Samochody - układy kierownicze

 • FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ARGO przekładnie kierownicze

  FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ARGO przekładnie kierownicze

  Nasza firma specjalizuje się w regeneracji przekładni kierowniczych. Jesteśmy pierwszą firmą, która na terenie województwa śląskiego wyspecjalizowała się w wykonywaniu tego typu zleceń. Od 2004 roku wykonujemy zlecenia dla osób prywatnych i firm, przede wszystkim z Częstochowy. Na działaniu przekładni znamy się doskonale. Zatrudniamy specjalistów, którzy posiadają duże doświadczenie i poradzą sobie z wykonaniem każdego zlecenia. Wykonujemy drobiazgowe oględziny, wymieniamy zniszczone części, ponownie składamy przekładnie i poddajemy specjalistycznym testom. Wszystko po to, aby zregenerowana przekładnia funkcjonowała prawidłowo. Więcej na stronie.

  Data dodania: 10 02 2014 szczegóły wpisu
 • IZOMAG R. STAWARZ regeneracja przekładni kierowniczych Bielsko Biała

  IZOMAG R. STAWARZ regeneracja przekładni kierowniczych Bielsko Biała

  Jednostka Izomag z Katowic specjalizuje się w renowacji przekładni kierowniczych oraz zaworów hamulcowych. Proponujemy regenerację maglownic m.in. takich fabrykantów jak: ZF, RBL, MERCEDES, Koyo oraz wielu innych. Do każdego zadania przystępujemy z najlepszą sumiennością, a po przeprowadzonej naprawie przeprowadzamy przeróżne testy diagnostyczne: badamy nasilenie przepływu oleju, kąty skrętu przekładni, szczelność. Po przeprowadzonej renowacji każdy nasz klient dostaje od nas informacje o zakresie zakończonej naprawy. Dołącz do grona naszych usatysfakcjonowanych Klientów. Więcej danych o naszych usługach umieściliśmy na stronie internetowej!

  Data dodania: 05 02 2014 szczegóły wpisu
 • F.U.H JANMOT maglownice regeneracja

  F.U.H JANMOT maglownice regeneracja

  Znana oraz doceniana firma JANMOT zajmuje się regeneracją przekładni kierowniczych, maglownic, a także pomp wspomagania kierownicy w różnego typu autach. Dopełniamy napraw przekładni kierowniczej dla samochodu osobowego, dostawczego i ciężarowego, reperujemy także pompy wspomagania sporządzane przez firmę ZF. W dodatku mogą Państwo za pomocą JANMOT nabyć regenerowaną przekładnię kierowniczą, zlecić nam reperację zawieszenia i geometrię kół. Na doskonałą reputację naszej firmy oddziałuje m.in. fakt, że na każdą naprawę udzielamy rocznej gwarancji. Zachęcamy do zapoznania się z pełną propozycją przeprowadzanych przez nas napraw - więcej wiadomości na stronie www.

  Data dodania: 28 10 2013 szczegóły wpisu
 • Naprawa maglownicy

  Naprawa maglownicy

  Eugeniusz Jesiołowski jest cenionym ekspertem w zakresie regeneracji przekładni kierowniczych w różnych typach pojazdów. Swoje doświadczenie zdobywał za granicą oraz prowadzać specjalistyczny zakład naprawczy, regenerujący maglownice w maszynach rolniczych, samochodach ciężarowych (przekładnie ślimakowe) i osobowych. Strona Jesiolowski.pl powstała po to, aby każdy zainteresowany tematyką przekładni, mógł zapoznać się z ich budową, schematami oraz typowymi objawami ich uszkodzeń.

  Data dodania: 11 02 2013 szczegóły wpisu
 • Maglownice

  Maglownice

  Zakład Naprawczy Mechanizacji Rolnictwa jest specjalistycznym warsztatem naprawiającym zużyte maglownice. Posiadamy profesjonalne narzędzia diagnostyczne pozwalające na stwierdzenie uszkodzeń przekładni kierowniczych a następnie na ich naprawę i regenerację odpowiednich części. Posiadamy doświadczenie w naprawie przekładni samochodów ciężarowych, maszyn rolniczych i aut osobowych różnych marek. Swoją ofertę kierujemy do firm i osób ze Szczecina oraz całej Polski.

  Data dodania: 09 02 2013 szczegóły wpisu
 • Naprawa przekładni kierowniczych

  Naprawa przekładni kierowniczych

  Wysoka sprawność techniczna wszelkiego samochodu poruszającego się po szosach to fundament bezpiecznego uczestnictwa w ruchu. Każdy solidny kierowca dba aby jego auto było funkcjonujące i nie posiadało żadnych defektów, jest to wyjątkowo istotne bowiem na uwadze powinniśmy mieć nie wyłącznie własne zdrowie i bezpieczeństwo ale również innych uczestników ruchu. W autach użytkowanych codziennie niejednokrotnie awarii ulegają części układu kierowniczego co jest szczególnie niebezpieczne. Zużytkowanie pojedynczych podzespołów nierzadko potrzebuje naprawy przekładni kierowniczej. Maglownice powinny być naprawiane przez speców, tak by były po naprawie wydajne w 100%. Jednym z wyspecjalizowanych poznańskich zakładów jest firma Auto wspomaganie. Na firmowej stronie www można zapoznać się z dokładną ofertą oraz obszarem działalności fachowego warsztatu.

  Data dodania: 19 11 2012 szczegóły wpisu
 • Naprawa przekładni kierowniczych

  Naprawa przekładni kierowniczych

  W miejscowości Pabianice jest ulokowana działalność mechaniki pojazdowej pod nazwą Przekładnia.com, która para się zadaniami takimi jak: naprawa przekładni kierowniczych, regeneracja przekładni kierowniczych, naprawa maglownic i regeneracja maglownic. W zakładzie naprawy maglownic stosuje się tylko i wyłącznie oryginalne uszczelniacze montowane do przekładni oraz maglownic. Absolutnie wszystkie przekładnie kierownicze i maglownice są obrabiane dogłębnie przed i po regeneracji. Nieznaczne koszty są sporym walorem warsztatu więc oferta przedkładana jest do okazicieli jakiegokolwiek samochodu a wstawia się do nich wszelkie maglownice producentów występujących na rynku. Do reperacji przeważnie są wycieki, luzy, stuki, przeskoki na listwie, zaniki i braki wspomagania oraz nietrzymanie toru jazdy. A inżynierowie likwidują je i wypisują gwarancje na odnowę maglownic i remont przekładni kierowniczych. Przedsiębiorstwo Przekładnia jest popularne w województwie łódzkim i przychylnie z nią współpracują inni. Technicy starannie wykonują swoją pracę a efekty są godne polecenia. Firma skupuje też przekładnie kierownicze listwowe oraz maglownice. Kolejna działalność to regeneracja pomp wspomagania układu kierowniczego wszystkich marek oraz modeli samochodów osobowych, ciężarowych, busów, autokarów, ze wspomaganiem i bez wspomagania. Naprawa przekładni kierowniczych jest ważką rolą warsztatu aut z województwa łódzkiego. W Pabianicach, obok miasta Łódź, na ul. Partyzanckiej 57 można złożyć wizytę w przedsiębiorstwie. Możliwości i detale na stronie www firmy.

  Data dodania: 29 10 2012 szczegóły wpisu

Samochody - układy kierownicze - nowa strona:

Adres: