Elektryczne materiały

 • econew.pl

  econew.pl

  Kompleksowe rozwiązania oświetleniowe dobrane do wymagań odbiorców oparte na najnowszych rozwiązaniach technologicznych w zakresie techniki Led dostarcza firma ECO NEW - ECO MARINE Sp. z o.o. w Krakowie. Nasza oferta obejmuje oświetlenie zewnętrzne Led, oświetlenie przemysłowe Led, żarówki Led i akcesoria. Wykonujemy badania oświetlenia pod względem natężenia i równomierności zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Posiadamy wieloletnie doświadczenie handlowe oraz bogate zaplecze projektowe, dzięki czemu dostosujemy każdą ofertę do Twoich potrzeb. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

  Data dodania: 15 03 2019 szczegóły wpisu
 • komalaser.pl

  komalaser.pl

  KoMa Laser SMT Jadwiga Koba, Barbara Macura Sp.j. w Raszynie specjalizuje się w produkcji stalowych szablonów laserowych do nakładania pasty lutowniczej na obwody drukowane podczas montażu powierzchniowego elementów SMD. Dzięki obróbce laserowej, umożliwiamy bardzo wysoką precyzja wykonywanych szablonów SMT. Nasza oferta obejmuje m. in. stalowe szablony do pasty lutowniczej, stalowe szablony do nakładania kleju, detale o rozmaitych kształtach i wklejanie szablonów w ramy. Wycinamy także detale o dowolnym kształcie z blach stalowych o grubości od 0.07 do 0.6 mm. Zapewniamy wysoką jakość - zapraszamy!

  Data dodania: 07 09 2018 szczegóły wpisu
 • JS INTEGRAL Obudowy do elektroniki

  JS INTEGRAL Obudowy do elektroniki

  Mieszczące się w Zielonej Górze przedsiębiorstwo JS Integral jest ekspertem z długoletnim doświadczeniem w branży produkcyjnej. Wśród jej wyrobów znajdą Państwo najwyższej jakości urządzenia rozdzielcze dla różnych dziedzin przemysłu, takie jak panele sterownicze, wiązki kablowe bądź rozdzielnice elektryczne. Spółka zajmuje się również produkcją szafek i obudów metalowych jak i konstrukcji metalowych i metalowo-elektrycznych. JS Integral zapewnia dodatkowo profesjonalne usługi powiązane z obróbką mechaniczną metali, malowaniem proszkowym jak i cięciem laserowym. Na stronie internetowej znajdą Państwo szczegóły oferty przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 13 12 2016 szczegóły wpisu
 • ZWARPOL transformatory probiercze

  ZWARPOL transformatory probiercze

  Prezentujemy Państwu Fabrykę Aparatów Elektrycznych ZWARPOL z siedzibą w Warszawie. Na rynku funkcjonujemy od 1918 roku. Jesteśmy producentem urządzeń i aparatów średniego oraz wysokiego napięcia. Polecamy: przekładniki, transformatory, aparaty do badania kabli i oleju, dzielniki napięcia, układy probiercze AC/DC, stanowiska do badania butów i rękawic izolacyjnych, chodników lub drążków elektroizolacyjnych i wiele innych. Współpracują z nami elektrownie, elektrociepłownie, placówki certyfikujące, zakłady badań sprzętu ochronnego i inne. Pełna propozycja opublikowana jest na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 30 12 2015 szczegóły wpisu
 • Przewody elektryczne

  Przewody elektryczne

  Firma Martmet oferuje kontrahentom osprzęt elektryczny. W naszej propozycji znajdą Państwo duży wybór produktów, pozwalający na zakup każdych niezbędnych w określonym momencie artykułów. Nasza firma zajmuje się wytwarzaniem końcówek do przewodów elektrycznych. Całą naszą ofertę znajdą Państwo na stronie internetowej. Często oferujemy kontrahentom interesujące akcje rabatowe, pozwalające na nabycie produktów w bardzo konkurencyjnych cenach. Mamy wieloletnie doświadczenie w sektorze. Przy większych zakupach oferujemy duże rabaty.

  Data dodania: 27 10 2015 szczegóły wpisu
 • Ivichem.pl

  Ivichem.pl

  Specjalizujemy się w produkcji preparatów do lutowania. Stale rozszerzamy naszą ofertą środków wspomagających lutowanie. Dysponujemy aktualnie specyfikami sprawiającymi, że możliwe staje się lutowanie aluminium, stali nierdzewnej, znalu, durali przy pomocy zwykłej cyny i lutownicy kolbowej. Wkrótce wprowadzone do oferty zostaną również inne środki do lutowania - m.in. podzespołów elektronicznych.
  Na każdym etapie udzielamy szerokiego wsparcia naszym klientom - zarówno detalistom, jak i klientom hurtowym. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 24 06 2014 szczegóły wpisu
 • Stycznik

  Stycznik

  Zapraszamy na stronę internetową firmy Relpol S.A, jednego z największych producentów przekaźników elektromagnetycznych w Europie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno styczniki jaki urządzenia dozymetryczne. Ponadto oferujemy także różnego typu detektory promieniowania. Wejdź na naszą stronę oraz zapoznaj się z naszą ofertą. Serdecznie wszystkich Państwa zapraszamy oraz życzymy przyjemnej lektury.

  Data dodania: 02 11 2012 szczegóły wpisu
 • PTH MATT - producent elementów biernych CATV

  PTH MATT - producent elementów biernych CATV

  PTH MATT jest producentem elementów biernych dla sieci kablowych. Produkuje gniazda antenowe RTV, satelitarne RTV-SAT, multimedialne DATA, filtry częstotliwościowe, zwrotnice, izolatory, separatory, rozgałęźniki. Zaopatrują się u nas instalatorzy, monterzy, sieci kablowe, oraz indywidualni klienci. Jakość naszych wyrobów konkuruje z największymi producentami, a nasze produkty sprzedajemy również zagranicznym firmom. W swojej ofercie handlowej mamy również szeroki asortyment innych produktów, a w skład ich wchodzą między innymi: kable, przewody, osprzęt elektrotechniczny, zasilacze, narzędzia, mierniki, anteny RTV i SAT, uchwyty, maszty, złącza, kable połączeniowe, elementy sieci LAN, WLAN

  Data dodania: 02 11 2012 szczegóły wpisu
 • Profesjonalne systemy przemysłowe

  Profesjonalne systemy przemysłowe

  Dystrybucja okablowania strukturalnego firmy 3M. Kable miedziane. Dzięki wiedzy technicznej, znajomości branży oraz wieloletniemu doświadczeniu przedstawiamy zawsze optymalne rozwiązania bazujące na produktach światowych liderów w dziedzinie osprzętu kablowego takich jak 3M, Euromold, Raychem, GPH, Nowa Plus, Transfix, Barier, Sudkabel, Knipex. Sieci światłowodowe FTTx. Narzędzia do prac kablowych. Taśmy i kleje.

  Data dodania: 23 08 2011 szczegóły wpisu

Elektryczne materiały - nowa strona:

Adres: