Gazy

 • imtechgaz.pl

  imtechgaz.pl

  W Milanówku w województwie mazowieckim swoją siedzibę posiada firma ImtechGaz, która od wielu lat zajmuje się sprzedażą gazów sprężonych w butlach. W jej asortymencie znaleźć można gazy przemysłowe, różnego typu mieszanki (osłonowe do spawania, spożywcze, kalibracyjne, spawalnicze), dwutlenek węgla spożywczy jak i gazy o wysokiej czystości. Przedsiębiorstwo zajmuje się również sprzedażą osprzętu spawalniczego, legalizacją butli oraz transportem gazów. Zapewnia najwyższą jakość produktów, fachową obsługę i atrakcyjne ceny. Żeby dowiedzieć się więcej, wystarczy wejść na stronę internetową.

  Data dodania: 20 10 2020 szczegóły wpisu
 • gazela-wroclaw.pl

  gazela-wroclaw.pl

  Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy GAZELA, która swoją siedzibę ma w Wilkszynie w województwie dolnośląskim, a oddział we Wrocławiu. Jesteśmy profesjonalnym i doświadczonym producentem gazów technicznych i spożywczych a także dystrybutorem paliw i gazów LPG, propan oraz propan-butan. Proponujemy gazy takie jak acetylen, argon, azot, dwutlenek węgla, hel, tlen oraz wodór a także gazy płynne, urządzenia spawalnicze czy też paliwa dla stacji benzynowych. Gwarantujemy fachową obsługę i korzystne ceny. Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą witrynę.

  Data dodania: 24 04 2020 szczegóły wpisu
 • gazgrod.eu

  gazgrod.eu

  Z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy GAZGROD PLUS. Nasza siedziba znajduje się w Żyrardowie w województwie mazowieckim a zajmujemy się dystrybucją paliw płynnych. Naszym klientom proponujemy najwyższej jakości autogaz, paliwa płynne jak też olej opałowy, które dostarczamy własnym, specjalistycznym transportem. Własne zaplecze magazynowe oraz rozlewnie pozwalają nam zagwarantować błyskawiczną dostawę we wskazane miejsce. Firmie można ponadto zlecić wykonanie lub wymianę instalacji zbiornikowej. Zachęcamy do współpracy i odwiedzenia naszej witryny, gdzie znaleźć można więcej informacji.

  Data dodania: 09 01 2019 szczegóły wpisu
 • Dystrybucja gazu grzewczego - LPG DIRECT

  Dystrybucja gazu grzewczego - LPG DIRECT

  LPG DIRECT to firma zajmująca się od wielu lat importem oraz dystrybucją najwyżej jakości gazu płynnego. Ponadto w ofercie firmy można znaleźć również sprzedaż zbiorników paliwowych, a także dostarczanie paliwa do stacji auto-gaz. Firma LPG DIRECT działa na terenie czterech województw: mazowieckiego, łódzkiego, lubelskiego i podlaskiego. Dużym atutem firmy jest nie tylko ekologiczne i najwyższej jakości paliwo, ale także przeszkolona kadra pracowników i profesjonalna flota pojazdów, które są dostosowane do dystrybucji gazu.

  Data dodania: 22 02 2018 szczegóły wpisu
 • www.oskar.szczytno.pl serwis butli gazowych

  www.oskar.szczytno.pl serwis butli gazowych

  Z dużą przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy OSKAR, której siedziba mieści się w Szczytnie. Firma zajmuje się hurtową oraz detaliczną sprzedażą materiałów opałowych takich jak węgiel kamienny, koks, ekogroszek, pellet i brykiet drzewny lub drewno rozpałkowe. Oprócz tego świadczymy usługi napełniania butli gazowych, rozlewania gazu propan-butan oraz serwisem i legalizacją butli. W naszej ofercie znajdą Państwo oprócz tego gazy techniczne - acetylen, tlen, azot, argon i inne. Zapewniamy najwyższą jakość obsługi, korzystne ceny i profesjonalizm. Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej, zapraszamy na stronę.

  Data dodania: 13 09 2017 szczegóły wpisu
 • Dystrybutor gazu - www.amerigas.pl

  Dystrybutor gazu - www.amerigas.pl

  Firma AmeriGas, której siedziba znajduje się w stolicy, proponuje klientom sposobność dystrybucji gazu. Oferujemy różne możliwości dostarczenia, uzależnione od personalnych wymagań przekazanych przez kontrahenta. Umożliwia nam to każdorazowo dopasować ofertę do określonych wymagań, gwarantując satysfakcję klientów. Oferujemy czynności, które charakteryzuje świetna klasa. Pomagamy w aspekcie doboru najodpowiedniejszych rozwiązań. Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji telefonicznie oraz mailowo.

  Data dodania: 20 04 2017 szczegóły wpisu
 • FENIX gazy techniczne Kraków

  FENIX gazy techniczne Kraków

  W Krakowie znajduję się siedziba przedsiębiorstwa Fenix. Jest to firma specjalizująca się w sprzedaży gazów technicznych i mieszanek gazowych jak i czynników chłodzących. Nasza działalność obejmuje też specjalistyczne usługi w zakresie legalizacji, transportu oraz dzierżawy butli, palet i wiązek. Dbamy o najwyższą jakość naszych usług i produktów. Zapewniamy terminową realizację każdego zamówienia oraz profesjonalną obsługę. Zespół naszych pracowników służy pomocą i udziela fachowych porad. Jeżeli chcą się Państwo z nami skontaktować lub zapoznać z ofertą, zachęcamy do zajrzenia na naszą witrynę internetową.

  Data dodania: 14 03 2017 szczegóły wpisu
 • PEGO POLSKA Palnik pierścieniowy

  PEGO POLSKA Palnik pierścieniowy

  Znajdująca się we Wrocławiu spółka Pego Polska od 1999 roku działa w branży związanej z armaturą przemysłową. Jest to dystrybutor najlepszej klasy urządzeń przeznaczonych do pracy przy gazach technicznych. Przedsiębiorstwo jest partnerem światowej sławy producentów Hornung i Ibeda, znanych z najlepszej jakości armatury. Oferuje ona przede wszystkim rampy i stacje rozprężenia, reduktory, bezpieczniki, szybkozłącza, punkty poboru gazu jak również wiele innych. Sprzęty te mogą być wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu. By dowiedzieć się więcej o ofercie proponowanej przez spółkę, zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 13 07 2016 szczegóły wpisu
 • GAL-GAZ gaz płynny

  GAL-GAZ gaz płynny

  Już dziś zachęcamy Cię do współpracy z firmą Gal-Gaz Galewice! Jesteśmy specjalistami w zakresie rozlewu gazu płynnego, a także jego dostawie do stacji auto-gazu, przydomowych zbiorników oraz sprzedaży detalicznej. Z powodzeniem realizujemy zlecenia już od wielu lat, zyskując przy tym coraz więcej usatysfakcjonowanych klientów. W naszej sieci dystrybucyjnej odnajdą Państwo butle gazowe o różnych zastosowaniach i wymiarach oraz wysokiej klasy zbiorniki stosowane w przydomowych instalacjach. Pomagamy także w montażu stacji auto-gazu. Szczegółowe informacje odnajdą Państwo na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 18 09 2014 szczegóły wpisu
 • Butle gazowe Warszawa

  Butle gazowe Warszawa

  Butle gazowe dostarczane przez przedsiębiorstwo handlowo usługowe Laguna wykorzystywane są powszechnie w gospodarstwach domowych, procesach technologicznych, a także do celów grzewczych jako ważne źródło energii. Oferta zawiera dostawę butli z Co2, butli z propanem oraz propanem-butanem. Priorytetem dla nas jest pełne zadowolenie klienta, dlatego dbamy w sposób szczególny o wysokiej jakości obsługę, terminowość dostaw oraz bezpieczny transport.

  Data dodania: 01 08 2014 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · następna strona »

Gazy - nowa strona:

Adres: