Transport samochodowy - ładunki niebezpieczne

 • LOGISTIC PARTNER Przewóz substancji płynnych Kraków

  LOGISTIC PARTNER Przewóz substancji płynnych Kraków

  Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Logistic Partner. Siedziba naszego przedsiębiorstwa znajduje się w Brzeszczach w województwie małopolskim. Specjalizujemy się w przewozie ciekłych produktów przemysłu chemicznego zarówno na terenie kraju jak również w całej Europie. Zajmujemy się przewozem ładunków neutralnych i niebezpiecznych, z wyłączeniem materiałów wybuchowych, zakaźnych i promieniotwórczych. Mamy nowoczesną, odpowiednio przystosowaną flotę wyposażoną w systemy GPS oraz GSM. W trosce o najwyższą jakość świadczonych usług zatrudniamy tylko doświadczonych kierowców. Szczegóły na stronie.

  Data dodania: 22 02 2017 szczegóły wpisu
 • Samochód dostawczy z windą Łódź

  Samochód dostawczy z windą Łódź

  Marka GARDO to odpowiednik specjalistycznych usług spedycyjnych w Łodzi (usługi transportowe Łódź), jako że w tym mieście posiada własną lokalizację. Istniejąc na niwie transportowym od 1998 roku nabyła ogromnej wprawy przeważnie w transporcie dóbr dostawczymi samochodami, przeważnie w terenie RP. Zapewnia brak ryzyka powierzonych dostaw oraz terminowość dostaw. Firma ta osiągnęła również wiedzę praktyczną w przewozie towarów do hipermarketów. W dodatku uskutecznia: transport adr Łódź, transport materiałów niebezpiecznych Łódź. Ma samochód dostawczy z windą Łódź.

  Data dodania: 22 05 2013 szczegóły wpisu
 • Trans Raczek - transport hds, usługi hds

  Trans Raczek - transport hds, usługi hds

  Prezentowana tu firma Trans-Raczek specjalizuje się w szeroko rozumianych usługach transportowych, przede wszystkim takich jak profesjonalny transport kontenerów. W przypadku usług z tego zakresu zawsze niezbędna jest jak największa troska o bezpieczeństwo – firma ma już ogromne doświadczenie w prowadzeniu takiej działalności, przez co każdy klient będzie mógł tutaj liczyć na stuprocentowy profesjonalizm. Może to być wspaniała propozycja dla każdego, kto tylko zainteresowany jest nawiązaniem współpracy z rzeczywiście wykwalifikowanymi osobami, które przy wykorzystaniu najlepszego sprzętu będą w stanie zaoferować świetne wyniki wszelkich wykonywanych przez siebie prac.

  Data dodania: 16 12 2011 szczegóły wpisu
 • Transport odpadów niebezpiecznych

  Transport odpadów niebezpiecznych

  Firma "RAN-DICKMAR" ma profesjonalne zaplecze techniczne oraz zawodowy sprzęt, umożliwiające, że odbiór odpadów niebezpiecznych przebiega sprawnie i zgodnie z wiążącym prawem. Wyspecjalizowaliśmy się w odpadach przemysłowych. Dostępna infrastruktura jest przystosowana do odbioru 900 rodzajów odpadów. Jeśli chodzi o odbiór odpadów Warszawa może liczyć na kompetentne usługi naszej firmy. Mogą to być odpady palne, zawierające ropę naftową, różnego rodzaju chemikalia, zużyte baterie, katalizatory, urządzenia elektryczne i elektroniczne, drewno, metale.

  Data dodania: 17 09 2011 szczegóły wpisu

Transport samochodowy - ładunki niebezpieczne - nowa strona:

Adres: