Gór Scrap - handel złomem i metalami kolorowymi

Gór Scrap - handel złomem i metalami kolorowymi

Ocena: 3.0/10 (18 głosów)Gór Scrap to firma zajmująca się hurtowym obrotem wszelkiego rodzaju (zarówno wsadowego i niewsadowego) złomu stalowego i żeliwnego, a także metali kolorowych.

Surowiec pozyskujemy z różnych źródeł, takich jak; zakłady produkcyjne, własne punkty skupu surowców wtórnych, niezależni dostawcy, a także w wyniku prowadzonych prac rozbiórkowych i wyburzeniowych.

Naszym klientom oferujemy:
 1. odbiór złomu własnym transportem z możliwością załadunku
 2. najwyższe ceny
 3. natychmiastową płatność
 4. elastyczne warunki płatności
Firma posiada własny specjalistyczny tabor samochodowy przystosowany to transportu kontenerów na złom.Podobne strony
 • Skup złomu

  WTÓRBET II świadczy kompleksowe usługi jako profesjonalny skup złomu. Jedną ze specjalności tego skupu jest handel złomem aluminium. Opisywana oferta obejmuje materiały spożywcze, felgi i innego typu złom. Firma dysponuje własnym parkiem maszynowym, umożliwiającym sprawny rozładunek. Nad jakością usług czuwa zespół wykwalifikowanych fachowców z bogatym doświadczeniem. Złom może być transportowany przez firmę lub dostarczony na własną rękę. Potrzebne dokumenty do pobrania zostały umieszczone w serwisie.

 • Skup złomu

  Transport Ciężarowy Żurawski Adam. Oferujemy Państwu odbiór złomu własnym transportem. Szczegóły zawsze ustalamy telefonicznie z Klientem, zadzwoń i zapytaj, na pewno znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie na pozbycie się złomu zalegającego w Twoim otoczeniu.

  Nasze usługi:
  - skup złomu i metali kolorowych,
  - usługi transportowe,
  - skład opału, węgiel, ekogroszek, miał

  Nasza firma została założona w 1994 roku. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Szczepankowice, w bliskim sąsiedztwie południowych dzielnic Wrocławia. Od samego początku naszym celem jest świadczenie Państwu najwyższej jakości usług oraz oferowanych towarów. Dziękujemy za zaufanie, którym obdarzyli nas Państwo do tej pory i zapraszamy do dalszej współpracy.

 • ZAKŁAD OBROTU ZŁOMEM S.C. R. JELIŃSKI, K. PACHURA skup silników Bydgoszcz

  Zakład Obrotu Złomem z siedzibą w Bydgoszczy zaprasza do współpracy klientów indywidualnych oraz przedstawicieli firm. Od lat słyniemy z wysokiej jakości usług, punktualnych dostaw oraz jednej z najlepszych gospodarek odpadami na rynku. Możemy pochwalić się naszym wynikiem, jakim jest miesięczny odbiór ok. 1000 ton surowców wtórnych. Ochrona środowiska oraz satysfakcja naszych zleceniodawców, to nasze priorytety. Oferujemy skup: metali kolorowych, odpadów tworzyw sztucznych, a Oprócz tego akumulatorów, sprzętu elektrycznego oraz elektronicznego. zachęcamy także do skorzystania z naszych usług z zakresu demontażu konstrukcji stalowych oraz kasacji maszyn. Więcej na stronie internetowej.

 • BG. BOB skup silników elektrycznych sulejówek

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy prowadzonej przez Barbarę Gąskę. Jesteśmy skupem metali kolorowych i złomu z siedzibą w miejscowości Wiązowna. Prowadzimy skup: metali kolorowych, akumulatorów, katalizatorów, miedzi, aluminium, mosiądzu. Mamy własny transport, zatem odbieramy odpady bezpośrednio od Klienta. Nowoczesne zaplecze techniczne, w którego rozwój stale inwestujemy oraz doświadczona kadra pracownicza zapewnia usługi na wysokim poziomie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego, postaramy się rzeczowo i dokładnie odpowiedzieć na każde zadane pytanie. Więcej wiadomości opublikowaliśmy na stronie.

 • Skupweglika.pl

  Obszarem działań firmy Stelmett jest skup węglika spiekanego, oraz innych metali kolorowych i szlachetnych. Każda transakcja przebiega szybko i tak by zapewnić maksymalne korzyści stronom biorącym w niej udział. Zadowoleni klienci są gwarancją wiarygodności i wysokiej jakości świadczonych usług. Cały czas firma stara się osiągnąć status lidera w branży, aby jeszcze bardziej spełnić oczekiwania i potrzeby klientów. Pracownicy firmy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją pojawiające się wątpliwości.

 • MŁODZIESZYN skup metali kolorowych Sochaczew

  Firma Skup Złomu Młodzieszyn to fachowa firma zajmująca się detalicznym i hurtowym skupem złomu stalowego, żeliwnego i metali kolorowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, zużytych akumulatorów ołowiowych z elektrolitem oraz makulatury. Funkcjonuje na rynku wielu lat i w tym czasie zdołała uzyskać dużo przychylnych referencji, a także grono stałych zadowolonych ze współpracy odbiorców. Działania firmy odznaczają się najwyższą jakością, fachowością i rzetelnością. Podstawowym zadaniem firmy jest stały rozwój, jak również podnoszenie świadomości ekologicznej wśród społeczeństwa. Dodatkową zaletą są korzystne ceny, możliwość negocjacji kosztów odbioru odpadów lub sprzętu, własny transport i solidne doradztwo. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na stronie internetowej.

 • AGO RECYKLING skup stali kwasowej Warszawa

  W domu zalega Ci niepotrzebny złom metalowy czy aluminiowy? Nie wiesz co zrobić ze starym telewizorem? Zdecydowanie odwiedź nasz punkt w Warszawie! Odkupimy od Ciebie złom stalowy, metalu kolorowego, aluminium bądź też zniszczony sprzęt elektroniczny. Oferujemy naprawdę konkurencyjne stawki. Nasz punkt zaopatrzyliśmy w profesjonalny sprzęt, między innymi precyzyjną wagę samochodową oraz specjalistyczny wózek widłowy. Mamy również własny transportem. trudnimy się ponadto utylizacją odpadów wielkogabarytowych. Nasi pracownicy z radością udzielą Państu pomocy. Więcej szczegółów opublikowaliśmy na naszej stronie internetowej.

 • kolmet-bialapodlaska.pl

  W Starym Sławacinku w województwie lubelskim mieści się siedziba firmy Kolmet. Od 1992 zajmujemy się skupem metali żelaznych oraz nieżelaznych. Prowadzimy skup miedzi, mosiądzu, brązu, stali stopowych, cynku, aluminium oraz ołowiu. Przyjmujemy również nikiel, silniki elektryczne, akumulatory, wiązki samochodowe, sprężarki z lodówek, transformatorki z telewizorów oraz inne. Zapewniamy konkurencyjne ceny a także obsługę na najwyższym poziomie. Zachęcamy do współpracy oraz odwiedzenia naszej strony internetowej, na której umieściliśmy więcej szczegółów naszej oferty i działaności.

 • hermex.pl granulaty Aluminium

  Jest nam niezmiernie miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy Hermex. Nasza siedziba mieści się w Herbach w województwie śląskim. Jesteśmy przedsiębiorstwem specjalizującym się w przetwórstwie złomu oraz odpadów metalurgicznych do ich ponownego użycia w hutnictwie lub odlewnictwie. Posiadamy własne, chronione patentem technologie umożliwiające rozdrobnienie oraz przemielenie różnych materiałów, nawet tych bardzo trwałych. Nawiązaliśmy współpracę z różnymi ośrodkami naukowo-badawczymi jak również klientami z kraju jak i zagranicy. Szczegóły oferty oraz dane kontaktowe znajdą Państwo na naszej witrynie internetowej.