Rzeczoznawca samochodowy

 • kubatek.com.pl

  kubatek.com.pl

  Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą certyfikowanego rzeczoznawcy samochodowego, Piotra Kubatka z Tymbarku w województwie małopolskim. Oferuje on szeroką gamę usług związanych z wyceną, kosztorysowaniem, analizą dokumentów szkodowych, likwidacją szkód, reprezentowaniem zleceniodawcy przed ubezpieczycielami, doradztwem, diagnostyką komputerową czy też rekonstrukcją wypadku drogowego. Gwarantuje profesjonalizm, korzystne ceny usług i rzetelność. Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą albo chcą się skontaktować, wystarczy wejść na stronę internetową.

  Data dodania: 25 10 2020 szczegóły wpisu
 • motocontroler.com – sprawdzanie samochodów przed zakupem

  motocontroler.com – sprawdzanie samochodów przed zakupem

  Motocontroler jest polską grupą ekspertów samochodowych. Posiada 200 fachowców w 16 województwach. Dzięki temu jej usługi są szeroko dostępne. Jeśli planujesz zakup samochodu używanego skorzystaj z ogromnej wiedzy, jakiej dostarczą ci raporty Motocontroler. Pełen opis stanu technicznego samochodu, wycena za pomocą specjalnego programu, a do tego dokładne zdjęcia. Sprawdzenie stanu używanego pojazdu jeszcze nigdy nie było takie proste. Skorzystaj z niezależnych raportów przygotowanych przez profesjonalnych ekspertów samochodowych z firmy Motocontroler, działającej na terenie całego kraju. Poznasz wszelkie możliwe usterki przed dokonaniem zakupu. Dzięki nam nie przepłacisz za używane auto.

  Data dodania: 04 03 2019 szczegóły wpisu
 • www.rzeczoznawcyap.pl

  www.rzeczoznawcyap.pl

  Ocenę stanu technicznego pojazdów, ustalanie stopnia zużycia i zakresu jego uszkodzeń, także dla potrzeb odszkodowawczych z tytułu ubezpieczenia komunikacyjnego, oferuje Zespół Rzeczoznawców Samochodowych, Maszyn i Urządzeń Automobilklub Nowy Świat Sp. z o.o. Oddział w Poznaniu. Realizujemy kosztorysy naprawy w systemie AUDATEX i EUROTAX, zajmujemy się ponadto oceną jakości naprawy pojazdów. Świadczymy wiele innych usług, jakie całkowicie prezentujemy na stronie - zapraszamy!

  Data dodania: 04 01 2019 szczegóły wpisu
 • LEWANDOWSKI PAWEŁ badania pojazdów zabytkowych

  LEWANDOWSKI PAWEŁ badania pojazdów zabytkowych

  Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy Pawła Lewandowskiego, która swoją siedzibę ma w Izabelinie B w województwie mazowieckim. W zakres świadczonych usług wchodzi profesjonalne rzeczoznawstwo techniki motoryzacyjnej, ruchu drogowego, maszyn i urządzeń. Rzeczoznawca proponuje ocenę stanu technicznego pojazdów, ustalenie wartości i kosztów naprawy, pomoc w likwidacji szkód komunikacyjnych jak i kosztorysowanie napraw powypadkowych. Zajmuje się też badaniami okresowymi pojazdów wszelkiego rodzaju. Aby dowiedzieć się więcej o ofercie, wystarczy wejść na witrynę internetową.

  Data dodania: 28 09 2017 szczegóły wpisu
 • Rzeczoznawca samochodowy - Jpd-consulting

  Rzeczoznawca samochodowy - Jpd-consulting

  Poznań to miasto, w którym, z racji na wzmożony ruch na drogach, nietrudno o kolizję czy stłuczkę. Niestety nie zawsze można liczyć na uczciwość firmy ubezpieczającej sprawcy zdarzenia, dlatego warto sprawdzić, co będzie miał do powiedzenia niezależny rzeczoznawca samochodowy. Jeżeli znajdujesz się właśnie w takiej sytuacji i poszukujesz uznanego rzeczoznawcy samochodowego i mieszkasz w Poznaniu, to kontakt z Piotrem Januchtą powinien być następnym krokiem, który wykonasz. Doświadczenie i profesjonalizm oraz uczciwość przy dokonywaniu wyceny to zalety nie do przecenienia.

  Data dodania: 05 12 2014 szczegóły wpisu
 • Sprawdzanie VIN - autoDNA

  Sprawdzanie VIN - autoDNA

  Nasza strona daje dostęp do informacji o pojeździe i jego historii dzięki rozkodowaniu numeru VIN, który znajduje się w każdym aucie. Umożliwia to poznanie historii samochodu, uzyskanie informacji o akcjach serwisowych, w których brał udział i listy usterek, które miały miejsce. Dodatkowo można uzyskać realny przebieg samochodu, dane o jego wyposażeniu i specyfikację techniczną. W przypadku wątpliwości, co do ceny żądanej przez sprzedającego można również uzyskać raport z wyceną pojazdu, który pomoże w negocjacjach przy zakupie.

  Data dodania: 04 02 2014 szczegóły wpisu
 • Motoexpert rzeczoznawca samochodowy

  Motoexpert rzeczoznawca samochodowy

  Wielu polskich obywateli przebywa w Niemczech, gdzie niestety także dochodzi do wypadków samochodowych. Z tego powodu warto spojrzeć na stronę internetową wypadek-w-niemczech24.pl, z jakie dowiedzieć się można o różnorakich usługach wykonywanych przez firmę. Zapewnione jest na przykład zastępcze auto, albo też przetransportowanie samochodu do Naszego państwa. Wszelkie informacje otrzymać można kontaktując się pod numerem +48 32 746 07 77. Nie należy tracić czasu na zamartwianie, bowiem sporo spraw można zlecić innym.

  Data dodania: 14 03 2013 szczegóły wpisu
 • Stowarzyszenie Międzynarodowych Rzeczoznawców Techniki Samochodowej MOTOEXPERT

  Stowarzyszenie Międzynarodowych Rzeczoznawców Techniki Samochodowej MOTOEXPERT

  Wypadki samochodowe to zdarzenia, jakie niestety bywają niesamowicie często. Skutkują one uszkodzeniem aut. Nadzwyczaj częstym frasunkiem jest profesjonalne wycenienie strat, z tego powodu swoją pomoc proponuje Stowarzyszenie MRTS MOTOEXPERT, mieszczące się przy ulicy Kościuszki 8 w Kielcach. Nie należy się martwić, bowiem wyświadczamy usługi na terenie całego kraju. Powinno się kontaktować się pod numerem 32 746 07 77 jednocześnie w nagłych przypadkach jak również w krótkim czasie po zdarzeniu.

  Data dodania: 14 03 2013 szczegóły wpisu
 • Sieć Rzeczoznawców w Polsce i w Niemczech

  Sieć Rzeczoznawców w Polsce i w Niemczech

  Rzeczoznawcy samochodowi i biegli sadowi w Polsce i Niemczech, oferujacy niezalezne opinie technicze i wyceny szkod komunikacyjnych, Siec polskich i niemieckich rzeczoznawcow MOTOEXPERT - otrzymanie odszkodowania za wypadek samochodowy, kolizje drogowa, stluczke samochodowa w Polsce i w Niemczech. Wypadek komunikacyjny lub kolizja drogowa z winy obcokrajowca (w Polsce lub w Niemczech) z udzialem niezaleznego rzeczoznawcy.

  Data dodania: 19 04 2012 szczegóły wpisu
 • Rzeczoznawca Olsztyn

  Rzeczoznawca Olsztyn

  Centrum rzeczoznawstwa oraz likwidacja szkód Holms Pomoc Ubezpieczeniowa powstało w 2005 roku zatrudniamy w naszej firmie cztery fachowe osoby, które bardzo dobrze znają się na rzeczy. Przeprowadzamy oględziny samochodów, motorów, traktorów, maszyn budowlanych także wszystkich przyczep. Pracownicy naszej firmy pogłębiają i wymieniają się wiedzą z pozostałymi rzeczoznawcami. Zasięg naszego działania jest bardzo duży jesteśmy wstanie dojechać w jakąkolwiek część polski.

  Data dodania: 02 12 2011 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Rzeczoznawca samochodowy - nowa strona:

Adres: