Higieniczne artykuły - produkcja

 • mattik.pl aromatyzacja pomieszczeń

  mattik.pl aromatyzacja pomieszczeń

  Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy Mattik z Czerwonaka w województwie wielkopolskim. Funkcjonujemy na rynku od 2007 roku a specjalizujemy się w sprzedaży produktów do aromatyzacji pomieszczeń. Posiadamy ogromny wybór artykułów o różnych nutach zapachowych. Można u nas nabyć odświeżacze uniwersalne, pasywne, komercyjne, do samochodu, muszli klozetowej bądź pisuarów. W naszej ofercie znajdą Państwo także sojowe świece zapachowe i mydła pianowe. Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny, gdzie znaleźć można więcej informacji o ofercie i niezbędne dane kontaktowe.

  Data dodania: 17 07 2020 szczegóły wpisu
 • www.pumeks.pl

  www.pumeks.pl

  Rozległy wybór pumeksów oferuje Zakład Wyrobów Piankowych GL-PUMEKS - Lucjan Gruszecki w Wiszni Małej. Na rynku działamy od 1978 r. i od tego czasu uzyskaliśmy stałą pozycją oraz opinię godnej zaufania firmy. Jesteśmy jedynym producentem pumeksu uniwersalnego - łączonego, dwukolorowego, do domowego użytku. W naszej ofercie znajdą Państwo również szeroką gamę produktów technicznych tj. szklo piankowe, poliuretan techniczny bądź granulaty kwarcowe. Nasze produkty eksportujemy do USA i Kanady. Zapraszamy do współpracy - oferujemy Państwu najniższe ceny w skali całego kraju!

  Data dodania: 06 03 2019 szczegóły wpisu
 • Maski przeciwsmogowe - producent Ekoprom

  Maski przeciwsmogowe - producent Ekoprom

  Firma Ekoprom - producent masek przeciwsmogowych. Zapraszamy serdecznie do kontaktu. Oferujemy wysokiej jakości maski przeciwsmogowe, antysmogowe, filtrujące. Działamy w obszarze Kraków, Warszawa, Katowice - cała Polska. JEsteśmy do dyspozycji także z innym eko asortymentem. Torby ekologiczne biodegradowalne, bionaczynia, ekonaczynia. Prowadzimy także filamenty 3d, sklep ekologiczny. Zapraszamy do kontaktu

  Data dodania: 31 10 2017 szczegóły wpisu
 • Toyka Poland Sp. z o.o.

  Toyka Poland Sp. z o.o.

  Jesteśmy przedstawicielem holenderskiej firmy, specjalizującej się w produkcji toalet przenośnych. Dostarczamy na rynek towar, znajdujący coraz większe uznanie oraz zastosowanie. Jest niezwykle funkcjonalny, prosty w montażu, przystosowany do użytkowania przez osoby niepełnosprawne. Posiadamy duży wybór toalet, różniących się przeznaczeniem, rozmiarami oraz zróżnicowanych cenowo. Specjalizujemy się także w produkcji specjalnych siedzisk i podestów dla dzieci, umożliwiających im korzystanie z toalety. Polecamy także specjalne środki czystości do naszych wyrobów. Gdybyś chciał skorzystać z naszych usług, po więcej szczegółów zapraszamy na stronę internetową TOYKA POLAND:

  Data dodania: 28 10 2013 szczegóły wpisu
 • Producent lepu na muchy

  Producent lepu na muchy

  Producent atraktantowego lepu na muchy dla marek prywatnych w Polsce i na świecie.W naszej ofercie znajdą Państwo lep na muchy okrągły, lepy płaskie, feromonowe pułapki na mole mączne oraz pułapki klejowe na karaluchy. Zajmujemy się produkcją pod marki własne klientów. Oferujemy przygotowanie etykiet oraz opakowań z użyciem projektów graficznych klienta lub przygotowujemy wg. wytycznych. Zapraszamy do współpracy

  Data dodania: 22 10 2012 szczegóły wpisu
 • Europroduct.pl

  Europroduct.pl

  Porządnej jakości dozownik rękawic potrafi ułatwić higienę w każdym miejscu pracy. Firma Europartner sprzedaje dozowniki rękawic, podajnik rękawic, ale też same rękawice foliowe i lateksowe. Koszt może pozytywnie każdego zaskoczyć, ponieważ nawet w dobie kryzysu nie przekracza przedziału możliwych kosztów dla każdego. Siedziba firmy znajduje się w Krakowie, ale dzięki stronie internetowej europroduct.pl towar można obejrzeć, porównać, przeczytać szczegóły oraz nabyć nawet z najdalszych od Krakowa Małopolski zakątków.

  Data dodania: 20 04 2012 szczegóły wpisu
 • GOOD WORK

  GOOD WORK

  Good Work systemy zamocowań - Mc GoodWork. Firma o wieloletnim doświadczeniu. Jesteśmy numerem jeden w Polsce jeżeli chodzi o branżę zamocowań instalacyjnych. W ciągu wielu lat firma Goodwork zdobyła wiele prestiżowych nagród. Produkujemy najlepsze obejmy oraz uchwyty do rur. Znajdziecie Państwo u nas także różnego rodzaju artykuły sanitarne. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty.

  Data dodania: 06 04 2011 szczegóły wpisu

Higieniczne artykuły - produkcja - nowa strona:

Adres: