ogłoszenia matrymonialne

 • Biuro Matrymonialne Warszawa

  Biuro Matrymonialne Warszawa

  Biuro Matrymonialne Godiva posiada wiele ofert z Warszawy oraz województwa mazowieckiego. Naszymi klientami są osoby, które szukają partnera na życie. W chwili obecnej jest około 1000 ofert kobiet i mężczyzn szukających drugiej polowy. Rejestrując się na naszej stronie, wykopując program Premium masz możliwość natychmiastowego kontaktu wybranymi osobami. Korzystając z wyszukiwarki na stronie automatycznie ukażą się osoby jakich szukasz.

  Data dodania: 14 10 2013 szczegóły wpisu
 • Biuro matrymonialne MyDwoje.pl

  Biuro matrymonialne MyDwoje.pl

  Biuro matrymonialne MyDwoje to internetowe biuro matrymonialne nowej generacji. Kojarzy partnerów według zgodności osobowości i życiowych wartości. Biuro matrymonialne MyDwoje.pl dopasowuje partnerów za pomocą Testu Doboru Partnerskiego. Metoda MyDwoje.pl dopasowuje partnerów respektując ich indywidualne kryteria i oczekiwania wobec partnera. Biuro matrymonialne MyDwoje skierowane jest do osób poszukujących partnera na stałe, pragnących założyć rodzinę i planujących ułożyć sobie życie. MyDwoje tak jak inne biura matrymonialne rekomenduje propozycje kontaktów i fotooferty. Jednak u nas otrzymasz dużo więcej ofert i ogłoszeń matrymonialnych, szybciej i wygodniej, bo online. Biuro matrymonialne MyDwoje.pl sprawdza oferty i anonse matrymonialne podobnie jak tradycyjne biura matrymonialne. Oferty weryfikujemy indywidualnie a każdy Użytkownik może odebrać Certyfikat Wiarygodnego Profilu przedstawiając nam swój dowód osobisty.
  Biuro matrymonialne MyDwoje.pl to:
  * sprawdzone ogłoszenia matrymonialne ze zdjęciem
  * Trafny dobór partnerski w oparciu o test osobowości, zgodność zainteresowań
  * Sortowanie ofert według odleglości i kryteriów (własnych, partnera i wspólnych)
  * Poważne oferty, weryfikacja Wizytówek i Zdjęć, Certyfikat Wiarygodnego Profilu
  * Anonimowość, indywidualne otwieranie zdjęć
  * Pomoc telefoniczna 022 201 25 89 i online codziennie 9:00-24:00
  * Wydarzenia dla Singli!
  Zarejestruj się bezpłatnie na www.mydwoje.pl

  Data dodania: 17 05 2012 szczegóły wpisu
 • Randki polsko-niemieckie - bezpłatne ogłoszenia matrymonialne

  Randki polsko-niemieckie - bezpłatne ogłoszenia matrymonialne

  Dwujęzyczny, polsko-niemiecki portal bezpłatnych ogłoszeń matrymonialnych. 6 miesięcy za darmo. Szukasz partnerki, partnera, z Niemiec, a może z Polski. Tłumaczymy pol-niem-pol, doradzamy i pomagamy. Załóż teraz swój profil za darmo i szukaj z nami przez sześć miesięcy swojego szczęścia. Dodaj swoje zdjęcie, napisz o swoim hobby i zainteresowaniach, filmach, książkach i o ulubionych potrawach. Bo kto szuka, i da się poznać, ten znajdzie.

  Data dodania: 28 04 2012 szczegóły wpisu
 • Biuro matrymonialne Serenada

  Biuro matrymonialne Serenada

  W wielu ofertach biur matrymonialnych można zapoznać się z ofertą, że biuro świadczy rzetelne i solidne usługi. Reklamowanie swoich usług jest rzeczą oczywistą zwłaszcza gdy w branży jest duża konkurencja. Biura prześcigają się ofertami, rodzajami świadczonych usług i cenami. Można byłoby się spierać na czy polegają solidne i rzetelne usługi matrymonialne. Zresztą zgodnie z nauką w logice takie określenie jest nieostre. Solidność usług matrymonialnych to działania firmy, które mają doprowadzić do skojarzenia pary. Cele matrymonialne stawiamy na pierwszym miejscu. Ale nie zawsze, dzisiaj klienci biur matrymonialnych w większości poszukują partnera/ki na dalszą drogę życia. Z naszych doświadczeń wiemy, że co 3-4 para, która poznała się w Biurze Serenada zawarła związek małżeński. A co z pozostałymi parami? Większość z nich pozostała w wolnym związku na zasadzie, przyjaźni i partnerstwa. Zresztą nie ma się co dziwić, przeważająca ilość par, to rozwiedzione panie i rozwodnicy, którzy nie zawsze mają dobre wspomnienia z poprzednich związków. Najwięcej ślubów zawierają osoby młode (panny i kawalerowie) oraz osoby starsze będące wdowcami. Solidne usługi to przede wszystkim dbałość o klienta, przestrzeganie zasad działalności i regulaminu Biura. Zakres oferowanych usług musi być czytelny dla klienta. Biuro matrymonialne musi dużo wymagać od siebie i być gwarantem świadczonych usług w ramach określonej opłaty członkowskiej. Biuro matrymonialne Serenada spełnia takie kryteria, o czym świadczy duża ilość klientów z kraju i zagranicy. Za swoje profesjonalne usługi zyskaliśmy też uznanie wśród renomowanych biur w Europie, Ameryce i Australii.

  Data dodania: 28 04 2012 szczegóły wpisu
 • Biuro matrymonialne Rytmika Serc

  Biuro matrymonialne Rytmika Serc

  Trudnym bywa zakochać się. Oferta tego biura matrymonialnego krzyczy do ludzi samotnych. Nasze czasy bronią się przed miłością. Trzeba nie zapominać o swoim sercu. Wystosowujemy zaproszenie w Twoim kierunku w imieniu naszej firmy jaką jest to biuro matrymonialne. Z naszą pomocą uda Ci się zapoznać ciekawe nowe osoby. Dużo takich osób znajduje się w ofercie naszego biura. Na należącej do nas witrynie www odszukasz niezbędne szczegóły. Z przyjemnością zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Razem z nami współdziała studio taneczne Twój Rytm. Odwiedź to biuro matrymonialne i zwalcz swoją samotność. Z nami zrobisz to bardzo szybko! Zapraszamy! Odwiedź Kraków. Będziesz zadowolony! Nauczysz się tańca i miłości. Jeżeli interesujesz się zapoznawaniem nowych ludzi to dobrze trafiłeś! Wejdź na naszą stronę i przeczytaj więcej szczegółów! To najlepsze biuro matrymonialne! Kraków czeka!

  Data dodania: 28 04 2012 szczegóły wpisu

ogłoszenia matrymonialne - nowa strona:

Adres: