Kurs kelner

Kurs kelner

Ocena: 2.5/10 (11 głosów)H&R System oferuje skuteczne szkolenia dla osób z branży HoReCa, w tym szkolenia kelnerskie, kurs kelner i szkolenia gastronomiczne. Zrób kurs kelner, kurs manager gastronomii, szkolenia baristy, dzięki którym zyskasz przewagę na rynku pracy. Szkolenia H&R System Warszata są szkoleniami zamkniętymi i otwartymi, które są dedykowane specjalnie dla pracowników najlepszych restauracji, braów i hoteli.Podobne strony
 • www.abc-learning.pl - kursy e-learningowe

  Przedsiębiorstwo ABC Learning działa na rynku od 2010 roku. Posiada więc za sobą 2 lata intensywnej pracy i doświadczenia. Firma powstała z myślą o osobach, dla których ważna jest edukacja, a które nie mogą podjąć nauki w trybie dziennym. W ramach współczesnych rozwiązań, ABC Learning stworzyło bazę, na której można studiować za pośrednictwem Internetu. Jak oświadczają kierownicy, takie centra e-learningowe zostały stworzone po to, aby umożliwić nieskomplikowany i szybki dostęp do kształcenia społeczeństwu w każdym wieku.

 • Szkoła pamięci

  Ćwiczenie pamięci to metoda zapamiętywania ciesząca się coraz większą popularnością zarówno wśród dzieci i młodzieży, jak również wśród dorosłych. Kursy szybkiego czytania odbywają się na terenie całej Polski, a więc każda osoba zainteresowana poznaniem metody nauki czytania, ma go w zasięgu ręki. Szczególnie polecamy naukę szybkiego czytania, czy pisania dla dzieci, którą wspomóc może dostępny w naszej szkole program do nauki szybkiego czytania i pisania. Szkoła Pamięci Wojakowskich funkcjonuje już kilkanaście lat. Działalność swą opiera przede wszystkim na nauce szybkiego czytania, szybkiego uczenia się oraz szybkiego zapamiętywania. Trening pamięci w Szkole Wojakowskich pozwoli każdemu uczestnikowi na opanowanie technik czytania, technik zapamiętywania oraz technik pamięciowych.

 • Kurs Adr Łódź

  Zajmujesz się kierowaniem pojazdem, nie możesz pozwolić ażeby ominęły cię rożnego rodzaju szkolenia? Dobry pomysł bo teraz dzięki kursom i różnego stylu szkoleniom takim podczas gdy przykładowo kurs ADR Łódź będziesz bardziej przydatny w osobistej spółce, co często pozwala uniknąć zwolnienia, a ponadto podwyższyć zarobki. Na mojej stronie znajdziesz wszystko aby dowiedzieć się więcej o prowadzonych przez nas kursach, ich zakres, osiągnięte kwalifikacje kierowców po przebiegu lekcji. Zapraszamy do odwiedzin i sprawdzenia całej oferty. Ważne jest również aby sprawdzić jakie dokumenty przydadzą się do zrealizowania usługi. Wszystkie informacje pod telefonem.

 • Centrum Edukacji Zawodowej CARGO - doskonalenie kadr i wiele więcej

  Centrum Edukacji Zawodowej CARGO powstało w 1992 roku. Działamy w kilku dziedzinach:
  - szkolenia zawodowe (operator maszyn, spawacz, florysta i inne)
  - doskonalenie kadr (techniki negocjacji i inne)
  - wynajem symulatora jazdy (kwalifikacja wstępna)
  Serdecznie zapraszamy na nasz portal internetowy gdzie można zapoznać się ze szczegółami naszej oferty oraz sprawdzić obowiązujące promocje. usługi zarówno dla klientów indywidualnych oraz grup zorganizowanych.

 • Szkolenia pierwsza pomoc

  Firm specjalizujących się w szkoleniu pracowników istnieje na rynku sporo, jakim sposobem dobrać tą najsolidniejszą? Metodą jest firma wypróbowana, jak Europejskie Centrum Kształcenia Prestige.

  Europejskie Centrum Kształcenia Prestige dostarcza Państwu wiedzę i wiedzę praktyczną w oparciu o zapotrzebowanie rynku w Polsce a także tendencje biznesowe na Świecie i w Europie i nowelizacje prawne jakie zaszły po przystąpieniu naszego kraju do wspólnoty Unii Europejskiej.

  Firma ECK Prestige zatrudnia najsolidniejszych specjalistów, nie tylko takich, którzy mają rozległą wiedzę, ale również praktykę w swej dyscyplinie. Wybieramy tych, którzy umieją w łatwy oraz interesujący sposób przekazać najważniejsze wiadomości.

  Europejskie Centrum Kształcenia Prestige może pochwalić się wysoką jakością usług, dlatego że przykładamy wagę do atrakcyjnej oraz interaktywnej konstrukcji szkoleń i kursów.

  Agencja szkoleniowa ECK Prestige w swojej ofercie posiada szkolenia z wielu branż, jak szkolenia kursy sprzedażowe, jak na przykład negocjacje zakupowe, efektywna ocena dostawców, szkolenia dla menadżerów, jak tematyka zarządzania planami, asertywność w pracy menedżera, coaching dla kadry kierowniczej, komunikacja w zespole, czy motywowanie pracowników, oprócz firma robi szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, kursy udzielania pomocy przedmedycznej, kursy dla pracowników obsługi wind.

  ECK Prestige zlokalizowana jest w Mikołowie koło Katowic przy ulicy Wyzwolenia 27, nasi pracownicy dostępni są również pod telefonami 32 738 51 90, tel./fax: 32 738 51 91, porozmawiaj z nami dowiedz się szczegółów.

 • Wózki widłowe szkolenia

  Stowarzyszenie SIMP ma wieloletnie doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń i kursów zawodowych. Poza doświadczeniem ich ogromną zaletą jest też sprzęt na którym kursanci zdobywają niezbędną wiedzę potrzebną do ukończenia szkolenia i pozytywnego zdania egzaminu końcowego.
  Podczas szkolenia na wózki widłowe m.in. zapewniane jest: ubezpieczenie przez cały czas trwania szkolenia, pomoc w pozytywnym przejściu badań psychologicznych, wszystkie potrzebne materiały dydaktyczno – szkoleniowe, zajęcia teoretyczne, które pozwalają poznać wszystkie niezbędne informacje, które dotyczą obsługi wózków jezdniowych, zajęcia praktyczne – w pełnym wymiarze czasowym na najwyższej jakości sprzęcie oraz egzamin zakończony wydaniem uprawnień ważnych na całej UE. Zapraszamy do kontaktu.

 • Kurs księgowy

  Działalność CEDOZ skupia się na budowaniu rynku wysoko wykwalifikowanego. Naszym celem jest również budowanie aktywnego zawodowo personelu w dziedzinie rachunkowości, finansów, podatków i prawa pracy. Dzięki działalności naszej firmy jakość funkcjonowania przedsiębiorstw w Polsce od wielu lat znacznie się podnosi. Oferowane przez nas kształcenie zawodowe skierowane jest zarówno do osób bez doświadczenia, co pomaga im uzyskać nowy zawód, jak i do praktyków biznesu, co pozwala im na podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

 • Kursy maturalne - kursymaturalne.pl

  Matura jest tego rodzaju egzaminem w życiu, który jest przepustką do następnej nauki oraz jedynym kryterium podczas rekrutacji na większość kierunków studiów wyższych. Dlatego powinno się dołożyć starań aby uzyskać jak najlepsze wyniki. Pomocą będzie korzystanie z kursów maturalnych Edukaris. W ramach systematycznych, intensywnych zajęć da się uzyskać ijak i poukładać wiedzę, co pozwoli na osiągnięcie ekstra wyników na egzaminach maturalnych. Edukaris organizuje kursy przygotowujące do matury z języka polskiego, matematyki, fizyki, biologii, chemii, geografii, języka angielskiego, wos-u i historii.