Samochody - elektronika

 • Elektronika pojazdowa Kielce

  Elektronika pojazdowa Kielce

  Zajmujemy się ciężkimi przypadkami i trudnymi usterkami elektroniki pojazdowej. Specjalizujemy się w kilku wybranych i najlepiej poznanych gałęziach współczesnej elektroniki pojazdowe. Elektronika pojazdowa jest naszą pasją. Nasze początki sięgają połowy lat siedemdziesiątych, wtedy to zdobywaliśmy doświadczenie związane z elektryką samochodową. Był to okres kiedy Elektronika nieśmiało wkraczała do świata motoryzacji. Dzięki temu posiadamy gruntowną wiedzę i doświadczenie dotyczące zasad działania i pracy podstawowych układów samochodowych, które z biegiem czasu zwiększały poziom zaawansowania technologicznego.

  Data dodania: 17 07 2020 szczegóły wpisu
 • edward.com.pl

  edward.com.pl

  Posiadająca siedzibę w Przeźmierowie w województwie wielkopolskim firma EDWARD gorąco zachęca Państwa do współpracy i zapoznania się ze swoją profesjonalną oferta. Zajmujemy się sprzedażą, montażem oraz serwisowaniem najwyższej klasy elektroniki samochodowej. Proponujemy tylko nowoczesny i sprawdzony sprzęt pochodzący od renomowanych producentów. Kupicie Państwo tutaj alarmy, immobilizery, zamki centralne, czujniki parkowania, nawigacje, CB radia a oprócz tego oświetlenie, sygnalizację do pojazdów uprzywilejowanych oraz wiele innych. Zapewniamy korzystne ceny i profesjonalną obsługę. Szczegóły dostępne na stronie.

  Data dodania: 18 07 2019 szczegóły wpisu
 • naprawasterownikow.pl naprawa sterowników

  naprawasterownikow.pl naprawa sterowników

  NAPRAWA STEROWNIKÓW w Czernichowie to oferta naprawy sterowników oraz ich programowanie pod auto, gdy m. in. sytuacja zmusza do skorzystania z części używanej. Podnosimy dawkę startową, wyłączamy programy EGR, FAP/DPF, naprawiamy sterowniki pomp wtryskowych, klonujemy i programujemy sterowniki do pojazdów wszystkich marek. Z pasją pomagamy się, stanowiąc silny zespół, co nam daje przewagę nad konkurencją. Zapraszamy do współpracy - w razie pytań prosimy o kontakt.

  Data dodania: 26 07 2018 szczegóły wpisu
 • Naprawa pomp BOSCH do pojazdów ciężarowych - DIESEL SERWIS MLECZNA

  Naprawa pomp BOSCH do pojazdów ciężarowych - DIESEL SERWIS MLECZNA

  Masz samochód ciężarowy i pompa BOSCH została w nim uszkodzona? Zapraszamy do naszej firmy Diesel Serwis Mleczna. Jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej to zapraszamy na naszą stronę internetową . Nasza siedziba znajduje się w Jordanowie Śląskim (55-065) na ulicy Mlecznej7a. Można się z nami skontaktować telefonicznie : 728 750 656, 600 461 768, 71 316 22 89 oraz mailowo : poczta@dieselserwismleczna.pl .
  Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy !
  Zapraszamy Serdecznie !

  Data dodania: 13 06 2018 szczegóły wpisu
 • Elektronika Samochodowa

  Elektronika Samochodowa

  Strona poświęcona szkoleniom z zakresu elektroniki samochodowej. Podczas szkoleń zajmujemy się podstawom programowania, odczytu pamięci, chip-tunningu oraz radio code. Podczas podstawowego typu szkolenia uczymy jak programować procesory zabezpieczone. Kolejnym modułem szkolenia jest magistrala can oraz nauka transmisji can, detekcja błędów na magsitrali. Ostatnim typem szkolenia jest abc-key dla osób chcących zająć się wyczytywaniem pinów oraz dorabianiem kluczy.

  Data dodania: 23 02 2016 szczegóły wpisu
 • TOMSAD - szkolenia - elektronika samochodowa

  TOMSAD - szkolenia - elektronika samochodowa

  Zajmujemy się szkoleniem osób pragnących rozpocząć pracę w dziedzinie elektroniki samochodowej. Organizujemy szkolenia zarówno indywidualne jak i grupowe. Nasi uczestnicy mają szanse poznać techniki lutowania i wylutowywania, nauczyć się odczytywać i programować pamięci i procesory oraz dowiedzieć się jak zorganizować warsztat do naprawy elektroniki samochodowej. Oprócz działalności szkoleniowej zajmujemy się produkcją oraz dystrybucją narzędzi do elektroniki (zwłaszcza samochodowej) Posiadamy szeroką gamę produktów. Zaczynając od programatorów pamięci, adapterów, a kończąc na zasilaczach laboratoryjnych, stacjach lutowniczych czy interfejsach diagnostycznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

  Data dodania: 08 10 2014 szczegóły wpisu
 • CarTooL - Software for car electronics

  CarTooL - Software for car electronics

  Nasz zespół od 2004 roku zajmuje się elektroniką samochodową zaś od 2006 roku połączył się z profesjonalnymi programistami tworząc wspaniałe aplikację wspierające pracę elektroników samochodowych. CarTool 1.0 został wydany w 2006 i od tego czasu posiada zwolenników na całym świecie. Rozpoczynamy również pracę nad aplikacjami dla urządzeń opartych w system Android aby i te wspierały pracę elektronika samochodowego. Dzięki CarTooL 2.4B wygenerujesz bądź naprawisz plik dla AIRBAGU (WSAD), IMMO OFF, RADIO CODE, VP POMPS

  Data dodania: 23 10 2012 szczegóły wpisu
 • Korekta licznika - cofanie przebiegu

  Korekta licznika - cofanie przebiegu

  Nasza firma Black Car specjalizuje się w korekcie elektronicznych liczników samochodowych. Swoje usługi oferujemy kierowcom z Rybnika, całego Śląska i Małopolski.
  Naprawiamy wszystkie modele samochodów.
  Nasze usługi to między innymi:
  - naprawa licznika
  - sprawdzenie faktycznego stanu licznika
  - odczytanie kodu błędu i kasowanie
  - naprawa sterowników AIR BAG
  - kasowanie inspekcji
  - wypalanie filtra DPF
  Cała gama naszych usług na naszej stronie.
  Zapraszamy

  Data dodania: 01 06 2012 szczegóły wpisu
 • Elektrotechnika i elektronika w samochodach

  Elektrotechnika i elektronika w samochodach

  Autorzy książki Leon Wrzask i Zbigniew Juszczęć pt. Elektrotechnika i elektronika w samochodach wydanej przez wydawnictwo KaBe przedstawili opis działania elektrycznego i elektronicznego wyposażenia samochodów.
  Elektromechanik samochodowy musi posiadać pewien zakres wiedzy nie tylko z elektrotechniki, ale również z elektroniki i techniki cyfrowej, który należy ustawicznie poszerzać, aby nadążyć za szybkim postępem w dziedzinie elektroniki motoryzacyjnej. Przedstawiono tu wiadomości podstawowe o elektryczności, zarysy elektrotechniki, podstawy elektroniki i układów cyfrowych, jak również o schematach obwodów elektrycznych. Jest też wiele innych tematów które można znaleźć w spisie treści.
  Książką jest jedną z wielu oferowanych w księgarni w której można znaleźć inną literaturę o szerokim spektrum wiedzy związanej z motoryzacją i jej pochodnymi.

  Data dodania: 27 01 2012 szczegóły wpisu
 • SJ Diagnostyka i elektronika samochodowa

  SJ Diagnostyka i elektronika samochodowa

  Witamy na stronie SJDIAG oferującej diagnostykę samochodów grupy VAG(Volkswagen, Audi, Seat, Skoda). Oferujemy szeroką gamę usług związanych z elektroniką takich systemów jak: sterowniki silnika, ABS/ESP, webasto, moduły komfortu, itp. Oferujemy również kodowanie kluczy, zmianę języka licznika, kasowanie błędów w sterownikach silnika, jak i pozostałych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na naszej stronie.

  Data dodania: 20 01 2012 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Samochody - elektronika - nowa strona:

Adres: