamy materiały do pakowania, zabezpieczamy powierzone nam przedmioty, a te niepotrzebne możemy zutylizować. Także zajmujemy się świadczeniem usług porządkowych. Zapraszamy na stronę!

 • Transport adexim

  Szukasz specjalisty od przeprowadzek z doświadczeniem i rzetelnym podejściem? Jeśli tak, zachęcamy do skorzystania z oferty firmy Adimex oferującej przeprowadzki mieszkań, przeprowadzki biur oraz przeprowadzki międzynarodowe oraz usługi transportowe i magazynowe na ternie Warszawy, całej Polski i całego świata. Nasze doświadczenie logistyczne, profesjonalizm działania oraz pełne dostosowanie oferty do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów to nasze najważniejsze atuty.

 • Przeprowadzki firm Łódź

  Przeprowadzka to proces, który powinien być zorganizowany logicznie i zaplanowanie. Niestety nie zawsze mamy możliwość transportu różnych mebli czy ciężkich rzeczy. Z pomocą przychodzą nam firmy przeprowadzkowe, takie jak nasza. Działamy na terenie Łodzi i zajmujemy się transportem sejfów, z dodatkową ochroną, pianin czy innych cennych przedmiotów. Jeśli planujesz zmianę lokalizacji Twojej firmy skorzystaj z usług przeprowadzki firm. Zastanawiasz się jak się przeprowadzisz- likwidacja mieszkań na terenie Łodzi to rozwiązanie dla Ciebie. Planujesz wyjazd zagranicę? Skorzystaj z naszych usług przeprowadzek międzynarodowych – dopilnujemy by Twój dobyte dojechał cały i na czas.

 • LARO usługi transportowe Wrocław

  Chętnie podejmujemy się wykonywania usług transportowych do 3,5 tony. Przedsiębiorstwo Laro z Wrocławia wykonuje zlecenia od klientów z całej Polski. Posiadamy nowoczesne samochody transportowe, dzięki którym możemy wykonywać fachowy przewóz rzeczy. Ważną częścią aktywności naszej firmy są przeprowadzki. Przewozimy meble, dokumentację oraz inne wyposażenie. Nasze auta są dostosowane do transportu każdego rodzaju mebli. Zapewniamy, że każde zlecenie będzie wykonane szybko i skutecznie, a cały towar nie zostanie naruszony. Naszym celem jest Państwa stuprocentowe zadowolenie. Szczegółowe informacje są dostępne na witrynie internetowej.

 • Przeprowadzki Warszawa

  Oferujemy pomoc przy przeprowadzce zarówno osób prywatnych, jak też firm. Przewozimy meble, kartony, pianina czy sejfy. Nasze bogate doświadczenie w tej branży sprawia, że możemy zrealizować niemal każde zlecenie. Pracujemy w dowolnie wybranych godzinach, aby zapewnić naszym klientom komfortową przeprowadzkę także wtedy, gdy nie mogą otrzymać wolnego w pracy. Mamy profesjonalnie przygotowane pojazdy, które dowiozą Państwa rzeczy w nienaruszonym stanie we wskazane miejsce. Posiadamy też atrakcyjne ceny.

 • Przeprowadzki prywatne mieszkań Warszawa

  Utylizacja mebli i elektroniki w Warszawie Logicar to nie tylko kompleksowe przeprowadzki w Warszawie, ale również usługi dodatkowe, dzięki którym zostaniecie Państwo odciążeni od żmudnych obowiązków. Jedną z nich jest utylizacja zbędnych albo zepsutych rzeczy, których wyrzucenie jest niemożliwe ze względu na gabaryty lub przepisy prawne. Kompleksowe usługi utylizacji i nie tylko Zapewniamy skuteczne usługi utylizacji mebli, elektroniki oraz innych przedmiotów – wykorzystujemy do tego odpowiednie urządzenia i działamy zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami prawnymi, dbając o dobro środowiska naturalnego. Do Państwa dyspozycji są pracownicy o dużej wiedzy oraz dysponujący odpowiednimi narzędziami, które pozwolą np. na demontaż mebli. Co więcej – jako specjaliści w zakresie przeprowadzek w Warszawie, oferujemy również transport mebli oraz urządzeń, łącznie z ich załadunkiem