Ekrany, ściany akustyczne

 • Eco-Noise – pomiary hałasu

  Eco-Noise – pomiary hałasu

  Eco-Noise to gwarancja udanej współpracy. Jesteśmy profesjonalnym laboratorium wykonującym wszelkie pomiary związane z hałasem w środowisku. Zajmujemy się również modelowaniem przestrzennym GIS, które obejmuje numeryczne modele terenu, analizę spadków terenu, analizę nasłonecznienia terenu, analizę związaną z negatywnym oddziaływaniem rzek, a także analizę widoczności. Nasze usługi skierowane są do jednostek samorządowych, biur projektowych, właścicieli zakładów produkcyjnych, a także do osób prywatnych.

  Data dodania: 20 10 2016 szczegóły wpisu
 • Wyklejanie ekranów akustycznych

  Wyklejanie ekranów akustycznych

  Rzecz Twojego zainteresowania stanowią przedsiębiorstwa, które trudnią się obsługą akustycznych ekranów? Proponujemy pomiędzy innymi oklejanie ekranów akustycznych, zatem jeśli interesują Cię naklejki na ekrany akustyczne, bez żadnego ale wypróbuj, co jesteśmy w stanie Ci zaoferować. Nasza idealna oferta jest szeroka na tyle, że bez najmniejszego problemu zdołasz odkryć w niej artykuły, które spełnią wszelkie Twoje wymagania. Szczególnie interesujące muszą być naklejki ptaków, w takim razie bez żadnego ale przejrzyj ich katalog i złóż zamówienie.

  Data dodania: 06 05 2014 szczegóły wpisu
 • Adaptacje akustyczne

  Adaptacje akustyczne

  Firma Eco-Tech charakteryzuje się bardzo bogatym doświadczeniem i szeroki wachlarzem usług związanych z pomiarem akustycznym i pomiarem hałasu. Firma istnieje na rynku branży dźwiękowej od ponad czterdziestu lat i bardzo skutecznie i profesjonalnie wykonuje usługi projektowania i wdrażania rozwiązań technicznych prowadzących do m.in. ograniczenia czy eliminacji wibracji czy hałasu. Atrakcyjne ceny.

  Data dodania: 11 05 2013 szczegóły wpisu
 • Ekrany akustyczne

  Ekrany akustyczne

  Ekobel to firma z wieloletnim doświadczeniem. Profesjonalnością naszej firmy jest planowanie i produkcja ekranów akustycznych, czyli tzw zielonej ściany. Zespół w firmie Ekoble to zasoby ludzkie z ogromnym doświadczeniem, to najlepszej klasy architekci, z bogatym doświadczeniem zawodowym i profesjonalnym wykształceniem. Gwarantujemy Państwu usługi na światowym poziomie, błyskawiczne terminy, atrakcyjne ceny oraz najwyższej klasy personel. Dokładamy wszelkich starań by nasze projekty były dopracowane w 100 % i były najwyższej jakości.

  Data dodania: 02 03 2012 szczegóły wpisu
 • Ekrany akustyczne

  Ekrany akustyczne

  Podstawowe zasady działania ekranów akustycznych:

  1. pochłanianie
  2. rozpraszanie
  3. dyfrakcja (ugięcie) fali akustycznej na górnej krawędzi ekranu akustycznego oraz na jego bokach

  Przedsiębiorstwo Tulla-bud jest firmą rodzinną. Działalność związaną z budownictwem prowadzimy od 2007 roku.
  Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonawstwie obiektów o lekkich konstrukcjach stalowych, m.in. ekrany akustyczne,
  hale magazynowe, montażu konstrukcji stalowych, stalowe konstrukcje wsporcze wszelkiego typu, roboty ziemne, rozbiórki itp.

  Typy ekranów akustycznych oraz ich zastosowanie:

  1) Ekrany pochłaniające- mające za zadanie absorbcję fal dźwiękowych, co powoduje uniknięcie powrotu części fali
  dźwiękowej do środowiska ponieważ jest ona skutecznie pochłonięta przez przekładki dźwiękoizolacyjne wewnątrz panelu.

  Możemy wymienić podstawowe ekrany akustyczne:

  1. ekrany akustyczne aluminiowe
  2. ekrany typu "Zielona Ściana"
  3. poszczególne typy ekranów drewnianych lub kasety stalowe, plastikowe itp.

  Data dodania: 02 03 2012 szczegóły wpisu
 • Ekonova - projektowanie i montaż ekranów akustycznych

  Ekonova - projektowanie i montaż ekranów akustycznych

  Firma Ekonova S.A. zajmuje się się projektowaniem i montażem ekranów akustycznych dla potrzeb drogownictwa, infrastruktury kolejowej i przemysłu. Dbamy o to by nasze ekrany były skuteczne, estetyczne i trwałe. Dlatego do ich budowy używamy najwyższej klasy materiałów, dostosowujemy ich rodzaj i formę architektoniczną do istniejącego otoczenia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych produktów i usług.

  Data dodania: 02 03 2012 szczegóły wpisu

Ekrany, ściany akustyczne - nowa strona:

Adres: