Czyściwa

 • Producent czyściwa bawełnianego

  Producent czyściwa bawełnianego

  TEXPOL od ponad piętnastu lat zajmuje się skupem i zbiórką odpadów tekstylnych do produkcji czyściwa bawełnianego. Firma jest bezpośrednim importerem odzieży używanej z Niemiec. Posiada w ofercie niemiecki mix letni i zimowy, w skład którego wchodzą ubrania damskie, męskie i dziecięce.

  Firma TEXPOL produkuje również czyściwo bawełniane białe i kolorowe które powstaje ze starannie wyselekcjonowanej odzieży przeznaczonej do przerobu. Czyściwo nie zawiera materiałów syntetycznych, odznacza się bardzo dobrymi właściwościami absorpcyjnymi. Doskonale wchłania duże ilości olejów, smarów, rozpuszczalników czy wody. Znakomicie nadaje się do czyszczenia, polerowania i wycierania w najróżniejszych miejscach pracy a także służy do higieny rąk. Nasze czyściwo bawełniane charakteryzuje się bardzo wysoką jakością.

  Zamówienia na oferowane przez firmę towary przyjmowane są telefonicznie, faxem lub pocztą internetową. Firma dysponuje własnym samochodem dostawczym którym przy większych zamówieniach towar dowożony jest do klienta. Wszystkie oferowane towary posiadają certyfikat sanitarny.

  Data dodania: 20 11 2013 szczegóły wpisu

Czyściwa - nowa strona:

Adres: