Spedycja

 • Spedycja międzynarodowa - Translogis.pl

  Spedycja międzynarodowa - Translogis.pl

  Z usług firmy Translogis korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i mniejsze oraz większe przedsiębiorstwa. Firma wyróżnia się elastycznością w dopasowywaniu usług pod kątem każdego zlecenia oraz wysoką jakością prowadzonych usług. Jeżeli chodzi o ofertę firmy Tranlogis, można wymienić tutaj między innymi takie usługi, jak spedycja międzynarodowa, logistyka, spedycja kolejowa, spedycja drogowa oraz usługi spedycyjne. Zapraszamy na stronę www.translogis.pl/ w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

  Data dodania: 02 03 2021 szczegóły wpisu
 • www.stalspeed.pl

  www.stalspeed.pl

  Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy transportowej Stalspeed, która świadczy wysokiej jakości usługi związane z krajowym oraz międzynarodowym przewozem towarów. Siedziba firmy mieści się w Kościerzynie. Przewoźnik świadczy swoje usługi na obszarze Europy. Zapraszamy na stronę internetową bądź do kontaktu drogą telefoniczną 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Dzięki rozbudowanej flocie pojazdów firma oferuje przewóz ekspresowy małych przesyłek pojazdami do 3,5t, transport drobnicowy oraz całopojazdowy naczepami takimi jak firanka, mega albo chłodnia, transport ponadgabarytowy oraz przewóz towarów niebezpiecznych.

  Data dodania: 05 10 2020 szczegóły wpisu
 • fmauto.pl

  fmauto.pl

  Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu naszą firmę transportową FM AUTO. Firma przetransportuje Państwa pojazd w dowolne miejsce w całej Unii Europejskiej. Na stronie internetowej mieści się całodobowy numer telefonu do dyspozycji klientów. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług transportowych, dzięki czemu wykonują usługi rzetelnie i terminowo. Staramy się dopasowywać do klientów oraz spełniać wszystkie ich oczekiwania. Aby poznać pełną ofertę, zachęcamy do zajrzenia na naszą stronę internetową oraz kontaktu mailowego. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 26 05 2020 szczegóły wpisu
 • ticalogistics.pl

  ticalogistics.pl

  Tica-logistics w Poznaniu to partner logistyczny dla firm nadawczych na obszarze całej Europy. Zajmujemy się obsługą logistyczną przesyłek poniżej 3,5t aż po ładunki ponadgabarytowe, realizując oferty w oparciu o optymalny czas dostawy oraz interesujące ceny. Organizujemy transport w zabudowie standardowej i mego oraz zestaw 7+7 do 24t ładowności, zapewniając koordynację na każdym etapie przewozu. Do Państwa dyspozycji są nasi fachowcy w zakresie doradztwa oraz obsługi wszystkich dokumentów. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 04 05 2020 szczegóły wpisu
 • Trans sp. z o.o.

  Trans sp. z o.o.

  Trans sp. z o.o. to firma, która specjalizuje się w dostarczeniu: koparek, ładowarek, ciągników, traktorów, przyczep i wozów paszowych. Ponadto jesteśmy specjalistami w przewozie zbiorników i pojemników oraz konstrukcji i elementów prefabrykowanych. Oprócz tego, zajmujemy się transportem kombajnów, sieczkarni, pras. Nasi kierowcy to doświadczeni specjaliści profesjonaliści. Na czas transportu Państwa ładunek jest zabezpieczony. Ubezpieczenie równowartości 1.000.000 EURO zabezpiecza przewożony transport. Natomiast nasze auta wyposażone są w najazdy, wciągarki, a także specjalne zagłębienia do przewozu wysokich maszyn.

  Data dodania: 05 02 2019 szczegóły wpisu
 • Licencja na wykonywanie spedycji międzynarodowej

  Licencja na wykonywanie spedycji międzynarodowej

  Spolkispedycyjne – ułatwiamy rozpoczęcie działalności w branży spedycyjnej. sprzedajemy gotowe, czyste spółki bez historii, posiadające dokument uprawniający do podejmowania działalności przewoźnika drogowego w zakresie pośrednictwa przewoźnictwa towaru. Gwarancja skuteczności w zdobyciu licencji spedycyjnej krajowej lub międzynarodowej. Kompleksowa opieka aż do chwili pozytywnego rozpatrzenia wniosku.

  Data dodania: 09 05 2018 szczegóły wpisu
 • DIERA spedycja międzynarodowa Warszawa

  DIERA spedycja międzynarodowa Warszawa

  Jest nam niezmiernie miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy Diera. Zajmujemy się spedycją drogową, lotniczą, kolejową i morską na terenie kraju, państw europejskich oraz „Rynku Wschodniego”. Zapewniamy kompleksową obsługę magazynową, odprawy celne, ubezpieczenia cargo oraz monitoring przesyłek. Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia i chętnie doradzimy w zakresie doboru najlepszego rozwiązania w kontraktach handlowych, akredytywach i innych. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i współpracę na najwyższym poziomie. Aby dowiedzieć się więcej, wystarczy wejść na stronę.

  Data dodania: 13 01 2017 szczegóły wpisu
 • Transport za granicę - SM Logistic

  Transport za granicę - SM Logistic

  Firma transportowa oferuje szeroki zakres usług. Można zamówić u nich transport międzynarodowy. Wykonują oni kursy po wszystkich krajach na naszym kontynencie. Obsługują oni wszystkie branże. Zajmują się nawet czymś takim jak transport chłodniczy. Dzięki profesjonalnym urządzeniom przewóz towarów, które trzeba umieszczać w chłodni nie jest dla nich problemem. Usługi transportowe świadczone są sprawnie i jak najszybciej jest to możliwe. Warto skorzystać z ich usług jeżeli zależy nam na profesjonalnym transporcie międzynarodowym.

  Data dodania: 09 01 2017 szczegóły wpisu
 • Bit Logistics

  Bit Logistics

  Bit Logistics to nowatorska firma, która specjalizuje się w usługach logistyczno-spedycyjnych w ramach przewozów drogą lądową Europy. Główną motywacją biznesu jest rozwój oraz zadowolenie klienta. Firma cechuje się stabilną sytuacją na rynku oraz utrzymywaniem trwałej współpracy z przewoźnikami w biznesie są odpowiedzialność, terminowość, profesjonalizm oraz zaufanie partnerów biznesowych z całej Europy. Przewoźnicy, którzy decydują się na rozpocząć długotrwałą kooperację z Bit Logistics mogą liczyć na szybką i fachową pomoc. Firma zatrudnia spedytorów, którzy biegle komunikują się w sześciu językach. Dzięki temu rozwiązują oni wszelkie niejasności, a także znajdują najkorzystniejsze rozwiązania na trasie przewozu we wszystkich krajach.

  Data dodania: 05 09 2016 szczegóły wpisu
 • OKMARIT spedycja ładunków nadgabarytowych

  OKMARIT spedycja ładunków nadgabarytowych

  Spółka OK Marit mieszcząca się w Sopocie od 20 lat wykonuje usługi transportowe i spedycyjne. Przedsiębiorstwo jest również agentem portowym statków, jakie wpływają do polskich portów. Posiada ona bogate doświadczenie w dziedzinie transportu ładunków. Branżą spółki jest transport drogą morską bądź lądową. Dzięki dysponowanej flocie, oferuje ona także transport ładunków normatywnych, a dodatkowo materiałów niebezpiecznych. Każda propozycja transportowa dobierana jest indywidualnie do potrzeb Klientów. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej, na jakiej opublikowane są szczegółowe informacje o ofercie przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 07 04 2016 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · następna strona »

Spedycja - nowa strona:

Adres: