FK-MET skup i handel złomem

FK-MET skup i handel złomem

Ocena: 3.2/10 (21 głosów)Firma FK-MET Ewa Gleń-Macioch potocznie zwana "GLEŃ" prowadzi Skup złomu i metali kolorowych, recykling makulatury, szkła. Przyjmujemy zużyte sprzęty AGD i RTV, komputery oraz ich podzespoły, wszelkie urządzenia elektroniczne. Prowadzimy Sprzedaż wielobranżową, sprzedajemy elementy odzyskane ze złomu, gazy techniczne. Kasacja i demontaż pojazdów. Umożliwiamy odbiór złomu i pojazdów u klienta. Prowadzimy demontarz konstrukcji stalowych.Podobne strony
 • Skup surowców wtórnych

  Zapraszamy do odwiedzenia witryny internetowej przedsiębiorstwa Ekoland. Firma specjalizuje się w handlu oraz recyklingu tworzyw sztucznych a także makulatury zgodnie z prawem obowiązującym w Unii Europejskiej. Ekoland na wyposażeniu posiada specjalistyczne maszyny, a także urządzenia służące do przetwarzania tworzyw sztucznych i wykwalifikowaną kadrę pracowniczą posiadającą doświadczenie w zakresie gospodarki odpadami.Działalność skierowana jest zarówno do przedsiębiorstw, jak i do klientów indywidualnych. Na stronie możecie Państwo odnaleźć naszą pełną ofertę.

 • Gór Scrap - handel złomem i metalami kolorowymi

  Gór Scrap to firma zajmująca się hurtowym obrotem wszelkiego rodzaju (zarówno wsadowego i niewsadowego) złomu stalowego i żeliwnego, a także metali kolorowych.

  Surowiec pozyskujemy z różnych źródeł, takich jak; zakłady produkcyjne, własne punkty skupu surowców wtórnych, niezależni dostawcy, a także w wyniku prowadzonych prac rozbiórkowych i wyburzeniowych.

  Naszym klientom oferujemy:odbiór złomu własnym transportem z możliwością załadunku
  najwyższe ceny
  natychmiastową płatność
  elastyczne warunki płatności

  Firma posiada własny specjalistyczny tabor samochodowy przystosowany to transportu kontenerów na złom.

 • Skup złomu Rzeszów

  W aktualnych coraz lepszych, oraz wygodniejszych czasach złom ma bardzo szerokie zastosowania, kiedyś mogłoby się wydawać, iż złom jest niepotrzebną kupą, której chcemy się pozybć. Aktualnie złom może być nawet źródłem inwestorskim, ponieważ jego cena rośnie, lub spada, co daję możliwość zarobku dla odważnych inwestorów. Jak wiemy, dzięki niepotrzebnym materiałom, powstają nowe, dlatego jest wysokie zapotrzebowanie. Sprawdź cennik złomu w swoim mieście, na pewno będziesz zadowolony wymianą złomu na gotówkę.

 • Silscrap skup złomu

  Gwarantujące fachowe usługi Przedsiębiorstwo Przerobu Złomu Silscrap Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie zaprasza do współpracy wszelkie podmioty, poszukujące doświadczonej firmy w zakresie skupu złomu wsadowego, niewsadowego i stalowego a także przerobu złomu niewsadowego na wsadowy. PPZ Silscrap prowadzi działalność na terenie Warszawy oraz województwa mazowieckiego. Funkcjonuje od 1993 roku i od tego czasu przez cały czas się rozwija. W chwili obecnej to potężna firma, obejmująca duży areał ziemi, mająca kontenery, środki transportu a także nowoczesny sprzęt do przerobu złomu we własnym zakresie. To kontrahent solidny, jakiego szczegółową ofertę znajdziecie Państwo na stronie:

 • CENESI skup metali kolorowych Komorniki

  Gdy szukają Państwo zapewniającego profesjonalną obsługę oraz atrakcyjne stawki skupu złomu, wówczas wybór naszej firmy będzie nadzwyczajnie dobry. PUH CENESI z siedzibą Luboniu zachęca do równorzędności! Prowadzimy skup wszystkich metali kolorowych (miedź, cynk, aluminium i in.), a dodatkowo złomu stalowego i grubego. Zapewniamy atrakcyjne oraz aktualne stawki, a także kompleksową obsługę. Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie odebrać złom ze wskazanego miejsca. Ofertę adresujemy zarówno do klientów prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Serdecznie zapraszamy Państwa do kooperacyj. Gwarantujemy, że będzie to dobra decyzja. Szczegóły na naszej witrynie internetowej.

 • Skup złomu szczecin

  Szczecin jest dużym miastem, więc postanowiliśmy otworzyć drugi skup złomu. Posiadamy punkty przy ulicy Milczańskiej 31D i Pocztowej 5A. Punkt przy ulicy Pocztowej jest czynny nawet w niedziele od 8:00 do 14:00. U nas sprzedadzą Państwo każdy materiał, który można oddać do recyklingu. Miedź, mosiądz, cynk, ołów, aluminium, polimer (plastik), stal, żelazo i wiele, wiele innych surowców wtórnych. Prowadzimy również pracę polegające na demontażu konstrukcji stalowych. Posiadamy do tych prac profesjonalny personel i niezawodny sprzęt. Jesteśmy w stanie przeprowadzić rozbiórkę garaży blaszanych, wiat metalowych, halowych regałów metalowych i wiele innych tego typu konstrukcji. Niewątpliwie naszym atutem również jest możliwość użyczenia kontenera w trakcie większych prac budowlanych lub podczas wymiany starego sprzętu w fabrykach. Po przeprowadzonej zbiórce kontener przewozimy do naszego skupu i w nim segregujemy nabyty od Państwa złom. Posiadamy również własny transport do przewożenia złomu i elektrośmieci. Już nie trzeba się zastanawiać co zrobi się ze starym sprzętem gospodarstwa domowego. Przyjeżdżamy i odbieramy od Klienta duże AGD, takie jak: pralki, lodówki, piekarniki, zmywarki, stare telewizory i inne tego typu urządzenia. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie dokładnie opisaliśmy każdy materiał, który przyjmujemy w Naszych punktach skupów złomu.

 • Nikstal - skup i handel złomem oraz innymi surowcami wtórnymi na Śląsku

  Drogi Kliencie, dzięki naszej firmie przysłużysz się środowisku naturalnemu, a dodatkowo jeszcze na tym zarobisz. To bardzo łatwe i proste. Wystarczy, że przyniesiesz do nas niepotrzebne rzeczy, a my Ci za nie zapłacimy. Jeśli masz jakiś złom stalowy, metale kolorowe (np: niepotrzebne przedmioty z aluminium, mosiądzu, cynku czy ołowiu), miedziane kable, pojemniki plastikowe, baterie, makulaturę czy akumulatory, nie zwlekaj, zgłoś się do naszej firmy, a na pewno będziesz zadowolony. Zapraszamy szczególnie klientów z okolic Sosnowca, Mysłowic, Jaworzna i Katowic, ale również z całego woj. Śląskiego.

 • Skupweglika.pl

  Obszarem działań firmy Stelmett jest skup węglika spiekanego, oraz innych metali kolorowych i szlachetnych. Każda transakcja przebiega szybko i tak by zapewnić maksymalne korzyści stronom biorącym w niej udział. Zadowoleni klienci są gwarancją wiarygodności i wysokiej jakości świadczonych usług. Cały czas firma stara się osiągnąć status lidera w branży, aby jeszcze bardziej spełnić oczekiwania i potrzeby klientów. Pracownicy firmy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją pojawiające się wątpliwości.

 • MENESIAK skup miedzi Poznań

  "SUROWCE WTÓRNE MENESIAK" to spółka z siedzibą w Poznaniu. Funkcjonujemy na obszarze całej wielkopolski i dysponujemy samochodami ciężarowymi do transportu surowców. Zajmujemy się zagospodarowaniem takich surowców jak: mosiądz, miedź, brąz, aluminium, cynk, makulatura, stal kwasoodporna czy złom stalowy i żeliwny. Na swoją pozycję zapracowaliśmy przez wieloletnią i skrupulatną pracą. Nasza firma zajmuje się również sprzedażą nowych prętów zbrojeniowych ciętych na wymiar. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami i odwiedzenia naszej strony internetowej. Zaufaj przeszło 25-letniemu doświadczeniu!