Rejestracja pojazdów

 • Pomorskie centrum rejestracji w Gdańsku

  Pomorskie centrum rejestracji w Gdańsku

  Jeśli sprowadziłeś pojazd z zagranicy lub zakupiłeś w Polsce to na pewno zainteresuje cię nasza oferta!

  Jesteśmy firmą która od 2008 roku świadczy usługi administracyjne w urzędach. Obsługujemy takie urzędy jak:

  Urząd Celny:

  - gdzie realizujemy wszelkie czynności związane z opłaceniem podatku akcyzowego,
  - wykonujemy wszelkie odprawy pojazdów sprowadzonych z krajów poza unijnych,
  - uzyskujemy zwolnienia z konieczności uregulowania podatku akcyzowego tzw. mienie przesiedleńcze.

  Urząd Skarbowy:

  - obsługa formalności związanych z regulacją podatku PCC-3 po zakupie pojazdu krajowego.
  - inne czynności podatkowe związane z zakupionymi samochodami.

  Wydział Komunikacji - referat rejestracji pojazdu:

  - rejestracja pojazdów sprowadzonych,
  - przerejestrowanie pojazdów zakupionych w kraju,
  - uzyskiwanie adnotacji urzędowych HAK, GAZ, TAXI, VAT,
  - odbiory dowodów zatrzymanych przez policję,
  - zgłoszenie nabycia/zbycia pojazdu,
  - wyrejestrowanie z powodu zezłomowania,
  - wtórnik zniszczonego lub zagubionego dokumentu,
  - uzyskanie nowej nalepki kontrolnej na szybę,
  - rejestracja pojazdów zabytkowych,
  - i wiele innych niestandardowych sytuacji administracyjnych.

  Wszystkie wyżej wymienione czynności realizujemy z priorytetowym podejściem podchodząc do każdego zlecenia z należyta starannością. Nasi pracownicy dysponują rzetelną wiedzą oraz doświadczeniem zdobytym na przestrzeni ostatnich lat. Daje to gwarancję że powierzone nam zlecenie zostanie wykonane szybko a rejestracja pojazdu będzie procesem miłym i przyjemnym. Dodatkowo prowadzimy rozbudowane zaplecze tłumaczeniowe wykonujące tłumaczenia z wielu najpopularniejszych języków świata. Wszyscy tłumacze pracujący w naszej firmie posiadają wszelkie certyfikaty i uprawnienia tłumaczy przysięgłych. Uwierzytelnienie wszelkich przekładanych tekstów zapewnia pełną akceptację wszystkich tłumaczeń w każdym urzędzie na świecie. Po całym procesie rejestracji nasz multiagent przygotowuje ofertę ubezpieczenia analizując wszystkich najpopularniejszych ubezpieczycieli w Polsce. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7dni w tygodniu przez 24h pod numerem informacyjnym:

  506-328-644 MASZ PYTANIA ? ZADZWOŃ!

  Data dodania: 06 04 2020 szczegóły wpisu
 • www.rejestracjapojazdow-poznan.pl

  www.rejestracjapojazdow-poznan.pl

  Rejestracja samochodu, wyrobienie karty pojazdu czy tablic rejestracyjnych, rejestracja samochodów zabytkowych oraz tych sprowadzanych z zagranicy to zakres usług, jakie w Rokitnicy świadczy firma Rejskon. Złożymy tablice indywidualne i dowód rejestracyjny, zrealizujemy zmianę danych w dowodzie, przerejestrowanie/wyrejestrowanie (wyrejestrowanie od kasacji, od sprzedaży), a także wyrobimy dokumenty na prawo jazdy. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie, na którą zapraszamy.

