Biznes i nauka

Biznes i nauka

Ocena: 4.0/10 (20 głosów)Platforma Biznesu i Nauki umożliwiająca zautomatyzowane wyszukiwanie i kojarzenie ze sobą podmiotów biznesu i nauki.

Nasza oferta

Dla naukowców
 • Pomagamy naukowcom komercjalizować wynalazki
 • Potrafimy wykorzystać dorobek naukowy w biznesie
 • Pozyskujemy finansowanie na innowacyjne badania naukowe o zastosowaniu komercyjnym
Dla przedsiębiorców
 • Pomagamy przedsiębiorcom pozyskać specjalistyczną wiedzę ze świata nauki
 • Dostarczamy najlepszych ekspertów w różnych dyscyplinach naukowych
 • Posiadamy dostęp do innowacyjnych projektów wymagających dokapitalizowaniaPodobne strony
 • Szkolenia, wdrożenia CZJ INFOX

  Firma INFOX świadczy usługi w ramach profesjonalnych szkoleń i usług konsultingowych dla firm. Realizujemy szkolenia oraz wdrożenia na terenie całego kraju z główną siedzibą w Krakowie. Oprócz prowadzonych przez Centrum Zarządzania Jakością INFOX SP. Z O.O. szkoleń realizujemy audyty m.in. audyt ochrony danych osobowych, świadczymy usługi doradcze, wdrażamy przede wszystkim systemy Zarządzania Jakością, Środowiskiem, HACCP, Bezpieczeństwa Informacji. Polecamy szczególnie organizowane przez naszą firmę szkolenia otwarte z zakresu ochrony danych osobowych, szkolenia ISO 9001, 14001, szkolenia z prawa ochrony środowiska a także systemu HACCP. Misja firmy polega przede wszystkim na dostarczeniu wiedzy kierownictwu oraz pracownikom, która pozwoliłaby organizacjom skutecznie osiągać cele, zwiększać swoją konkurencyjność i wydajność. Spółka jest akredytowana przy PARP, przy Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości. Centrum Zarządzania Jakością INFOX SP. Z O.O. zostało wpisane do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie pod numerem 2.12/00084/2007.

 • Szkolenia Nowy Sącz

  Nowy Sącz - Szkolenia kursy to nowa witryna podejmująca temat sposobów znajdywania pracy, a w szczególności sprawę szkoleń i staży pracy, których ostatnio zaroiło się tyle, że spod ich lukrowanej warstwy nie widać pracy. Pomimo to zachęcamy do korzystania z tej darmowej okazji rozwijania i ugruntowywania swoich zdolności. Nawet jeśli dopiero co zaliczony kurs czy odbyty staż nie przyniesie oczekiwanego skutku czyli otrzymania pracy, to i tak będziemy jeden krok bliżej do celu. Jest dobra wiadomość, po odbytym stażu 70 procent osób pozostaje w miejscu stażu.

 • Kurs ADR

  Zajmujemy się szkoleniem pracobiorców. Jakiekolwiek nasze kursy prowadzone są profesjonalnie dzięki wykwalifikowanej kadrze dydaktycznej, po naszych zajęciach pracownik jest przygotowany do błyskawicznego podjęcia pracy na swoich stanowisku. adr-help.pl to firma która oferuje usługi w obrębie szkoleń transportu drogowego i towarów niebezpiecznych dla kierowców - ADR, który obejmuje szkolenie podstawowe i przewóz w cysternach. Szkolenie certyfikat kompetencji zawodowych na przewóz osób i rzeczy, wykłady trwają trzy dni i następnie klient jest zgłaszany do egzaminu zewnętrznego. Szkolenie w obrębie obsługi stacji LPG, które zawiera: artykuły dydaktyczne, opłatę egzaminacyjną do TDT, obiad, dowóz uczestników na miejsce egzaminu. Szkolenie napełniania i opróżniania zbiorników transportowych w tym cystern paliwami płynnymi - kl 3. Instruktaż obsługi wózków widłowych, w którym zawarty jest praktyczny instruktaż stanowiskowy, dzięki któremu pracownik od razu może przystąpić do pracy, również prowadzimy badania psychotechniczne. Szkolenie obsługi żurawi samojezdnych i przenośnych HDS - kat. II Ż, w którego opłatę jest wliczone badanie lekarskie, egzamin przed UDT i materiały dydaktyczne. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.

 • Szkolenia i Kursy z Uwodzenia i Podrywania

  Szanowni Państwo,
  Wyższa Szkola Uwodzenia szczyci się opinią świetnej i najstarszej szkoły uwodzenia w Polsce. Prawdą jest, iż zatrudnia jedynie wykwalifikowaną załogę szkoleniową profesjonalistów z szerokim doświadczeniem. Nasza placówka współpracuje z wieloma znanymi osobowościami publicznymi, które mają duże kontakty na płaszczyźnie biznesowo-politycznej. W oddziałach są zatrudnieni profesjonalni trenerzy, coachowie, nauczyciele i doświadczeni fachowcy, przede wszystkim psycholodzy, socjolodzy, trenerzy motywacji, rozwoju osobistego, komunikacji interpersonalnych, trenerzy NLP i NLS. Szkoła zapewnia szkolenia z podrywania, nieobce są nam zagadnienia takie jak: sztuka uwodzenia, podrywanie kobiet, rozwój wewnętrzny, motywacja, wywieranie wpływu, perswazja, kłamstwo. Umożliwiamy dostęp do profesjonalnych kursów, które naszym kursantom dają praktyczną wiedzę z zakresu: sposoby uwodzenia, techniki motywacji, sposoby manipulacji.

  Nasza Instytucja nosi, w skład szkoły wchodzi dwanaście filii na obszarze całego kraju plus dwa ośrodki szkoleniowo wypoczynkowe (w Zakopanem i w Międzyzdrojach). Lekcje odbywają się w następujących miastach Polski: Krakowie, Katowicach, Tarnowie, Rzeszowie, Zakopanym, Częstochowie, Kielcach, Wrocławiu, Łodzi, Lublinie, Poznaniu, Warszawie, Białymstoku, Szczecinie, Międzyzdrojach, Sopocie, Olsztynie. Akademia posiada też kilkanaście placówek zagranicznych, na wszystkich kontynentach.

 • Szkolenia darmowe, EFS, e-learning i kursy na rynekszkolen.pl

  Polecamy blog www.rynekszkolen.pl tutaj znajda Państwo informacje z szeroko pojętej branży edukacyjnej. Obecnie nie wystarcza uskoczenie studiów wyższych by uzyskać dobrze płatną pracę, konieczne jest ukończenie dodatkowych kursów specjalistycznych i szkoleń bowiem one doskonałe uzupełniają wiedzę zdobytą na studiach.

  Informacje branżowe na rynku szkoleń znajdziesz na tej stronie www

  Blog publikuje porady na temat różnych typów szkoleń jak szkolenia finansowe z Europejskiego Funduszu Społecznego, szkolenia e-learning, szkolenia darmowe, tutaj znajdziesz odpowiedz jaki z tych typów był by najbardziej odpowiednim dla ciebie.

  Jakie są najlepsze szkolenia i kursy pod tym linkiem http://www.rynekszkolen.pl/informacje/kursy-szkolenia

  Tutaj znajdziesz opisy najpopularniejszych szkoleń na Polskim rynku, po ukończeniu których uzyskach korzyści zarówna te osobiste jak i finansowe. Zapraszamy na blog www.rynekszkolen.pl

 • Kurs operatora koparkoładowarki Elbląg

  Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Elblągu pragnie przywitać Państwa i nakłonić wszystkich chętnych do zwiedzenia naszej strony internetowej i wtajemniczenia się z ofertą naszego kursu operatora koparkoładowarki Elbląg. Nasz kurs zorientowany jest nie tylko na kapoarkoładowarki, ale także na inne urządzenia spełniające zamiłowania naszych kursantów. Wysoka wartość, optymalne zaplecze to cechy odzwierciedlające naszą firmę. W celu zapewnienia Państwa o właściwej jakości wykonywania kursów zapewniamy należyte funkcjonowanie naszego ośrodka poprzez wykonywanie nad nim kontroli przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego z siedzibą w Warszawie. Elbląg chlubi się z profesjonalnej kadry, która w fachowy sposób zdoła dotrzeć do swoich kursantów oraz wpoić w nich wiele wiedzy. Z chęcią wyczekujemy Państwa zgłoszeń.

 • Szkolenia z pakietu office Warszawa

  W ciągu ostatnich lat coraz więcej firm stosuje podejście do działań rozwojowych, które okazuje się dużo bardziej efektywne od tradycyjnego i stosowanego do niedawna, które zakładało „wysyłanie” ludzi na szkolenie i oczekiwanie trwałej zmiany, która zazwyczaj nie następowała. Często słyszało się, że działania szkoleniowe nie przynoszą oczekiwanych zwrotów z inwestycji. Obecnie wiele organizacji, poza wdrożeniem modelu 70-30-10, gdzie 70 – oznacza zdobywanie doświadczeń wynikających bezpośrednio z realizacji obowiązków zawodowych, 20 – coaching lub praca indywidualna z przełożonym, 10 – samo szkolenie stawia na bardziej elastyczne podejście do realizacji działań rozwojowych – opierające się o „wspólne rozwijanie biznesu” na każdym poziomie w organizacji i w każdej roli. Przykładem takich działań są kursy sprzedażowe dla kierowników, które pozwalają przełożonym wzmacniać relacji z klientami i dzięki temu sprzedawać nowe usługi lub produkty. Wydaje się to być do niedawna niezagospodarowanym obszarem – firmy koncentrowały się na zdobywaniu nowych klientów i nie wykorzystywały do końca potencjały klientów już obsługiwanych.