Samochody - lakiery

 • Autodetailing

  Autodetailing

  Przedsiębiorstwo AUTONOVUM oferuje klientom świadczenia związane z detailingiem. Oferujemy fachowe pielęgnowanie pojazdów. Zajmujemy się oczyszczaniem, renowacją a także konserwacją powierzchni na zewnątrz oraz wewnątrz. Siedziba naszej firmy znajduje się w Szczecinie. Doradzamy kontrahentom w wyborze najlepszych czynności, doskonale dopasowanych do konkretnych potrzeb. Szczegóły dotyczące proponowanych usług klienci odnajdą na naszej witrynie internetowej. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 17 05 2016 szczegóły wpisu
 • Krygol - ochrona lakieru samochodowego

  Krygol - ochrona lakieru samochodowego

  Firma Krygol zajmuje się już od wielu lat kosmetyką samochodową. Oferta firmy to nie tylko polerowanie lakieru samochodowego, ale również między innymi pranie tapicerki samochodowej czy zaawansowana myjnia samochodowa. Siedziba firmy znajduję się w Płocku, ale klienci pochodzą z różnych części kraju, dowodem tego są choćby liczne listy referencyjne, które znajdują się na stronie. Dodatkowo każdy kto szuka realizacji firmy, znajdzie je na stronie dzięki na bieżąco aktualizowanej galerii zdjęć.

  Data dodania: 26 11 2014 szczegóły wpisu
 • Kosmetyki samochodowe

  Kosmetyki samochodowe

  Ilakiernik to podstawowa strona internetowa dla każdej osoby, która posiada auto i chce zadbać o lakier na nim. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, a szczególnie dla swojego auta. Poza zestawami lakierów samochodowych i innych farb znajdziecie tu Państwo także wszelkie instrumenty potrzebne do jego nałożenia i wykończenia, takie jak szpachle, taśmy czy odzież ochronną, a także kosmetyki do dbania o lakier.

  Data dodania: 04 11 2013 szczegóły wpisu
 • Auto lakiernia Robert Górny - Poznań

  Auto lakiernia Robert Górny - Poznań

  Auto Lakiernia świadczy kompleksowe usługi w zakresie naprawy i renowacji pojazdów. Nasz zakład jest wyposażony w nowoczesny sprzęt specjalistyczny najlepszych firm na rynku.
  Stosujemy najnowsze technologie, zgodne z wymogami Unii Europejskiej dotyczącymi ochrony środowiska. Zatrudniamy przeszkolony personel, aby móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dostosowujemy się do wymogów Klientów zarówno czasowo jak i cenowo. Firma znajduje się w Poznaniu. Lakiernictwo - posiadamy warsztat lakierniczy wyposażony w specjalistyczne urządzenia niezbędne do odpowiedniego przygotowania samochodów do lakierowania oraz kabinę bezpyłową.

  Data dodania: 26 09 2013 szczegóły wpisu
 • Autokolor - lakiery samochodowe

  Autokolor - lakiery samochodowe

  Jesteśmy regionalnym dystrybutorem systemów mieszalniczych firmy LECHLER w województwie lubelskim. Firma LECHLER jest uznanym producentem lakierów i materiałów do napraw samochodów. Jest koncernem o ponad 100-letniej tradycji. Zajmujemy się dystrybucją mieszalni bezpośrednio do warsztatów samochodowych. Oprócz tego prowadzimy działalność usługowo-handlową,hurtową i detaliczną. Oferujemy również materiały do produkcji laminatów tj. żywice poliestrowe,maty szklane itp. Oferujemy najnowsze systemy mieszalnicze spełniające wymogi ustawy o ochronie środowiska -lakiery wodne. Posiadamy kolorystykę do malowania wszystkich marek samochodów oraz maszyn i urządzeń firm np. KOMATSU, ZETOR, CASE, DEUTZ, JOHN DEERE, FERGUSON, UPC, SHELL i setek innych. Zapraszamy na naszą stronę internetową: Firma, Hydrofan, Kontakt

  Data dodania: 30 04 2011 szczegóły wpisu

Samochody - lakiery - nowa strona:

Adres: