Spedycja międzynarodowa - Translogis.pl

Spedycja międzynarodowa - Translogis.pl

Ocena: 4.7/10 (6 głosów)Z usług firmy Translogis korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i mniejsze oraz większe przedsiębiorstwa. Firma wyróżnia się elastycznością w dopasowywaniu usług pod kątem każdego zlecenia oraz wysoką jakością prowadzonych usług. Jeżeli chodzi o ofertę firmy Tranlogis, można wymienić tutaj między innymi takie usługi, jak spedycja międzynarodowa, logistyka, spedycja kolejowa, spedycja drogowa oraz usługi spedycyjne. Zapraszamy na stronę www.translogis.pl/ w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.Podobne strony
 • Vectura Logistic - Spedycja międzynarodowa i krajowa

  Vectura Logistic to nowoczesna firma spedycyjna, działająca na terenie kraju oraz Europy. Podstawą naszej działalności jest spedycja międzynarodowa i krajowa. Posiadając odpowiednie zaplecze zapewniamy usługi najwyższej jakości, zawsze dopasowane do indywidualnych oczekiwań naszych klientów, a powierzony nam transport zlecamy grupie zaufanych partnerów zarówno krajowych jak i zagranicznych.

  Najwyższą jakość usług spedycyjnych gwarantuje Państwu zespół doświadczonych pracowników, którzy są zawsze gotowi udzielić wszelkich informacji i porad w zakresie spedycji krajowej oraz międzynarodowej.

 • Spedycja Krajowa

  Premium Trade Sp. z o. o. to lider Europejskiej giełdy transportowej TRANS. Od 1992 roku świadczy usług spedycyjne oraz transportowe. Spedycja krajowa to główna branża spółki która może się pochwalić stałą współpracą z takimi firmami jak: Nomi, Ceramika Paradyż, Caprarol, Cersanti, Barlinek, Opoczno, Agroskład i inni. Nasza firma spedycyjna uczestniczy w szeregu programów lojalnościowych i certyfikacyjnych których owocem są renomowane tytuły z branży transportu krajowego, takie jak: Certyfikat kompetencji zawodowych, rzetelna firma, krd, rzetelnego przewoźnika, OCP (odpowiedzialność cywilna przewoźnika). Premium Trade posiada władną flotę ciągników siodłowych - samochody ciężarowe nie starcze niż 3 lata. Kadra firmy spedycyjnej odpowiedzialnej za organizacje transportu krajowego to ludzi z długoletnim doświadczeniem którym bez problemu może powierzyć swoje ładunki. Ponadto każdy transportowany towar przez naszą spedycję krajową jest ubezpieczony na kwotę 130 tysięcy euro. Spedycja krajowa posiada swoją siedzibę w miejscowości Opoczno, Kozenin, Łódź. Transport Opoczno to główna siedziba taboru ciężarowego w Polsce. Nasz firma spedycyjna, transportowa posiada szereg różnych ciągników siodłowych przystosowanych do przewozu ładunków na paletach, materiałów sypkich typu: piasek, żwir, granulat, pelet, ziarno, zboże i inne. Najczęściej transportowane są jednak ładunki na paletach tak zwana "drobnica" pojazdami typu "firanka". Zapamiętaj że to dla Ciebie nasza spedycja przemierza kraj!

 • Office Logistics Spedycja Miedzynarodowa

  Zajmujemy się Spedycja Krajowa i Międzynarodowa, Transportem Krajowym i Miedzynarodowym, naszą specjalnością są chłodnie oraz samochody do 3,5 DMC. Jesteśmy przedsiębiorstwem, które specjalizuje się w spedycji międzynarodowej. Obszar naszych transportów obejmuje całą Europę. Specjalizujemy się w obsłudze eksportów oraz importów do państw Unii Europejskiej, Rosji oraz Skandynawii.

 • Net-Cargo Sp. z o.o. transport kontenerowy

  Spedycja lądowa i morska jest trudną branżą, wymagającą nie tylko ogromnej wiedzy i zaangażowania, ale również współpracy oraz zdolności logistycznych. Wskutek tego warto zaufać doświadczonej firmie, której jakość potwierdza znaczne grono zadowolonych klientów. Taką firmą jest założona w 2004 roku NET-CARGO. Pomimo naszej wiedzy oraz rozległych kompetencji bezustannie mamy sporo pokory i wiemy, iż wymagania rynku dynamicznie się zmieniają, z tej przyczyny wciąż uczymy się zaspokajać Państwa potrzeby. Wierzymy, iż możemy być jeszcze lepsi. Na naszych staraniach zwyciężają klienci, którzy korzystają z naszych fachowych usług i z wiedzy fachowców. Nie bez powodu zyskaliśmy kluczowe miejsce oraz poważanie na rynku - nasze zaangażowanie sprawia, iż klienci darzą nas zaufaniem. Zapraszamy na naszą stronę internetową po więcej informacji oraz detali:

 • Wemhoff chłodnicze ładunki częściowe

  Zapraszamy do zaznajomienia się z usługami realizowanymi przez spółkę WEMHOFF. Jesteśmy oddziałem niemieckiego potentata w dziedzinie transportu i zajmujemy się logistyczną obsługą ładunków krajowych oraz międzynarodowych. Mamy w posiadaniu zaplecza techniczne w wielu krajach Europy, dzięki czemu szybko oraz skutecznie wykonujemy podjęte zlecenia. Dysponujemy także nowoczesnymi samochodami ciężarowymi, doskonale przystosowanymi do transportu ładunków o dużych gabarytach. Podstawą naszej działalności jest transport chłodniczy, dlatego zaopatrzyliśmy się w chłodnie hakowe, chłodnie 33-paletowe i chłodnie 66-paletowe, posiadające rejestratory temperatury. Naszą działalność cechuje dotrzymywanie terminów podjętego zlecenia oraz dostarczenie ładunku w stanie nienaruszonym. Zostań usatysfakcjonowanym klientem tej firmy i odwiedź jej stronę internetową:

 • Spedycja międzynarodowa

  TransportMania.pl to młoda firma z branży spedycyjno-transportowej. Jednak filarem tej firmy są przede wszystkim wysoko wykwalifikowani pracownicy którzy w branży transportowej pracują już kilkanaście lat. Można powiedzieć, że spedycja nie ma przed nimi żadnych tajemnic a transport to ich pasja. Doskonale to obrazuje sytuacja ekonomiczna ostatnich lat, kiedy inne firmy transportowe zwalniają, łapią zadyszkę przez rosnącą konkurencję oraz niesprzyjające warunki jak rosnące ceny eksploatacji, firma TransportMania bardzo prężnie się rozwija, zatrudnia nowych pracowników spedycyjnych, potrzebuje coraz więcej kierowców. Jeśli chcesz współpracować z profesjonalistami zapraszamy, kliknij!

 • DIERA spedycja międzynarodowa Warszawa

  Jest nam niezmiernie miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy Diera. Zajmujemy się spedycją drogową, lotniczą, kolejową i morską na terenie kraju, państw europejskich oraz „Rynku Wschodniego”. Zapewniamy kompleksową obsługę magazynową, odprawy celne, ubezpieczenia cargo oraz monitoring przesyłek. Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia i chętnie doradzimy w zakresie doboru najlepszego rozwiązania w kontraktach handlowych, akredytywach i innych. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i współpracę na najwyższym poziomie. Aby dowiedzieć się więcej, wystarczy wejść na stronę.

 • ticalogistics.pl

  Tica-logistics w Poznaniu to partner logistyczny dla firm nadawczych na obszarze całej Europy. Zajmujemy się obsługą logistyczną przesyłek poniżej 3,5t aż po ładunki ponadgabarytowe, realizując oferty w oparciu o optymalny czas dostawy oraz interesujące ceny. Organizujemy transport w zabudowie standardowej i mego oraz zestaw 7+7 do 24t ładowności, zapewniając koordynację na każdym etapie przewozu. Do Państwa dyspozycji są nasi fachowcy w zakresie doradztwa oraz obsługi wszystkich dokumentów. Zapraszamy do kontaktu.