  Data dodania: 12 08 2019 szczegóły wpisu
 • Rejestracja pojazdów, samochodów Wejherowo Gdynia Puck Kartuzy

  Rejestracja pojazdów, samochodów Wejherowo Gdynia Puck Kartuzy

  Agencja Celna INTRASAD z siedzibą w Gdyni oraz Luzinie koło Wejherowa od wielu lat zajmuje się kompleksową rejestracją pojazdów. Rejestrujemy pojazdy:rejestracja samochodów osobowych i ciężarowych
  rejestracja motoroweru, motocykla
  rejestracja przyczep i naczep samochodowych
  rejestracja quadów
  Co ważne zajmujemy się rejestracją pojazdów sprowadzonych z zagranicy i tych zakupionych w Polsce. Załatwiamy wszelkie formalności od A do Z tj:Urząd Celny - opłata akcyzy - AKCU
  Urząd Skarbowy - VAT 23 i VAT 24
  opłata recyklingowa
  tłumaczenia przysięgłe
  rejestracja pojazdu - odbiór tablic rejestracyjnych
  ubezpieczenia komunikacyjne - OC AC NNW

  Zlecając rejestrację pojazdu naszej firmie unikacie Państwo konieczności wypełniania szeregu dokumentów i stania w długich kolejkach. Załatwiamy wszelkie formalności związane z rejestracją.
  Zapraszamy do kontaktu.
  Biuro tłumaczeń i rejestracji pojazdów INTRASAD

  Data dodania: 26 11 2014 szczegóły wpisu
 • Rejestruj.auto.pl

  Rejestruj.auto.pl

  Oferujemy rejestrację pojazdów w Łodzi i na terenie woj. łódzkiego. Nasza firma zajmuje się rejestrowaniem pojazdów z kraju i sprowadzanych z zagranicy. Wiedza dotycząca przepisów
  i doświadczenie, które nabyliśmy przy rejestracji pojazdów pozwala sprawnie poruszać się w przepisach i wymogach rejestracyjnych, co przekłada się na szybkość i jakość naszych usług.
  Nie stój w kolejce! Postoimy za Ciebie! Wraz z usługą rejestracji oferujemy tłumaczenia dokumentów samochodowych potrzebnych do zarejestrowania pojazdu w Urzędzie Komunikacji a także załatwianie formalności w innych urzędach.
  Nasza oferta skierowana jest do firm jak i osób prywatnych.

  Data dodania: 25 01 2014 szczegóły wpisu
 • Rejestracja auta Poznań

  Rejestracja auta Poznań

  Ekspresowa rejestracja pojazdów to hasło kojarzone z przedsiębiorstwem Car Plac. Zgodnie z wymaganiami konsumentów przedstawiciel przedsiębiorstwa składa wizyty w urzędach, może również odwiedzić Starostwo Powiatowe. Poznań, ul. Jackowskiego – tu mogą się pojawiać zainteresowani. Przekaż nam swoją sprawę, a w Twoim imieniu zostanie dokonana rejestracja auta. Car Plac dba o to, by wszelkie formalności zostały przeprowadzone sprawnie i natychmiastowo. Zajrzyj na stronę, gdyż tam zaprezentowano zakres usług.

  Data dodania: 27 05 2013 szczegóły wpisu
 • Rejestracje samochodu Poznań

  Rejestracje samochodu Poznań

  Moja firma realizuje zlecenia w branży od ponad dwóch lat. Prowadzę działalność na obszarze Poznania oraz w położonych niedaleko miasteczkach. Trudnię się świadczeniem prac w dziedzinie rejestrowania aut. Zatrudniam do pracy jedynie najlepszych w swojej dziedzinie specjalistów. Moje doświadczenie i wiedza, gwarantują szybkie i prawidłowe wypełnienie formalności. Czas, który potrzebuję na wykonanie całkowitej rejestracji pojazdu wynosi od 3-4 dni roboczych. Gwarantuję profesjonalizm oraz bardzoprzystępne ceny. W razie wszelakich pytań, należy kontaktować się ze mną, telefonując pod numer telefonu: 797 713 314.

  Data dodania: 03 10 2012 szczegóły wpisu
 • Kompleksowa rejestracja auta lub motocykla Wrocław

  Kompleksowa rejestracja auta lub motocykla Wrocław

  Firma Hakiru - kompleksowa rejestracja pojazdów. Rejestracja Twojego nowego auta lub motocykla nigdy nie była jeszcze tak łatwa. Nasza pomoc przeznaczone są dla nabywców mieszkających, oraz podlegających pod urząd celny w Legnicy, Wałbrzychu, lub Wrocławiu. W ofercie poza rejestracja samochodu lub motocykla, znajdziecie państwo również zwykle, jak i przysięgłe tłumaczenia, usługę wypełniania formularzy AKC-U, Wniosku do naczelnika UC VAT 23, VAT 24, NIP-3,, oraz profesjonalna obsługa w zakresie pośrednictwa w załatwianiu formalności związanych z rejestracja auta.

  Data dodania: 31 03 2012 szczegóły wpisu
 • Rejestracja samochodów Bydgoszcz

  Rejestracja samochodów Bydgoszcz

  Rejestracja samochodu jest konieczna do dopuszczenia pojazdu na drogi publiczne. Nieodłącznie kojarzy się z wielogodzinnym i żmudnym załatwianiem formalności, m.in. w Urzędzie Skarbowym i Wydziale Komunikacji. Nasze biuro rejestracji pojazdów w Bydgoszczy wyręcza klientów w dokonywaniu rejestracji auta. Szybko i skutecznie przeprowadza niezbędne działania, żeby klient mógł w niedalekim terminie dostać tablice i dowód rejestracyjny mógł cieszyć się nowym samochodem. Oferujemy załatwianie wszelkich formalności niezbędnych do zakończenia rejestracji w: • Wydziale Komunikacji
  • Urzędzie Celnym
  • Urzędzie Skarbowym
  • Tłumaczenia dokumentów

  Usługi:
  • Deklaracja AKC- U
  • Podanie w sprawie wydania zaświadczenia o zapłacie akcyzy
  • Akcyza
  • VAT 24
  • Tłumaczenia przysięgłe dokumentów samochodowych
  • Wniosek o rejestrację pojazdu
  • Opłata recyklingowa

  W naszej ofercie znajdą Państwo również, ubezpieczanie pojazdu w dowolnej firmie ubezpieczeniowej. Nie trać czasu - zdaj się na nas.

  Data dodania: 29 03 2012 szczegóły wpisu
 • Rejestracja auta Poznań

  Rejestracja auta Poznań

  Przedsiębiorstwo M&T Cars pragnie zachęcić potrzebujących pomocy do skorzystania z dostępnych w poznańskim oddziale usług jakim jest rejestracja samochodu oraz pojazdów, także tych zabytkowych. Zdobyte doświadczenie i setki wykonanych usług pozwala nam zapewnić osoby współpracujące z nami, że skorzystanie z rejestracji pojazdów w M&T Cars z Poznań zostanie sfinalizowane z sukcesem. Innym atutem jest odpowiednia cena za oferowane usługi możliwe do realizacji u nas. Zachęcamy potrzebujących pomocy z miasta Poznań i z innych rejonów, do złożenia zapytania na naszej stronie internetowej i zapoznania się z oferowanymi możliwościami rejestracji pojazdów.

  Data dodania: 25 01 2012 szczegóły wpisu
 • Rejestracja pojazdów Poznań

  Rejestracja pojazdów Poznań

  Marka spod Poznania, oferująca realizowanie wszystkich dokumentów dotyczących posiadania lub zakupu nowego pojazdu. W ofercie mieści się rejestracja samochodów w wybranych urzędach, załatwianie spraw wykupu akcyzy lub VAT-u 25. Jeśli idzie o ubezpieczenie Madicar kontaktuje się z różnymi firmami ubezpieczeniowymi. Pomaga klientom w wyborze tego najlepszego. Firma załatwia typowe kwestie oraz pomaga rozwiązać niecodzienne kłopoty typu auto z hakiem lub na gaz. W ramach obsługi uwzględnione są rozmaite atrakcje jak tańszy recykling czy opinia rzeczoznawcy w razie stłuczonego auta. Klienci, których firma reprezentuje, gdy chodzi o tablice rejestracyjne, dodatkowo dostają ramki pod tablice i zawieszki do pojazdu. Zadaniem firmy jest minimalizowanie problemów jej klientom i troska o ich satysfakcję.

  Data dodania: 12 09 2011 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Rejestracja pojazdów - nowa strona:

Adres: