Kursy polskiego języka migowego - Migaj Naturalnie

Kursy polskiego języka migowego - Migaj Naturalnie

Ocena: 2.9/10 (37 głosów)Migaj Naturalnie to Placówka Kształcenia Ustawicznego specjalizująca się w kursach Polskiego Języka Migowego, dla której ideą jest umożliwienie uczestnikom pełnej komunikacji ze społecznością Głuchych w Polsce dzięki nauce PJM.

Nasza oferta składa się z kursów opracowanych w oparciu o standardy Skali biegłości językowej według Rady Europy dotyczącej nauki języków obcych na poziomach od podstawowego do zaawansowanego z uwzględnieniem aspektu kulturowego Głuchych. Programy stanowiące trzon naszej szkoły wzmacnia doświadczenie lektorów, którymi w większości są native-signers bądź near-signers czyli Głusi, dla których PJM jest pierwszym językiem.

Migaj Naturalnie obecnie obejmuje swoim zasięgiem województwo łódzkie: a w szczególności miasta: Łódź, Pabianice, Zduńska Wola, Sieradz, Tomaszów Mazowiecki, Kutno, Wieluń, Radomsko, Bełchatów i Piotrków Trybunalski. Województwo mazowieckie: Warszawa oraz jej okolice oraz Trójmiasto. Zapisy na kursy w wyżej wymienionych miastach trwają cały czas – najbliższe kursy już w tym miesiącu!Podobne strony