Filtry

 • psgsystems.com.pl

  psgsystems.com.pl

  Jeśli poszukujesz odpowiedniej wentylacji przemysłowej czy też filtrów powietrza dla swojej firmy, zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy PSG Systems z Gdańska. Nazwa naszej firmy jest ściśle związana z trzema zasadami, którymi kierujemy się przy realizacji każdego zamówienia: profesjonalizm, solidność i gwarancja. Nasze usługi są przeprowadzane zgodnie z normami unijnymi. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i fachową obsługę, a także serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie Państwo więcej informacji na nasz temat.

  Data dodania: 07 09 2020 szczegóły wpisu
 • wik-zu.pl

  wik-zu.pl

  Oczyszczanie powietrza oraz filtry to specjalizacja firmy WIK-ZU w Żorach. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą oraz świadczymy usługi w zakresie redukcji emisji zanieczyszczonego powietrza. W ofercie mamy filtry kieszeniowe, kasetowe, włókniny, maty filtracyjne, filtry do kabin lakierniczych. Nasze produkty mają użytek w wielu branżach, m.in. meblarskiej, motoryzacyjnej (lakiernie), spożywczej, poligraficznej, elektroenergetycznej czy ciepłowniczej. Dzięki doświadczeniu i wieloletniej praktyce oraz wykwalifikowanej kadrze oferujemy Państwu najwyższej jakości produkty w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 02 09 2020 szczegóły wpisu
 • spectravent.pl

  spectravent.pl

  Rozległy zakres techniki filtracyjnej dostarcza firma Spectravent w Wińsku. W naszej ofercie dysponujemy rozwiązania dla lakierni, szlifierni, czy hal produkcyjnych. Proponujemy materiały eksploatacyjne, filtry kartonowe, filtry kasetowe, włókninę paint-stop, filtry kieszeniowe, maty filtracyjne i wiele innych. Zapraszamy do kontaktu. Służymy fachowym doradztwem w zakresie zastosowania odpowiednich rozwiązań technicznych. Gwarantujemy nowoczesność, zaawansowanie i wysoką jakość materiałów.

  Data dodania: 03 01 2019 szczegóły wpisu
 • www.bodim.com.pl

  www.bodim.com.pl

  Produkcja, handel i usługi z zakresu uzdatniania powietrza przemysłowego także inżynieria ochrony środowiska to zakres działalności Biura Inżynierskiego BODIM w Tychach. Zajmujemy się przede wszystkim zmniejszaniem problemów związanych z z emisją zanieczyszczonego powietrza, dostarczając nowoczesne rozwiązania tj. filtry kieszeniowe, filtry kasetowe, maty filtracyjne, filtry kartonowe labiryntowe czy kompaktowe, a także filtry węglowe. Zajmujemy się też likwidacją odorów i niepożądanych zapachów. Zapraszamy do zapoznania z całą ofertą i do kontaktu.

  Data dodania: 14 09 2018 szczegóły wpisu
 • Materiały filtracyjne - gekofiltration.pl

  Materiały filtracyjne - gekofiltration.pl

  Gwarant-Eko GEKO FILTRATION to lider w dziedzinie wytwarzania worków do filtracji do urządzeń odpylających. Firma ta ciągle dostarcza odpowiednią jakość produktów, atrakcyjne ceny, atrakcyjne terminy realizowania zleceń, czy też fachowe doradztwo. Produkty naszej firmy mają za zadanie ochraniać środowisko przed nadmierną emisją pyłów, a ich szeroki wybór pozwala dostosować elementy filtracyjne do konkretnych oczekiwań. Poza workami filtracyjnymi firma dostarcza kosze wsporcze do worków filtracyjnych, kompensatory tkaninowe, multikieszenie filtracyjne, rękawy zsypowe, filtry patronowe a także sporo innych produktów.

  Data dodania: 23 08 2017 szczegóły wpisu
 • ITC ECO filtry do klimatyzacji

  ITC ECO filtry do klimatyzacji

  Przedstawiamy Państwu przedsiębiorstwo ITC Eco, które posiada swoją siedzibę w Rudzicy. Działalność naszej firmy od wielu lat jest związana z oczyszczaniem powietrza oddawanego do atmosfery w wyniku procesów przemysłowych oraz produkcyjnych. Proponujemy wysokiej jakości rozwiązania, fachowe doradztwo jak i kompleksową obsługę przedsiębiorstw objętych restrykcyjnymi normami ekologicznymi. Zapewniamy terminową oraz profesjonalną realizację każdego zamówienia, wysoki standard usług i atrakcyjne ceny. Jeśli są Państwo zainteresowani uzyskaniem informacji na temat oferty, zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 22 11 2016 szczegóły wpisu
 • Filtry podłogowe

  Filtry podłogowe

  Ksystem jest autoryzowanym punktem sprzedaży firmy Grupa CSV. Posiadamy dwa oddziały. Jeden mieści się w Sosnowcu a drugi w Mysłowicach. Mogą Państwo dokonywać zakupów również w prowadzonym przez nas sklepie internetowym, który udostępniamy na witrynie ksystem.pl. W ofercie naszego sklepu klienci odnajdą produkty czyszczące, maty filtracyjne a także pistolety lakiernicze. Dodatkowo proponujemy kompletne wyposażenie do zastosowań lakierniczych i przemysłowych. Każde artykuły zostały bardzo precyzyjnie zaprezentowane razem z wszelkimi danymi technicznymi.

  Data dodania: 14 05 2015 szczegóły wpisu
 • MOTON worki filtrujące

  MOTON worki filtrujące

  Proponowane przez nas dodatki są dostępne w przeróżnych gatunkach i wykonane z najlepszego typu budulców. Wszelkie części, jakie są w naszej ofercie doskonale nadają się do zainstalowania ich na każdym typie powierzchni użytkowej. Szerokie ewentualności zastosowań o różnej odmianie filtracji, doskonale się sprawdzają nawet parę lat po ich zamontowaniu. Moton posiada w swojej ofercie takie rozwiązania, jakie od lat zadowalają naszych Klientów i pomagają ich w codziennej pracy. To daje nam pewność porządnie zrealizowanego zadania. Całokształt najistotniejszych wiadomości o naszej jednostce można znaleźć na naszej stronie internetowej, na jaką ciepło inwitujemy:

  Data dodania: 26 06 2013 szczegóły wpisu
 • Producent filtrów powietrza

  Producent filtrów powietrza

  Firma SM-FILTER zajmuje się produkcją filtrów powietrza do urządzeń wentylacyjno-klimatyzacyjnych: filtry kieszeniowe, filtry kaowe, filtry panelowe, filtry płaskie (fan-coil), filtry harmonijkowe, filtry workowe, oraz zajmuje się sprzedażą włóknin filtracyjnych klas dokładności od EU2(G2) do EU9 (F9).Wszystkie filtry posiadają ATEST PZH i są zgodne z normą PN EN 779:2005. Dane kontaktowe: SM-FILTER, ul. 3-go Maja 10/14, 99-300 Kutno, Polska, tel. +48 515-192-078, fax +48 24 355-45-85, e-mail: sm-filter@wp.pl.

  Data dodania: 20 03 2011 szczegóły wpisu

Filtry - nowa strona:

Adres: