Transport nadgabarytowy

 • transmid.pl

  transmid.pl

  Firma Transmid w Warszawie specjalizuje się w pakowaniu eksportowym oraz transporcie maszyn. Proponujemy przemieszczanie maszyn, załadunki i rozładunki maszyn, pakowanie maszyn przeznaczonych do transportu drogą morską, a dodatkowo demontaże oraz złomowanie maszyn. Przeprowadzamy wszechstronne przeprowadzki przemysłowe. W usługach posiadamy także transport poziomy, który wykonujemy także w przypadku wysokich różnic poziomów. Posiadamy sprzęt transportowy o ładowności od 1 do 25 ton, ładowarki, wózki widłowe do transportu palet, a dodatkowo samochody wyposażone w żurawie HDS. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 04 11 2020 szczegóły wpisu
 • DZIENISZEWSKI transport ponadgabarytowy

  DZIENISZEWSKI transport ponadgabarytowy

  Zachęcamy do współpracy z firmą P.T.S. Dzieniszewski, której siedziba mieści się w Elblągu. Jesteśmy profesjonalnym przewoźnikiem ładunków ciężkich oraz ponadgabarytowych. Działamy na rynku od 1994 roku. Wszystkie zestawy w naszej flocie posiadają systemy GPS, które umożliwiają ciągły monitoring ładunku. Oferujemy transport krajowy oraz międzynarodowy. Posiadamy stałe zezwolenia na następujące kraje: Polska, Niemcy, Francja i Włochy. Priorytetem naszej działalności jest profesjonalna oraz kompleksowa obsługa. Jeśli chcą się Państwo zapoznać z ofertą, zachęcamy do zajrzenia na witrynę internetową.

  Data dodania: 22 09 2016 szczegóły wpisu
 • DAR-TRANS transport maszyn budowlanych mazowieckie

  DAR-TRANS transport maszyn budowlanych mazowieckie

  Zachęcamy do skorzystania z usług firmy transportowej DAR-TRANS Dariusz Tolak z Niegowa niedaleko Warszawy. W zakresie działalności przedsiębiorstwa mieszczą się: przewóz ładunków ponadgabarytowych, przewóz maszyn rolniczych, transport maszyn budowlanych i samochodów ciężarowych. Proponujemy kompleksowe usługi - od ubezpieczenia przesyłki, poprzez wybór transportu oraz zabezpieczenie ładunku na czas jego trwania, po sprawną oraz terminową realizację zlecenia. Posiadamy nowoczesną flotę samochodową, zatrudniamy doświadczonych kierowców, co pozwala nam zaświadczać usługi wysokiej jakości. Szczegółowe wiadomości na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 03 06 2015 szczegóły wpisu
 • Transport drogowy ponadgabarytowy, niskopodwoziowy, specjalistyczny

  Transport drogowy ponadgabarytowy, niskopodwoziowy, specjalistyczny

  Enpire Transport jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą w zakresie organizacji transportu drogowego rzeczy, powstałą z chęci świadczenia usług najwyższej jakości oraz profesjonalnego i indywidualnego podejścia do Klienta przy możliwie najniższych cenach.

  Dzięki ambitnemu i w pełni zaangażowanemu zespołowi pracowników organizowane przez nas transporty całkowicie zaspokajają potrzeby naszych Partnerów biznesowych – towarzyszymy im od momentu zlecenia usługi aż do jej zakończenia pozostając w stałym kontakcie, a następnie pomagamy znaleźć optymalne rozwiązania przy planowaniu kolejnych wysyłek.

  Doświadczenie, pewność oraz szybkość w działaniu umożliwiają nam kompleksową obsługę nawet najbardziej wymagających Klientów, których stanowią przedsiębiorstwa o różnorodnej wielkości oraz osoby indywidualne. Elastyczne podejście do każdego zlecenia pozwala nam efektywnie pracować z firmami specjalizującymi się w różnych branżach gwarantując bezpieczeństwo oraz szybkie zrealizowanie założeń zawartych w zamówieniach.

  Wyróżnienia oraz zaufanie, którym darzą nas codziennie nasi Klienci sprawiają, że jesteśmy firmą wiarygodną i stabilną, a dzięki temu zdolną stawić czoła najtrudniejszym wyzwaniom.

  Specjalizujemy się w organizacji krajowego i międzynarodowego transportu towarów całopojazdowych (FTL) oraz częściowych (LTL).

  Co transportujemy?
  ładunki neutralne
  ładunki chłodnicze
  ładunki niebezpieczne
  ładunki ponadgabarytowe, ponadnormatywne i ciężkie
  ładunki sypkie

  Transportujemy na terenie Unii Europejskiej, pozostałych krajów Europy, a także krajów WNP oraz na Bliski Wschód.

  Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą naszych usług, w tym: transportu ponadgabarytowego, ponadnormatywnego. Jako firma z bogatym doświadczeniem możemy zaproponować także transport specjalistyczny, transport maszyn czy transport niskopodwoziowy na korzystnych warunkach.

  Transportujemy ładunki do krajów europejskich m.in.: Anglii, Danii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Rosji, Szwecji, Turcji czy Włoch.

  Data dodania: 08 04 2014 szczegóły wpisu
 • JW transport - Transport ponadgabarytowy Katowice, Kraków, Wrocław

  JW transport - Transport ponadgabarytowy Katowice, Kraków, Wrocław

  jwtransport.pl to serwis firmy świadczącej usługi z zakresu logistyki. Wykonujemy na zlecenie klienta transport ponadgabarytowy, bardzo dokładnie planując trasę przejazdu oraz zapewniając sprzęt do jego rozładunku. Dysponujemy flotą samochodów specjalistycznych wyposażonych w dźwigi HDS, dzięki czemu możemy podjąć się wykonania każdego zlecenia. Działamy na terenie Polski oraz za granicami kraju, dostosowując się do potrzeb klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz odwiedzenia naszego serwisu internetowego.

  Data dodania: 16 02 2014 szczegóły wpisu
 • Transport ponadnormatywny

  Transport ponadnormatywny

  SASIN to firma usługowa istniejąca od dekady. Naszą domeną jest transport ciężki - na tym polu mamy wszelkie wymagane umiejętności i znaczące doświadczenie. Dzięki temu nasze usługi są bardzo wysokiej jakości. Wszystkie zlecenia rozpatrujemy indywidualnie i wykonujemy błyskawicznie i bezproblemowo - ekwipunki transportujemy na obszarze całej Europy. To, co nas wyróżnia to totalny profesjonalizm i całkowita wiedza dotycząca usług takich jak transport ponadgabarytowy - naszym usługobiorcom udzielamy odpowiedzi na każde wątpliwości.
  Firma Sasin to rękojma rzetelnej i kompleksowej obsługi kontrahentów indywidualnych i firm - nasz sprzęt spełnia wszelakie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i koresponduje narzuconym odgórnie normom.
  Zapraszamy do zapoznania się z bardziej szczegółowymi wiadomościami na stronie www.transportponadgabarytowy.pl.

  Data dodania: 31 07 2013 szczegóły wpisu
 • Transport ponadnormatywny

  Transport ponadnormatywny

  Odwiedzając duże obiekty użytkowe takie jak: magazyny, galerie handlowe, hipermarkety, hale produkcyjne, obiekty sportowe, prawdopodobnie nie zastanawiacie się państwo, że bez naszych usług takich jak: usługi dźwigowe łódź, przewóz maszyn budowlanych, transport maszyn budowlanych, realizacja tych przedsięwzięć nie byłaby możliwa. Przykładowo, zapewniamy naczepy do przewozu konstrukcji dachowych. Nasz udział może kojarzyć się z hałasem, nieporządkiem i utrudnieniami, ale zwracamy uwagę, iż jest to absolutnie konieczne no i oczywiście przejściowe. Pamiętajmy zatem, że wielkie przedsięwzięcia nie mogą się obyć bez wielkich maszyn oraz wielkogabarytowych materiałów. A do ich transportu muszą być używane odpowiednio duże, silne maszyny, których widok być może nie jest przyjemny, ale już efekty ich pracy napawają dumą, optymizmem i poczuciem bezpieczeństwa.

  Data dodania: 18 02 2013 szczegóły wpisu
 • Transport ładunków ciężkich

  Transport ładunków ciężkich

  Firma GlobTrans to przede wszystkim wysoko kwalifikowany i z dużym doświadczeniem przewoźnik, specjalizujący się w przewozach specjalistycznych. Posiadamy odpowiedni tabor, by sprostać przewiezieniu każdego, nawet największego i najcięższego ładunku pojazdami drogowymi. Przewozimy transformatory, generatory dla elektrowni nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Posiadamy kilkanaście ciągników siodłowych z naczepami oraz zestaw modułowy 4+14 osi.

  Data dodania: 11 02 2013 szczegóły wpisu
 • Sasbud - Kruszywa, Transport ponadgabarytowy, ciężki - Warszawa

  Sasbud - Kruszywa, Transport ponadgabarytowy, ciężki - Warszawa

  Firma Sasbud oferuje: sprzedaż kruszywa wszelkiego rodzaju, sprzedaż wszelakiej kostki brukowej, a także palisad, donic dekoracyjnych, obrzeży decor i elementów schodowych, elementów ogrodzeń i murów, elementów drogowych. Oferujemy także usługi z zakresu: rozbiórki i wyburzenia obiektów żelbetowych, betonowych i ceglanych, prowadzone na terenie całej Polski. Wykonujemy różne prace ziemne i wykopy, także przygotowanie placu budowy pod wielkie i małe inwestycje. W ofercie posiadamy też roboty drogowe, układanie kostki i recykling gruzu, do którego używamy kruszarki szczękowej PEGSON z niezależnym napędem, umożliwiającym pracę w terenie. Wydajność kruszarki to 60 - 180 ton/h. Jako jedni z nielicznych na terenie Warszawy posiadamy mobilny sortownik EXTEC, który sortuje materiał według pożądanej frakcji. Jedną z naszych głównych ofert są usługi transportowo-sprzętowe. Nasze zaplecze techniczne uzupełnia pierwszy w Polsce ciągnik siodłowy Scania o mocy 730KM w konfiguracji 8x4 oraz naczepa niskopodwoziowa typu tiefbett marki Nooteboom wyposażona w 8 niezależnych osi wahliwych typu Pendel X-2. Wytrzymałość techniczna naczepy to ponad 90 ton. Świadczymy transport niskopodwoziowy, ponadnormatywny i ponadgabarytowy na terenie całego kraju. Możliwy pilotaż transportu. Gwarantujemy ubezpieczenie OC przewoźnika na sumę 1 000 000 PLN, szybkie terminy realizacji, konkurencyjne ceny. Szczegóły ofert na naszej stronie. Sprawdź nas, nie pożałujesz.

  Data dodania: 07 01 2013 szczegóły wpisu
 • Bor-Trans Sp. z o.o.

  Bor-Trans Sp. z o.o.

  BOR TRANS to firma transportowa bazująca wyłącznie na własnym taborze. Jesteśmy na rynku od wielu lat, co pozwoliło zyskać nam status rzetelnego i solidnego przewoźnika w oczach naszych zleceniodawców. Przewozimy dla naszych kontrahentów ładunki w kraju i za granicą. Naszą specjalnością jest transport nietypowych ładunków gabarytowych (koparki, ładowarki, maszyny rolnicze, ciągniki siodłowe itp.). Dysponujemy gamą naczep niskopodwoziowych oraz platform aby przetransportować dla Państwa wszelkie ładunki nawet do wysokości 3.6 m.

  Data dodania: 29 11 2012 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Transport nadgabarytowy - nowa strona:

Adres: