Szkolenia, wdrożenia CZJ INFOX

Szkolenia, wdrożenia CZJ INFOX

Ocena: 3.3/10 (25 głosów)Firma INFOX świadczy usługi w ramach profesjonalnych szkoleń i usług konsultingowych dla firm. Realizujemy szkolenia oraz wdrożenia na terenie całego kraju z główną siedzibą w Krakowie. Oprócz prowadzonych przez Centrum Zarządzania Jakością INFOX SP. Z O.O. szkoleń realizujemy audyty m.in. audyt ochrony danych osobowych, świadczymy usługi doradcze, wdrażamy przede wszystkim systemy Zarządzania Jakością, Środowiskiem, HACCP, Bezpieczeństwa Informacji. Polecamy szczególnie organizowane przez naszą firmę szkolenia otwarte z zakresu ochrony danych osobowych, szkolenia ISO 9001, 14001, szkolenia z prawa ochrony środowiska a także systemu HACCP. Misja firmy polega przede wszystkim na dostarczeniu wiedzy kierownictwu oraz pracownikom, która pozwoliłaby organizacjom skutecznie osiągać cele, zwiększać swoją konkurencyjność i wydajność. Spółka jest akredytowana przy PARP, przy Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości. Centrum Zarządzania Jakością INFOX SP. Z O.O. zostało wpisane do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie pod numerem 2.12/00084/2007.Podobne strony
 • Kurs na instruktora nauki jazdy

  OSK Bemot ma do zaoferowania szeroka gamę kursów instruktażowych począwszy od kursów na prawo jazdy wszystkich kategorii, poprzez kwalifikacje wstępne dla kierowców zawodowych, a na kursach dla przyszłych instruktorów kończąc. Nasi instruktorzy i wykładowcy posiadają krajowe i zagraniczne certyfikaty. Mamy własny plac instruktażowy, klimatyzowaną salę wykładową wyposażoną m.in. w rzutnik multimedialny i komputery oraz klimatyzowane auta. Nasza ofertę z pośród podobnych wyróżniają atrakcyjne ceny kursów oraz indywidualne podejście do kursantów. Zapoznaj się z nasza ofertą na stronie www bemot.pl, lub odwiedź jeden z dwóch naszych ośrodków w Warszawie. Zapraszamy.

 • Farmacja.net - społeczność farmaceutów i techników farmacji

  Serwis farmacja.net to pierwszy w Polsce serwis społecznościowy dla farmaceutów i techników farmaceutycznych. Misją serwisu jest integracja obu grup zawodowych i stworzenie społeczności zaangażowanej we własny rozwój zawodowy i zwiększenie prestiżu zawodu. Dołącz do społeczności farmaceutów i techników farmacji. Zdobywaj wiedzę, dyskutuj w grupach, znajdź lepszą pracę. Oferujemy certyfikowane szkolenia.

 • RehaKursy.pl - kursy dla fizjoterapeutów

  RehaKursy.pl - specjalnością firmy jest fizjoterapia. Firma organizuje kursy dla fizjoterapeutów w największych miastach w Polsce takich jak: Warszawa, Gdańsk i Poznań. Na kursach nabywa się wiedzę o najnowszych metodach fizjoterapii. Wszystkie kursy prowadzone są przez instruktorów najwyższej klasy posiadających międzynarodowe doświadczenie. Zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą zgłębić swoją wiedzę na temat fizjoterapii.

 • Szkolenia NLP Warszawa

  Praktyk NLP to doskonałe narzędzie do projektowania własnego życia w taki sposób w jaki chciałbyś żeby wyglądało. Daje m.in. narzędzie do kontrolowania emocji i stanów umysłu. Master NLP to natomiast zaawansowane techniki programowania neurolingwistycznego. Poprzez program master nlp przejdziesz jeszcze większą zmianę osobistą, stając się niesamowicie skutecznym w tym, co robisz. Pełny kurs (oba moduły) kosztuje tylko 3700zł ! Za 14 dni szkoleniowych to absolutnie NAJLEPSZA oferta na rynku! W tej cenie dostajesz sprawdzone praktyki szkoleń nlp i najlepszych trenerów w Polsce.

 • Coaching Wrocław - Rafał Stankiewicz - Life coaching

  Jestem psychologiem, coachem i trenerem. Oferuję sesję coachingu indywidualnego - specjalizuję się w coachingu asertywności i life coachingu. Jeśli chciałbyś podnieść jakość swojego życia i zwiększyć motywację do działania coaching indywidualny jest doskonałą odpowiedzią na twoje potrzeby. Coaching to proces umożliwiający odkrycie rozwiązań najbardziej odpowiednich dla Ciebie. Zadaniem coachingu jest tworzenie zmiany w dotychczasowym życiu poprzez wspieranie Twoich mocnych stron, wydobyciu tych umiejętności, zasobów i kreatywności, które już posiadasz i omijanie przeszkód, które uniemożliwiają Ci realizację zamierzonych celów.
  Rozwiń swój potencjał - pierwsza sesja za darmo.

 • Balticdive

  szkolenia w systemie iantd w tym już rekreacyjne od dwunastego roku życia. Szkolenia specjalistyczne i techniczne na rożnych poziomach zaawansowania w systemie iantd. Wyjazdy na wraki, integracyjne. Programy IANTD są tak przygotowane, by gwarantowały wysoki poziom technik nurkowych u zrelaksowanych osób czujących się pod wodą komfortowo. Szkolenia polegają na uczeniu technik oraz sprawności w różnych warunkach, dzięki czemu uzmysławiają nurkom ich możliwości.
  Już przy kursie podstawowym mamy najwięcej zajęć praktycznych dzięki czemu student jest bardziej wyszkolony.

 • Logika

  W ramach naszego portalu internetowego zapewniamy przystępne wykłady, które pozwalają na błyskawiczne przyswojenie wiedzy z zakresu logiki. Nasza oferta kierowana jest przede wszystkim do studentów, którzy zainteresowani są możliwością korzystania z treściwych materiałów do nauki, jakie pozwalają nie tracić czasu, ale odpowiednio przygotować się do zaliczeń i egzaminów. Zapraszamy do odwiedzin i zapoznania się z możliwościami naszego portalu!

 • TACTICAL RISK GROUP kursy dla służb mundurowych

  Firma Tactical Risk Group z siedzibą w Warszawie specjalizuje się w organizacji profesjonalnych szkoleń dla podmiotów z sektora ochrony oraz bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową kadrę złożoną z byłych operatorów jednostek specjalnych oraz oddziałów specjalnych policji jak i cywilnych operatorów wojskowych. Nasze kursy kierujemy do wszystkich rodzajów służb mundurowych, prywatnych operatorów ochrony oraz osób indywidualnych, które chcą utrzymać niezbędną wiedzę z zakresu metod działania grup szturmowych, taktyki strzeleckiej oraz pomocy przedmedycznej. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej.

 • pracownia-majolika.pl

  Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją pracowni MAJOLIKA, która znajduje się w Porębie w województwie śląskim. Jest to niepowtarzalne miejsce, w którym można zapisać się na warsztaty ceramiczne, tematyczne, zajęcia terapeutyczne, warsztaty plenerowe, warsztaty dla szkół oraz przedszkoli a oprócz tego integracyjne i relaksacyjne spotkania firmowe. Pracownia oferuje także szeroki wybór rękodzieła – ceramiki, produktów zdobionych metodą decoupage, wianków oraz prezentów okolicznościowych. Zapewniamy najwyższą jakość usług, ciekawe zajęcia i konkurencyjne ceny. Po więcej informacji wystarczy wejść na stronę.

 • Szkolenia z pakietu office Warszawa

  W ciągu ostatnich lat coraz więcej firm stosuje podejście do działań rozwojowych, które okazuje się dużo bardziej efektywne od tradycyjnego i stosowanego do niedawna, które zakładało „wysyłanie” ludzi na szkolenie i oczekiwanie trwałej zmiany, która zazwyczaj nie następowała. Często słyszało się, że działania szkoleniowe nie przynoszą oczekiwanych zwrotów z inwestycji. Obecnie wiele organizacji, poza wdrożeniem modelu 70-30-10, gdzie 70 – oznacza zdobywanie doświadczeń wynikających bezpośrednio z realizacji obowiązków zawodowych, 20 – coaching lub praca indywidualna z przełożonym, 10 – samo szkolenie stawia na bardziej elastyczne podejście do realizacji działań rozwojowych – opierające się o „wspólne rozwijanie biznesu” na każdym poziomie w organizacji i w każdej roli. Przykładem takich działań są kursy sprzedażowe dla kierowników, które pozwalają przełożonym wzmacniać relacji z klientami i dzięki temu sprzedawać nowe usługi lub produkty. Wydaje się to być do niedawna niezagospodarowanym obszarem – firmy koncentrowały się na zdobywaniu nowych klientów i nie wykorzystywały do końca potencjały klientów już obsługiwanych.