Samochody - pompy

 • Moto Trade

  Moto Trade

  Chcesz zakupić w dobrej cenie części samochodowe by naprawić swój samochód lub inny pojazd, to zachęcamy do robienia zakupów w sklep internetowy Moto Trade. W sklepie znajdziesz wiele znakomitych produktów, które są wysokiej jakości i mają gwarancję. Polecamy w głównej mierze pompy paliwa różnego typu, ale oprócz pomp zakupisz u nas akumulatory do różnych pojazdów, płyny do chłodnic oraz inną chemię samochodową. Zakupiony towar wysyłamy bardzo szybko, można także odebrać go w siedzie sklepu stacjonarnego we Wrocławiu.

  Data dodania: 26 11 2014 szczegóły wpisu
 • Gładysek - Naprawa i regeneracja pomp Common Rail, VP44, VP30, PLD

  Gładysek - Naprawa i regeneracja pomp Common Rail, VP44, VP30, PLD

  Zapraszamy do współpracy w zakresie regeneracji i naprawy, testowania, czyszczenia oraz uszczelnienia:
  - pomp wysokiego ciśnienia Common Rail,
  - pomp wtryskowych rozdzielaczowych sterowanych elektronicznie VP29, VP30, VP44 - Bosch i Zexel,
  - pomp wtryskowych rozdzielaczowych z nastawnikiem VP 37,
  - pompek jednostkowych z układów PLD z samochodów osobowych i ciężarowych.
  Posiadamy autoryzacje Bosch Diesel Service, Delphi Service Center oraz Denso Diesel Point. Pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie Bosch z zachowaniem idealnej czystości w sterylnej pracowni. Sprawdź jak pracujemy, lepiej się nie da! Pracujemy z użyciem stołu probierczego Bosch EPS 815. Pompy przyjmujemy osobiście lub za pośrednictwem kurierów. Masz za daleko aby dostarczyć do nas do naprawy swoją pompę? Jeśli tak to prześlij ją kurierem lub pocztą, a my odeślemy ją po naprawie pod Twój adres. Na wszystkie zregenerowane pompy udzielamy rocznej gwarancji bez limitu kilometrów. Dla wszystkich warsztatów samochodowych oraz dużych firm transportowych udzielamy rabat na usługi i części. Zlecenia przyjmujemy z całej Polski i zza granicy. Termin wykonania: Z reguły 2-3 dni robocze. Jak zamówić: Zadzwoń pod nr 12 4100 350 lub wyślij pompę do regeneracji na nasz adres pocztą lub kurierem.

  Data dodania: 09 10 2012 szczegóły wpisu
 • Naprawa pomp wtryskowych

  Naprawa pomp wtryskowych

  Od kilku lat samochodów na naszych drogach przybywa. Aby móc się cieszyć bezawaryjną jazdą, niezbędne są regularne przeglądy oraz naprawy. Bez tego bowiem, nie jesteśmy w stanie przewidzieć czy dojedziemy bezpiecznie do zamierzonego celu czy też nie. Stan naszego samochodu jest równoznaczny z naszym bezpieczeństwem. Dodatkowo regularne przeglądy znacznie obniżają koszty, gdyż naprawiając na bieżąco nie doprowadzamy do zużycia się dodatkowych elementów podczas awarii.

  Data dodania: 28 06 2012 szczegóły wpisu

Samochody - pompy - nowa strona:

Adres: