Akumulatory, baterie

 • baterie.com.pl

  baterie.com.pl

  Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy Baterie Przemysłowe z Warszawy. Od 1998 roku zajmujemy się dystrybucją różnego rodzaju akumulatorów i baterii. W naszej ofercie znaleźć można rozwiązania dla różnych sektorów. Mamy akumulatory przemysłowe, rozruchowe, semi-trakcyjne, baterie, ogniwa trakcyjne, urządzenia rozruchowe, ładowarki, prostowniki, stelaże bateryjne a oprócz tego testery. Zapewniamy profesjonalną obsługę, serwis, instalację a także doradztwo techniczne i korzystne ceny. Na stronie internetowej zamieściliśmy więcej informacji o ofercie i dane kontaktowe firmy.

  Data dodania: 23 10 2020 szczegóły wpisu
 • Eltrans Baterie

  Eltrans Baterie

  Firma Eltrans Baterie działa na rynku od 20 lat. Od tego czasu zyskała opinię uznanego producenta zaawansowanych urządzeń wspomagających utrzymanie ruchu oraz sprzętu do serwisów baterii trakcyjnych i stacjonarnych. Oferuje m.in. testery baterii i ogniw baterii, zespoły regeneracyjne, baterchrony, prostowniki serwisowe i sterowniki prostownika diodowego oraz tranzystorowe. Zajmuje się też naprawą prostowników eksploatacyjnych większości marek dostępnych w Polsce (w tym Banner Polska, Proseat, Bertola, Klak, Almides).

  Data dodania: 25 02 2020 szczegóły wpisu
 • Amperia serwis akumulatorów

  Amperia serwis akumulatorów

  Firma Amperia przygotowała atrakcyjną ofertę dla przedsiębiorców, powiązaną z serwisem baterii przemysłowych i akumulatorów. Dzięki właściwemu zapleczu i środkach technicznych, pracownicy przedsiębiorstwa mogą dla Państwa na czas oraz profesjonalnie wykonywać usługi utrzymania, naprawy czy regeneracji baterii. Wykonają oni ponadto utylizację zużytych ogniw, baterii i akumulatorów bez negatywnego wpływu na środowisko. Ofertę firmy uzupełnia usługa montażu oraz serwisu baterii stacjonarnych. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej grupy, gdzie umieszczony jest szczegółowy opis wykonywanych przez nią usług.

  Data dodania: 06 04 2016 szczegóły wpisu
 • Akumulatory samochodowe - BatCar.pl

  Akumulatory samochodowe - BatCar.pl

  W przygotowanej przez nasz akumulator sklep ofercie, znajdziecie Państwo akumulator w różnych rozmiarach. W naszej ofercie posiadamy zarówno akumulatory samochodowe, jak i najnowocześniejsze akumulatory przeznaczone do motocykli a także profesjonalne akumulatory do samochodów ciężarowych. Posiadamy także tanie akumulatory do motorówek. Nasza hurtownia akumulatorów jest wszystkim, czego Państwo potrzebujecie. Najwyższa jakość towarów idzie w parze z atrakcyjną ceną.

  Data dodania: 17 07 2012 szczegóły wpisu
 • Baterie przemysłowe

  Baterie przemysłowe

  Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe Mirpol przedstawia swoje usługi i swój towar. Firma ma wysoką pozycję na rynku już od prawie dwudziestu lat. Importujemy profesjonalne baterie przemysłowe cenionych producentów. Podstawę działalności stanowią kontakty zagraniczne w zakresie działalności. Prowadzimy usługi przedstawicielskie i agencyjne na rzecz kontrahentów. Wysoka jakość oraz najlepsze wykonanie produktów to jedynie wybrane nasze atuty. Oferta handlowa obejmuje części do przemysłu okrętowego i lotniczego.

  Data dodania: 09 05 2012 szczegóły wpisu
 • Baterie do laptopów

  Baterie do laptopów

  Prezentowana firma zajmuje się produkcją zasilaczy do różnego typu urządzeń przenośnych. Oferta zawiera wysokiej klasy baterie do laptopów stanowiące dużo tańszą alternatywę dla oryginalnych baterii. Wszystkie produkty marki Energy4U przechodzą testy sprawności. Rekomendowane zamienniki baterii wytwarzane są z fabrycznie nowych części. Zastosowanie najwyższej jakości ogniw klasy A zapewnia ponadprzeciętną trwałość i długi okres użytkowania. Możemy się poszczycić wyjątkowo małym odsetkiem zwrotów reklamacyjnych.

  Data dodania: 18 01 2012 szczegóły wpisu
 • Link ZPU producent baterii trakcyjnych

  Link ZPU producent baterii trakcyjnych

  Głównym celem działania firmy jest produkcja i sprzedaż baterii do wózków widłowych, różnego typu baterii dla przemysłu i kolejnictwa. Jako prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, kładziemy szczególny nacisk na innowacje technologiczne stale podwyższając jakość naszych wyrobów. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom rynku nasza oferta zawiera szeroką gamę produktów, które znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach gospodarki.Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę oraz profesjonalne doradztwo w zakresie prawidłowej eksploatacji zakupionych u nas wyrobów. Połączenie wieloletniego doświadczenia w branży wraz z nowoczesną technologią produkcji to gwarancja najwyższej jakości i niezawodności naszych wyrobów. Oferujemy: baterie trakcyjne, ogniwa trakcyjne, baterie stacjonarne, akumulatory typu MELEX, baterie do wózków widłowych, akumulatory do wózków widłowych, akumulatory wagonowe, regenerację baterii, przeglądy gwarancyjne baterii, odbiór zużytych baterii.

  Data dodania: 03 08 2011 szczegóły wpisu
 • Dystrybutor akumulatorów żelowych HAZE Battery na terenie Polski

  Dystrybutor akumulatorów żelowych HAZE Battery na terenie Polski

  Firma Leria zaprasza do zakupu akumulatorów żelowych HAZE Battery idealnych do łodzi, jachtów, wózków elektrycznych, systemów zasilania i wielu innych. Akumulatory charakteryzuje 12-letnia żywotność, podwyższona ilość cykli rozładowania i 2 letnia gwarancja. Prowadzimy także sprzedaż wysyłkową. Prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny, a prześlemy cenniki i karty katalogowe
  akumulator żelowy 100ah, akumulator żelowy do łodzi, akumulatory do UPS, akumulator do UPS, akumulatory do wózków inwalidzkich, akumulatory do skuterów elektrycznych, akumulatory do wózków elektrycznych, akumulator do łodzi, akumulatory do łodzi

  Data dodania: 26 11 2010 szczegóły wpisu
 • Akumulatory żelowe, sklep z akumulatorami HAZE

  Akumulatory żelowe, sklep z akumulatorami HAZE

  Sklep internetowy / hurtownia - oferujemy wysokiej klasy akumulatory żelowe i AGM. Panele monokrystaliczne, baterie słoneczne, moduły fotowoltaiczne , regulatory ładowania, przetwornice napięcia, ładowarki automatyczne. - zakupy online, akumulatory do wózków, jachtów, łodzinOferowane akumulatory są fabrycznie nowe i posiadają 12 lub 24 m-ce gwarancji. Produkcja akumulatorów odbywa się zgodnie z normą ISO 9001:2000 i ISO 14001:2004 oraz posiadają znak CE, a także spełniają wymogi jakościowe norm: 896-2, DIN 43534, BS 6290p.4, EUROBAT i UL 1989. Wymiary akumulatorów są standardowe, bezproblemowo będzie pasować w miejsce poprzedniego. Kupisz także Zasilanie Awaryjne do CO, pomp itp. Oferujemy Państwu doskonałe akumulatory bezobsługowe (akumulatory EV - Electric Vehicle) do silników elektrycznych, wózków i skuterów elektrycznych, pojazdów, maszyn transportowych i podnoszących, do maszyn czyszczących, do energii odnawialnej (systemy solarne, elektrownie wiatrowe), jachtów i łodzi oraz specjalna seria MARINE GEL, która posiada wszystkie cechy i zalety serii EV i jest zalecana do pracy na jachtach, łodziach, motorówkach i innym sprzęcie pływającym. Polecamy szeroki wybór paneli (baterii) słonecznych monokrystaliczych firm RICHSOLAR, SUNTECH POWER, Larentz. W ofercie posiadamy ponadto regulatory ładowania (Phocos), przetwornice napięcia DC AC oraz oświetlenie 12V DC. Ponadto oferujemy elementy niezbędne do budowy małych elektrowni słonecznych i hybrydowych (elektrownie wiatrowe). Oferujemy także gotowe autonomiczne słoneczne (fotowoltaiczne) systemy zasilania lub w konfiguracji wg. potrzeb klienta.

  Data dodania: 06 07 2010 szczegóły wpisu
 • F.H.U. Akumix - Akumulatory, prostowniki, ładowarki, klemy, przewody, akcesoria

  F.H.U. Akumix - Akumulatory, prostowniki, ładowarki, klemy, przewody, akcesoria

  F.H.U. AKUMIX posiada w swojej ofercie:

  Akumulatory:
  FIAMM,
  AK-TECH,
  JENOX,
  VARTA,
  WESTA,
  CENTRA,
  LOXA,
  BANNER,
  YUASA (motocyklowe i pojemnościowe),
  MOTOSTART (motocyklowe).

  Prostowniki do akumulatorów:
  BODAN,
  STEF-POL.

  Ładowarki do akumulatorów żelowych.

  Klemy, przewody, akcesoria.

  Nasz asortyment składa się z wysokiej jakości produktów. Nowoczesnych, bezobsługowych akumulatorów o pojemności od 3 do 230Ah, produkowanych z zastosowaniem nowatorskich rozwiązań światowej technologii. Posiadamy szeroką gamę akumulatorów przeznaczonych do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i maszyn rolniczych oraz motocykli i łodzi motorowych.

  Dodatkowymi zaletami firmy są:
  - montaż akumulatorów przy zakupie,
  - dowóz i montaż akumulatorów u Klienta,
  - gwarancyjny i pogwarancyjny serwis akumulatorów.

  Data dodania: 19 06 2010 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Akumulatory, baterie - nowa strona:

Adres: