Kleje, żywice

 • www.polychem-systems.com.pl

  www.polychem-systems.com.pl

  Firma POLYCHEM SYSTEMS Sp. z o.o. w Poznaniu funkcjonuje w branży poliuretanowej. Dostarczamy kleje poliuretanowe i systemy do pianki poliuretanowej, termoizolacje techniczne, tłoki czyszczące, kształtki i pianki integralne oraz pianki montażowe. Przystosowujemy się do potrzeb Klienta, rynku i otoczenia. Rozszerzamy ofertę handlową i szukamy nowych możliwości zastosowań poliuretanów. Mamy kleje do zastosowań dekarskich, do płyt warstwowych, kleje do drewna i nawierzchni sportowych. Wdrażamy pionierskie opracowania i produkty. Zapraszamy!

  Data dodania: 01 12 2018 szczegóły wpisu
 • www.blelektronik.com.pl

  www.blelektronik.com.pl

  Kleje i zalewy silikonowe, żywice, kleje epoksydowe i poliuretanowe, a do tego preparaty termoprzewodzące i lakiery elektroizolacyjne to tylko wybrane produkty, jakie w swojej ofercie posiada krakowska Firma Handlowo Usługowa BL elektronik. Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie klejenia, uszczelniania, hermetyzacji, lakierowania i odprowadzania ciepła, a nasze produkty mają zastosowanie w wielu branżach, jak np. w elektronice, energetyce, w motoryzacji i branży reklamowej. Również stosują je w przemyśle medycznym, wojskowym i lotniczym. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą i do kontaktu!

  Data dodania: 17 10 2018 szczegóły wpisu
 • Spraykon.eu

  Spraykon.eu

  Firma Ameri-Pol, której siedziba znajduje się w Katowicach w województwie śląskim specjalizuje się w sprzedaży klejów kontaktowych, które mają zastosowanie zarówno w produkcji mebli, na przykład klej kontaktowy w aerosolu STA-PUT. Szczegółowe zastosowanie tego kleju znajdziemy pod adresem: spraykon.eu/kleje-kontaktowe-sta-put.html. Innym działem, w którym mają zastosowanie sprzedawane przez Ameri-Pol kleje jest kładzenie wykładzin podłogowych. Jako przykład możemy wziąć klej SPRAY-KON D800, opisany szerzej na podstronie spraykon.eu/kleje-do-wykladzin-spray-kon-d800_d808.html. Sprzedawane kleje cechuje wygodny sposób nanoszenia spoiwa na powierzchnię poprzez napylanie.

  Data dodania: 22 11 2013 szczegóły wpisu
 • Kleje strukturalne

  Kleje strukturalne

  Kleje kierowane są m.in. do konstruktorów pracujących w przemyśle. W naszej ofercie handlowej znajdują się artykuły naszej marki oraz innych światowych producentów. Oferujemy atrakcyjne ceny oraz szybką dostawę zamówionych produktów. Kleje strukturalne są sporządzane żeby zapewnić imponującą wytrzymałości. Klejenie często zastępuje nitowanie. W ofercie przedsiębiorstwa mamy kleje do większości zastosowań przemysłowych. Odwiedź naszą witrynę internetową i dobierz klej, który cię zadowoli. Od kilkunastu lat kooperujemy z kilkuset odbiorcami w kraju.

  Data dodania: 11 01 2013 szczegóły wpisu
 • Klej cyjanoakrylowy

  Klej cyjanoakrylowy

  Strona firmowa jednego z czołowych producentów klejów przemysłowych. Na stronie pełna oferta, w której można znaleźć kleje cyjanoakrylowe, kleje anaerobowe, a także aktywatory i kleje kosmetyczne, takie jak kleje do tipsów. Produkty firmy CarTell cechuje najwyższa jakość poświadczona przez certyfikat ISO 9001. Gwarantujemy trwałość i zadowolenie z naszych produktów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy.

  Data dodania: 09 11 2012 szczegóły wpisu
 • E-kleje.pl - kleje przemysłowe

  E-kleje.pl - kleje przemysłowe

  Oferujemy kleje przemysłowe, kleje budowlane i kleje dla rzemiosła. W naszej ofercie można znaleźć kleje takich firm jak Bostik (Bostik firma o wieloletnim doświadczeniu w produkcji klejów dla przemysłu oraz klejów budowlanych część koncernu Total), Loctite (Amerykańska firma z ogromnym doświadczeniem wynalazca klejów anearobowych część koncernu Henkel), Monolith (produkty to głównie kleje przemysłowe), Hey'Di (Norweski producent materiałów budowlanych stał się znany dzięki uniwersalnemu uszczelniaczowi Hey'Di Aqua Blocker część koncernu Total) oraz Loxeal (włoski producent klejów przemysłowych). Oferujemy także pomoc w doborze właściwych klejów zależnie od potrzeb oraz rodzaju klejonych materiałów.

  Data dodania: 03 10 2012 szczegóły wpisu
 • Żywice poliestrowe

  Żywice poliestrowe

  Firma Lerg jest liderem w produkcji żywic syntetycznych wykorzystywanych w różnych gałęziach przemysłu. Jednym z głównych produktów oferowanych przez firmę są żywice poliestrowe stosowane do uzyskania rozmaitych odlewów, ze względu na łatwość przetwórstwa, wysoki poziom odporności chemicznej oraz wytrzymałość mechaniczną. Warto zaznaczyć, iż żywice nienasycone Estromal, produkowane są w bogatej bazie surowców. Całkowitą ofertę firmy Lerg znajdziecie Państwo na prezentowanej witrynie internetowej, gdzie udostępniono także dokładne informacje na temat danych kontaktowych do firmy.

  Data dodania: 12 09 2012 szczegóły wpisu
 • Kleje budowlane, do drewna, PCV, płytek, metalu

  Kleje budowlane, do drewna, PCV, płytek, metalu

  Złote kleje to linia profesjonalnych produktów przeznaczonych do łączenia ze sobą różnych materiałów na budowie czy podczas remontu. Nasze kleje sprawdzają się przy klejeniu płytek zarówno posadzkowych jak i kafelków ściennych. Inny z powodzeniem klei szkło, np akwaria czy szyby. Inną propozycją są kleje do drewna. który świetnie wiąże ten materiał z PCV czy płytami. W naszej ofercie są też uniwersalne kleje szybkoschnące, które zdają egzamin również w nietypowych połączeniach, np guma-metal. Jego zalety docenią głownie hobbyści, np modelarze. Pełna oferta naszych klejów dostępna jest na stronie www.zlotekleje.pl

  Data dodania: 12 09 2011 szczegóły wpisu
 • Klej cyjanoakrylowy

  Klej cyjanoakrylowy

  Krakowska firma Inter Tech zajmująca się produkcja klejów i folii przeznaczonych do pakowania, oferuje szeroki wybór klejów cyjanoakrylowych typu Uniflex. Cechuje je przede wszystkim szybkość wysychania. Niepodważalną zaletą tych produktów jest ich wysoka trwałość i niska cena. Pełna oferta przedstawiona jest na stronie internetowej. Firma specjalizuje sie również w produkcji towarów specjalistycznych, przykładem mogą być worki rozpuszczalne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy zaprezentowana na stronie internetowej oraz do kontaktu. Firma gwarantuje zadowolenie z oferowanych usług. dzieki współpracy z firmamy logistycznymi Inter Tech zapewnia transport zamówionych towarów w miejsce wyznaczone przez Państwa.

  Data dodania: 29 06 2011 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Kleje, żywice - nowa strona:

Adres: