Nauka angielskiego, niemieckiego i francuskiego przez Skype

Nauka angielskiego, niemieckiego i francuskiego przez Skype

Ocena: 2.7/10 (41 głosów)Nowoczesna nauka angielskiego, niemieckiego i francuskiego przez Skype!

Umożliwiamy naukę angielskiego, francuskiego i niemieckiego za pomocą nowoczesnych technologii- poprzez komunikator Skype oraz nowoczesną platformę e-learningową.

Przygotowujemy do matur, do egzaminów, a nawet pomagamy w kontaktach biznesowych w obcym języku. Nie korzystamy z książek, za to materiały dopasowujemy, a nawet tworzymy specjalnie dla każdego ucznia. Samą metodę nauczania również dopasowujemy do ucznia, ponieważ każdy w inny sposób przyswaja wiedzę. Nie ma więc znaczenia czy jesteś wzrokowcem, czy słuchowcem- dostosujemy się do Ciebie.

Nasi lektorzy to wyjątkowi specjaliści w dziedzinie nauczania języków- poza wiedzą i doświadczeniem są także sympatycznymi ludźmi, dlatego nauka w naszej szkole nigdy nie jest stresująca.

Nie ma znaczenia Twój wiek, poziom znajomości języka i Twoje zdolności- możesz być pewien, że z nami rozmowa w obcym języku przestanie być dla Ciebie problemem.

Nauczyciel na lekcjach zawsze jest do Twojej dyspozycji, nigdy nie zostawi Cię samego z ćwiczeniem.

Zajrzyj na naszą stronę, aby poznać szczegóły korepetycji online. Masz prawo skorzystać z darmowej lekcji pokazowej. Zapraszamy!Podobne strony
 • Korepetycje z matematyki

  Szkoła Matematyki oferuje korepetycje z matematyki, kursy maturalne, kursy przygotowujące na studia. Prowadzone zajęcia indywidualne zaspokoją wiedzę każdego ucznia od gimnazjum przez maturę aż po studia. Dla najzdolniejszych uczniów proponujemy przygotowanie do konkursów i olimpiady matematycznej. Zajęcia są prowadzone przez nauczycieli licealnych oraz doktorantów matematyki. Szkoła Matematyki mieści się w Warszawie przy Placu Politechniki.

 • Skuteczna nauka i kurs szybkiego czytania - Intelektualnie.pl

  Czytać umie każdy, nie każdy aczkolwiek potrafi wykonywać to ekspresowo i równolegle starannie. A szybkie czytanie z pewnością przyda się każdemu. W szkole szybko przeczytacie niezbędne lektury. W pracy zaś szybko przyswoicie pisma i dokumenty. Naszym atutem jest profesjonalna nauka szybkiego czytania, naszą specjalnością – kurs szybkiego czytania. Intelektualnie.pl Marcin Matuszewski zajmuje się szkoleniami z zakresu szybkiego czytania, technik pamięciowych i konstruktywnych notatek. Podczas swojej wieloletniej działalności na rynku szkoleniowym przeszkoliła już przeszło 2000 osób. Swoją ofertę kieruje do młodzieży młodzieży gimnazjalnej i licealnej jak także do osób poszczególnych i firm. Proponując Państwu kurs szybkiego czytania, stricte dopasowujemy go do Waszych potrzeb. Tylko współgrająca z Waszymi upodobaniami, nauka szybkiego czytania przyniesie efektywne wyniki.

 • Korepetycje

  To bardzo dobry portal dla wszystkich, którzy szukają korepetytora. Ogłoszenia są pogrupowane według miejscowości, województw i przedmiotów. Tak więc odszukanie interesującej dla nas oferty jest w gruncie rzeczy niezwykle proste, gdy tylko wprowadzimy w wyszukiwarkę na portalu wszystkie dane. Wybór tego właśnie portalu z ogłoszeniami na pewno nas usatysfakcjonuje, gdyż ofert korepetytorów jest na stronie nadzwyczaj dużo, do tego podane są konkretne ceny za jednostkę lekcyjną.

 • Korepetycje Matematyka Fizyka Kluczbork

  Strona jest ofertą skutecznych korepetycji z matematyki i fizyki. Zakres poziomu wiedzy obejmującej korepetycje to szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła średnia, matura. Na stronie podane są informacje o cenie, miejscu zajęć, rodzajach nauczanych przedmiotów oraz poziomach nauczania. Podana też jest informacja o doświadczeniu korepetytora w udzielaniu korepetycji. Ponadto, strona zawiera dane umożliwiające kontakt z korepetytorem.

 • Niedrogie korepetycje w mieście Kraków

  Niniejsza witryna internetowa przynależy do krakowskiej firmy Nauca. Umieszczamy na portalu dokumentację zawierającą opis postępów dziecka. Prowadzone w mieście Kraków korepetycje, to gwarancja profesjonalizmu. Pragniemy, by współpraca z Państwem przebiegała pomyślnie. Posiadamy wiedzę z zakresu aktualnych testów oraz egzaminów szkolnych. Posiadani korepetytorzy to osoby wykwalifikowane i cierpliwe. Zapraszamy na naszą witrynę internetową w celu zapoznania się z ofertą.

 • Korepetycje Łódź

  Nauca oferuje fachową obsługę w ramach nowoczesnego systemu korepetycji. Łódź to jedno z licznych miejsc, w których proponowane są te korepetycje. Oferowane są innowacyjne metody nauczania dostosowywane do indywidualnych potrzeb. Kadrę nauczycielską tworzą specjaliści z bogatym doświadczeniem. Znaczące miejsce w ofercie zajmuje efektywne nauczanie języków obcych. Korepetycje udzielane są z historii, geografii i każdej innej dziedziny. Jednym z zadań systemu jest przygotowanie ucznia do ważnych egzaminów.

 • Korepetycje z matmy

  Korepetycje z Matematyki w Bydgoszczy. Szybkie efekty, solidne przygotowanie, ciekawe metody nauczania oraz doskonały kontakt z dziećmi i młodzieżą to moje atuty. Podsiadam niezbędne kilkunastoletnie doświadczenie. Potrafię zmotywować ucznia do pracy. Korepetycji z matematyki udzielam na wszystkich poziomach nauczania, przygotowuję do egzaminów gimnazjalnych oraz do matury.

 • Korepetycje matematyka Rybnik

  Centrum korepetycji Edison oferuje szeroki zakres pomocy w nauce z przedmiotów szkolnych. U nas znajdziesz wszystkie korepetycje w jednym miejscu. Poprzez wygodną aplikację do rezerwowania zajęć oraz kontaktu z Nauczycielem w kilku kliknięciach zarezerwujesz interesujące Cię zajęcia z szerokiej oferty edukacyjnej. Nie zwleka i pozwól sobie pomóc. Czekamy na Ciebie w naszym Centrum korepetycji Edison.

 • Przelambariere - przełam barierę językową i naucz się płynnie mówić

  Na stronie (i od nauczycieli angielskiego) dowiesz się, co zrobić, by przełamać barierę mówienia w języku angielskim oraz jak dojść do płynności językowej. Na blogu dzielimy się wskazówkami, które dają efekty. Od lat pomagamy specjalistom i przedsiębiorcom dojść do płynności językowej mając z nimi konwersacje. Dowiesz się również jak wyznaczyć cel językowy, jak się zmotywować do nauki języka angielskiego, jak uczyć się słówek z angielskiego, jak poradzić sobie z blokadą przed mówieniem po angielsku, czy strachem przed mówieniem, jak obniżyć stres związany z mówieniem po angielsku i jak się go pozbyć i co robić, by mieć więcej pewności siebie rozmawiając z obcokrajowcami po angielsku. Z nami przełamiesz barierę mówienia oraz dojdziesz do płynności językowej. Skorzystaj z lekcji ze świetnymi nauczycielami.