Samochody - ogrzewanie

 • Materla.com.pl naprawa ogrzewania samochodowego

  Materla.com.pl naprawa ogrzewania samochodowego

  Niemalże każdy ma dzisiaj samochód. To duże udogodnienie, które umożliwia nam wygodne podróżowanie każdego dnia. Nic zatem dziwnego, że pojazdy posiadają aktualnie coraz więcej innowacyjnych rozwiązań, a najbardziej popularne fabryki usiłują wyjść naprzeciw wszystkim zachciankom konsumentów. Jednym z dodatków, jakim poszczycić może się aktualnie na dobrą sprawę każdy nowo stworzony samochód jest ogrzewanie. Klimatyzacja pomaga nam odpocząć od upałów w lecie, możliwość ogrzania pomaga z kolei podtrzymać właściwą temperaturę w okresie zimowym.

  Samochód, nawet wtedy, kiedy troszczymy się o jego regularną pielęgnację, nie zawsze niestety działa jak należy. Zdarzają się sytuacje, że coś się uszkadza, coś zaczyna szwankować i komfort codziennego korzystania istotnie spada. Pierwsze kroki kierujemy wtedy do najlepszych warsztatów, w których pokładamy nadzieje na doprowadzenie go z powrotem do nieskazitelnego stanu. Gdzie się jednakże zwrócić, kiedy szwankuje klimatyzacja samochodowa? Odpowiedzią na to pytanie jest najbardziej profesjonalny serwis samochodowy w Polsce – Materla.

  Długoletni staż pracy w naprawie klimatyzacji samochodowej powoduje, że serwis samochodowy materla.com.pl to warsztat, w którym bez problemu zostawić można pojazd z popsutą klimatyzacją, mając pewność, że usterka zostanie naprawiona. Profesjonalna załoga kompetentnych pracowników to zapewnienie świetnie naprawionej klimatyzacji samochodowej oraz zadowolenia z późniejszego jej użytkowania. Nie zapominajmy, że służy ona nie tylko komfortowi, ale także bezpieczeństwu. Optymalne warunki podróży przyczyniają się do tego, iż dobrze się czujemy. Korzysta na tym nasz czas reakcji i sprawność w prowadzeniu samochodu.

  Serwis samochodowy Materla.com.pl odnaleźć można w Katowicach na ul. Czeremchowej 5. Proponuje nam on kilka dogodnych możliwości kontaktowania się. Możemy skorzystać z porady telefonicznej pod nr 601524377. Można też zdecydować się na kontakt e-mailowy pod adresem auto@materla.com.pl, lub uzupełnić formularz, ulokowany na stronie internetowej www.materla.com.pl.

  Auto serwis Józef Materla adresuje swą ofertę zarówno do właścicieli samochodów osobowych, jak również większych, ciężarowych. 25-letnia praktyka sprawia, iż świetni fachowcy podejmą się naprawy klimatyzacji samochodowej samochodów każdej marki, bez względu na najbardziej złożoną konstrukcję. Oferta składa się zarówno na naprawę ogrzewania, jak i jego coroczną konserwację, w którą warto zainwestować, jeżeli pragniemy zachować nasze auto w dobrej kondycji przez długi okres.

  Data dodania: 05 08 2014 szczegóły wpisu
 • ALFA ogrzewanie postojowe Tychy

  ALFA ogrzewanie postojowe Tychy

  Zachęcamy do zainteresowania się propozycją przygotowaną przez przedsiębiorstwo Alfa Elektromechanika z siedzibą w Tychach. Specjalnością naszych wykwalifikowanych specjalistów, jakich angażujemy jest klimatyzacja pojazdowa oraz ogrzewanie postojowe w samochodach osobowych, dostawczych, ciężarowych, jak również autobusach oraz maszynach specjalistycznych. Z powodzeniem wykonujemy również diagnozy elektryczne oraz elektroniczne. Prowadzimy diagnostykę komputerową wszystkich marek aut. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, aby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom klientów. Gwarantujemy fachową pomoc, sprawną realizację zadań, atrakcyjne ceny oraz wysoką jakość usług. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą propozycją, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej.

  Data dodania: 23 01 2014 szczegóły wpisu
 • GASTAL ANDRZEJ SAKOWICZ serwis webasto Wrocław

  GASTAL ANDRZEJ SAKOWICZ serwis webasto Wrocław

  Firma Gastal Autoryzowany serwis ogrzewania niezależnego i klimatyzacji zachęca do współpracy wszystkich właścicieli samochodów. Działamy na rynku od 1995 roku we Wrocławiu. Zajmujemy się ogrzewaniem niezależnym, klimatyzacją oraz chłodniami samochodowymi. Jesteśmy Autoryzowanym Centrum Serwisowym Webasto. Zajmujemy się serwisem, montażem, obsługą gwarancyjną, a także naprawą pogwarancyjną ogrzewania niezależnego. Nasze doświadczenie sprawia, że zdołamy wykonać instalację ogrzewania niezależnego w pojazdach specjalnych, jachtach, łodziach motorowych lub lokomotywach. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, żeby jak najlepiej dorównać oczekiwaniom Zleceniodawców. Jesteśmy wyposażeni w profesjonalny sprzęt. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajduje się więcej wiadomości.

  Data dodania: 15 12 2013 szczegóły wpisu
 • Serwis ogrzewań postojowych Webasto, Eberspacher

  Serwis ogrzewań postojowych Webasto, Eberspacher

  Serwis klimatyzacji i ogrzewań postojowych typu Webasto i Eberspacher do samochodów ciężarowych, samochodów osobowych VW Sharan, Touran, Seat Alhambra, Ford Galaxy, T4,T5, BMW, Mercedes oraz łodzi motorowych itp. W ramach serwisu oferujemy: Montaże urządzeń grzewczych typu Webasto, Eberspacher do wszelkiego rodzaju pojazdów. Przeróbkę dogrzewaczy na ogrzewania postojowe. Jeżeli chcesz, aby wnętrze pojazdu w którym pracujesz lub odpoczywasz było odpowiednio ogrzane, to rozwiązaniem jest zainstalowanie powietrznego agregatu grzewczego. Urządzenie bardzo szybko podgrzewa wnętrze pojazdu, temperatura rośnie do pożądanego poziomu. Agregaty powietrzne zużywają niewielkie ilości paliwa, dostarczają ciepło już od momentu ich włączenia, charakteryzują się cichą pracą. Działają one na zasadzie bezpośredniego ogrzewania przepływającego powietrza. Źródłem ciepła jest tu tak samo paliwo silnikowe, ale urządzenie pracuje z pominięciem standardowego układu grzewczego. Można je zamontować bezpośrednio we wnętrzu pojazdu.

  Data dodania: 08 09 2012 szczegóły wpisu
 • Webasto, Eberspaecher ogrzewanie postojowe

  Webasto, Eberspaecher ogrzewanie postojowe

  Centrum Serwisowe Eberspacher oraz Webasto. Firma P.U.H. BOBO jest przedsiębiorstwem działającym w branży pojazdów użytkowych od 1992 roku. Jako że niezależne od silnika urządzenia grzewcze i klimatyzacje są ważnym elementem wyposażenia samochodów ciężarowych i autobusów, firma od początku działalności zajmuje się kompleksową obsługą tych systemów. Jesteśmy jednym z największych serwisów ogrzewań samochodowych i klimatyzatorów w województwie mazowieckim. Specjalizujemy się także w montażu i serwisie systemów Webasto i Eberspaecher w pojazdach osobowych VW, Toyota, Ford.

  Data dodania: 13 09 2011 szczegóły wpisu

Samochody - ogrzewanie - nowa strona:

Adres: