ogłoszenia budowlane

 • Wyniki przetargów - moje-przetargi.pl

  Wyniki przetargów - moje-przetargi.pl

  Na witrynie internetowej moje-przetargi.pl znajdą Państwo duży zbiór danych odnoszących się do przetargów. Udostępniliśmy zbiór artykułów, odnoszących się do podstaw prawnych, obowiązujących przy działaniach przetargowych. Starannie opracowujemy każde teksty, dlatego możemy zapewnić prawidłowość prezentowanych informacji. Udostępniamy wyszukiwarkę konkretnych zamówień publicznych. Proponujemy darmowy dwudziestodniowy okres testowy. Nasza firma funkcjonuje w branży od wielu lat. Zapraszamy do kooperacji.

  Data dodania: 18 08 2016 szczegóły wpisu
 • Ofero.pl – zlecenia budowlane

  Ofero.pl – zlecenia budowlane

  Zlecenia internetowe to fragment bazy ogłoszeń, którą można znaleźć na stronie Ofero.pl. Baza ta obejmuje całą Polskę (a w przypadku ogłoszeń transportowych także zagranicę). Oprócz zleceń internetowych można tam znaleźć ofert dotyczące różnego rodzaju przetargów, ogłoszenia dotyczące sprzedaży/kupna firmy, poszukiwania inwestora lub - przeciwnie - chęci zainwestowania, a także giełdę transportową i giełdę powierzchni komercyjnych. Baza ogłoszeń na Ofero.pl jest bardzo bogata i wciąż się powiększa. Celem Ofero.pl jest umożliwienie szybkiego i łatwego kontaktu pomiędzy zleceniodawcą a potencjalnym wykonawcą, który zaowocuje satysfakcjonującą dla obu stron współpracą.

  Do najpopularniejszych ogłoszeń dotyczących zleceń zamieszczanych na Ofero.pl należ zlecenia budowlane i zlecenia transportowe. Dla ułatwienia zarówno zamieszczania, jak i wyszukiwania ogłoszeń, zlecenia te są podzielone na podkategorie. Na przykład zlecenia budowlane są podzielone na trzy podkategorie: budowa, instalacje i naprawy, remonty i wykończenia. Usługi do wykonania w ramach zleceń budowlanych to na przykład malowanie mieszkania czy ocieplanie budynku.

  Data dodania: 09 03 2015 szczegóły wpisu
 • Oferent - ogólnopolska baza przetargowa

  Oferent - ogólnopolska baza przetargowa

  Przetargi budowlane dla dużych przedsiębiorstw, ale i małych firm. Każdy znajdzie idealną ofertę dla siebie tylko z serwisem przetargowym oferent.com.pl. Staramy się wykonywać naszą pracę bardzo dokładnie, aby poinformować naszych użytkowników o wszystkich ogłaszanych zamówieniach publicznych w Polsce. Monitoringiem rynku przetargowego zajmujemy się od wielu lat, pozwoliło to zyskać bogate doświadczenie i nauczyliśmy się dopasowywać nasze usługi do indywidualnych potrzeb klientów. Nasz długoletni staż połączony z profesjonalizmem i rzetelna pracą powaliły stworzyć pozytywny wizerunek naszej marki na rynku. Mamy tysiące zadowolonych klientów, którzy od wielu lat z nami współpracują, państwa również zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 17 01 2014 szczegóły wpisu
 • Inbudo

  Inbudo

  Nasz serwis to miejsce, w którym firmy budowlane i wykonawcy świadczący usługi w dziedzinie budownictwa mogą bez problemów skontaktować się z klientami usług budowlanych i remontowych. Obieg informacji przebiega tu sprwanie, a zyskują obie strony. Jako właściciel dodajesz tu swoją ofertę, tym samym promując swoje usługi, ale jest jeszcze dodatkowa zaleta. Jeśli czas zajmuje ci właśnie budowa domu, lub w twoim M szykują się jakieś remonty, a budownictwo, a dodatkowo wszystko co z nim związane jest ci raczej obce, idealnie trafiłeś. Zamieść swoje ogłoszenie w naszym serwisie w kategorii zlecenia budowlane, a na pewno nie zostaniesz niezauważony. W niedługim czasie znajdzie Cię jakaś firma zainteresowana pracą dla ciebie. Na pewno przekona Cię fakt, że jesteśmy największą platformą budowlaną w kraju, z naszą pomocą wszystko pójdzie jak po maśle. W serwisie znajduje się także forum budowalne, na którym fachowcy podpowiedzą jak perfekcyjnie wykończyć swoje lokum. Remont domu, czy remont mieszkania nie jest zwykłą sprawą więc zdecydowanie warto skorzystać z pomocy, którą możecie znaleźć w naszym serwisie. Polecamy także możliwość zlecania pracy, można tam zaproponować cenę jaką jesteśmy skłonni przeznaczyć za usługę i czego oczekujemy. Fachowcy zaproponują swoje warunki i być może uda się zmienić mieszkanie w bardzo korzystnej cenie.

  Data dodania: 12 09 2012 szczegóły wpisu
 • Mazowiecka Giełda Maszyn - vortal maszynowy

  Mazowiecka Giełda Maszyn - vortal maszynowy

  Rok 2007 to początek jednej z najstarszych stron związanych z polskim rynkiem maszyn. Serwis ogłoszeniowy www.maszyny.waw.pl od początku przekonał do siebie internautów czytelnym i jasnym układem strony oraz konkretnymi warunkami współpracy. Na stronach giełdy maszyn obecnie można znaleźć tysiące ofert jak maszyny stolarskie, maszyn budowlanych, maszyn do obróbki metalu czy też urządzeń rolniczych. Sporo miejsca poświęcono też na transport gabarytowy czyli pojazdy typu ciężarówki i ciągniki rolnicze. Spośród budowlanki przeważają oferty związane z markami JCB czy Caterpillar a więc koparko ładowarki, spycharki i inne.

  Data dodania: 29 05 2012 szczegóły wpisu
 • Zlecenia remontowe

  Zlecenia remontowe

  Serwis internetowy którego zagadnieniem jest pomoc w kojarzeniu ofert zarządzających określone prace z ich ewentualnymi artystami. Serwis operuje na zasadzie aukcji i koncentruje się w szczególności na gałęzi budowlanej. Tutaj zleceniobiorcy konstruują swoje propozycje w odpowiedzi na wystawione oświadczenia różnorakich robót lub żądania na surowce i materiały. W ramach serwisu funkcjonuje także folder przedsiębiorstw jak również forum dyskusyjne.

  Data dodania: 28 04 2012 szczegóły wpisu

ogłoszenia budowlane - nowa strona:

Adres: