Samochody - elektromechanika

 • www.intercar.zgorzelec.pl

  www.intercar.zgorzelec.pl

  Wieloletnie doświadczenie INTER-CAR w Zgorzelcu oraz profesjonalna obsługa umożliwiły w ciągu prawie 30 lat obecności na rynku osiągnąć ugruntowaną pozycję oraz wielu, stałych klientów w kraju jak i z zagranicy. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie napraw i serwisu samochodowego wszystkich marek, zapewniamy sprzedaż części w dobrych cenach oraz możliwość zakupu aut nowych i używanych. Oferujemy ubezpieczenia i korzystne finansowanie (kredyt lub leasing), a ponadto komfort i najwyższą jakość usług. Zapraszamy do naszych salonów! Istnieje również możliwość umówienia wizyty przez internet!

  Data dodania: 12 06 2018 szczegóły wpisu
 • SEBASTIAN ZADORECKI serwis alternatorów

  SEBASTIAN ZADORECKI serwis alternatorów

  Znajdujący się w Zielonej Górze zakład elektromechaniki pojazdowej Sebastian Zadorecki gorąco zachęca Państwa do współpracy oraz zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Od 1960 prowadzimy działalność w branży motoryzacyjnej. Naszą specjalizacją jest elektryka i elektromechanika samochodowa. Prowadzimy sprzedaż alternatorów, rozruszników oraz części a także zajmujemy się ich fachową naprawą. Zapewniamy szybkie usługi na najwyższym poziomie, fachową pomoc i atrakcyjne ceny. Aby dowiedzieć się więcej bądź skontaktować z nami, wystarczy wejść na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 17 02 2017 szczegóły wpisu
 • ELEKTRO-MOT elektryk samochodowy Kobyłka

  ELEKTRO-MOT elektryk samochodowy Kobyłka

  Jeżeli rozładowuje Ci się akumulator, potrzebujesz przeprowadzić profesjonalną diagnozę - zgłoś się do Zakładu Elektromechaniki Pojazdowej Elektro-Mot w Ząbkach. Naszą działalność prowadzimy od ponad trzydziestu lat i przez ten czas osiągnęliśmy ogromne doświadczenie i zyskaliśmy grono stałych klientów, jacy są bardzo zadowoleni z naszych usług. Elektro-Mot zajmuje się regeneracją rozruszników i alternatorów, naprawami instalacji elektrycznej i wszelkimi problemami elektromechanicznymi jakie mogłyby wystąpić w aucie. Przeprowadzamy także fachowy montaż autoalarmów i zabezpieczeń przed kradzieżą w samochodach wszystkich marek. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 14 12 2015 szczegóły wpisu
 • Elektromechanika samochodowa

  Elektromechanika samochodowa

  Zapraszamy Państwa do odwiedzenia sklepu internetowego Autogadzet.pl W ofercie możecie Państwo odnaleźć produkty, które pozwolą na unowocześnienie własnego samochodu. Wsród proponowanych produktów możemy przytoczyć np. : systemy gps, zestawy multimedialne, czujniki prakowania, zestawy nagłasnaijące oraz wiele innych elementów służących do naszego auta. W istocie warto odwiedzać nasz sklep internetowy.

  Data dodania: 25 02 2011 szczegóły wpisu
 • Mercedes Serwis Sosnowiec - Śląsk

  Mercedes Serwis Sosnowiec - Śląsk

  Serwis samochodowy ze specjalizacją Mercedes. Zajmujemy się wszystkimi naprawami bieżącymi oraz wymaganymi przeglądami pogwarancyjnymi. Wykorzystujemy profesjonalne urządzenia diagnostyczne oraz umiejętności do prawidłowego ustalenia usterki. Nasze usługi to elektronika, elektryka, mechanika, diagnostyka komputerowa, renowacje pojazdów marki mercedes, remonty silników oraz usługi lakiernicze pozwolą w pełni zaspokoić wymagania każdego klienta.

  Data dodania: 15 06 2010 szczegóły wpisu

Samochody - elektromechanika - nowa strona:

Adres: