Łożyska

 • www.sklep.dormet.pl

  www.sklep.dormet.pl

  DORMET Sp. z o.o. spółka komandytowa w Zgierzu to dostawca wszystkich typów łożysk, od zwykłych kulkowych po specjalistyczne, wysokoobrotowe i wysokotemperaturowe. Dostarczamy też elementy przeniesienia napędu oraz elementy techniki liniowej na rynek krajowy oraz europejski. W naszej szerokiej ofercie znajdują się m. in. łożyska, pasy napędowe, łańcuchy napędowe, tuleje RCK, taperbush, koła pasowe, łańcuchowe i modułowe, sprzęgła a elementy złączne i wiele innych. Dysponujemy również smary i chemię przemysłową. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie prezentujemy całą ofertę.

  Data dodania: 17 09 2018 szczegóły wpisu
 • Łożyska - ewmar.com.pl

  Łożyska - ewmar.com.pl

  Przedsiębiorstwo EWMAR-NESS działa w sektorze stale od wielu lat. Specjalizujemy się w sprzedaży łożysk oraz dodatków. Do propozycji wybieramy tylko towary renomowanych wytwórców, co sprawia, że możemy zapewnić ich świetną jakość. Nasza propozycja zawiera także wyroby hutnicze i dodatki do kotłów. Siedziba naszej firmy usytuowana została w Sosnowcu. Proponujemy kontrahentom ekspresową przesyłkę wszystkich zamówionych produktów. Ludzi zainteresowanych kooperacją zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

  Data dodania: 22 04 2017 szczegóły wpisu
 • Łożyska Łódź

  Łożyska Łódź

  Zapraszamy do centrum Łodzi do siedziby firmy JGTechnik. To specjalistyczna firma dostarczająca elementy techniczne dla firm oraz klientów detalicznych. Specjalizują się w łożyskach oraz innych elementach, które utrzymują maszyny w wysokiej sprawności takie jak pasy klinowe, smary czy uszczelniacze. Ich zaletą jest to, że mieszczą się w samym centrum miasta Łódź, na ulicy Gdańskiej, kilkadziesiąt metrów od centrum Manufaktura. Plusem jest także to, że są jedną z niewielu firm sprzedających łożyska w detalu. Wszystko szybko i na miejscu, a na zamówienie specjalne nie trzeba czekać dłużej niż jeden dzień roboczy. Przyjdź lub odwiedź ich stronę www.

  Data dodania: 28 03 2014 szczegóły wpisu
 • BAMART oprawy łożyskowe

  BAMART oprawy łożyskowe

  O ile poszukują Państwo renomowanej, pewnej hurtowni dystrybuującej łożyska samochodowe wysokiej jakości, zapraszamy do zapoznania się z ofertą BAMART. Siedziba firmy umiejscowiona jest w Opolu, gdzie rozprowadzane za pośrednictwem nas produkty są wyjątkowo doceniane. Naszej rzetelności oraz ogólnemu doświadczeniu zaufało już wielu usatysfakcjonowanych Kontrahentów. Porządnie skonstruowane części wyprodukowane zostały za pośrednictwem kompetentnych producentów. Nasz profesjonalizm i rozległe doświadczenie umożliwiają nam kooperować z Odbiorcami z przeróżnych branży. Całkowity obszar usług proponowanych przez Hurtownię Łożysk BAMART opublikowano na stronie internetowej.

  Data dodania: 20 11 2013 szczegóły wpisu
 • Dystrybutor łożysk MTM - łożyska kulkowe, stożkowe i technika liniowa

  Dystrybutor łożysk MTM - łożyska kulkowe, stożkowe i technika liniowa

  Przedsiębiorstwo Vervo oferuje profesjonalne łożyska toczne MTM do przeznaczeń przemysłowych (maszynowych) i motoryzacyjnych (samochodowych). Marka łożysk MTM jest plonem długiej współpracy z profesjonalnym producentem łożysk tocznych oraz liniowych akcesoriów łożyskowych. Jako właściciel marki MTM dajemy nowoczesne łożyska w interesujących cenach na najwyższym poziomie. Oferowane przez nas łożyska MTM obejmują obszerny wymiar zastosowań począwszy od wymiany łożyska w pralce, kole samochodu, roweru, motocykla, skutera aż do ściśle profesjonalnych zastosowań przemysłowych, maszynowych. Jako jedyny hurtownik łożysk marki mtm na obszarze Polski zapewniamy ciekawe ceny i prędką realizację zleceń. Nasi doświadczeni i fachowi doradcy z zapałem pomogą Państwu w materii zamienników i doradzą w obrębie skompletowania odpowiedniego zestawu do Państwa wyczekiwań i potrzeb. Posiadamy w ofercie min następujące łożyska MTM:łożyska kulkowe zwykłe, skośne, wahliwe i wzdłużne
  łożyska stożkowe
  łożyska baryłkowe wzdłużne i poprzeczne
  łożyska walcowe wzdłużne i poprzeczne jedno i wielorzędowe
  łożyska igiełkowe wzdłużne i poprzeczne
  łożyska ślizgowe przegubowe, główki cięgieł i tulejki ślizgowe
  łożyska samonastawne oraz zespoły łożyskowe i oprawy łożyskowe
  akcesoria łożyskowe i technika liniowa - prowadnice liniowe, łożyska liniowe i inne elementy łożyskowe

  Data dodania: 21 11 2012 szczegóły wpisu
 • Nowoczesne prowadnice teleskopowe

  Nowoczesne prowadnice teleskopowe

  W serwisie zaznajomimy się z usługami firmy Albeco i jej ofertą łożysk. Można się tam zaopatrzyć w nakrętki czy artykuły do smarowania łożysk. Niniejsza firma współpracuje z renomowanymi koncernami łożyskowymi. Główną specjalnością tej firmy jest dystrybucja łożysk kulkowych. Ważne miejsce w tym asortymencie zajmują prowadnice teleskopowe. Siedziby Albeco znaleźć można przy tym w większych miastach w Polsce.

  Data dodania: 02 12 2011 szczegóły wpisu
 • Łożyska

  Łożyska

  Firma BEARING TRADE CENTRE jest nową firmą na rynku łożyskowym, działa od 2010 roku. Oferujemy łożyska wiodących marek FAG, INA, ZKL. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną łożysk tocznych, łożysk samochodowych i akcesoriów łożyskowych. Jako dystrybutor wiodących marek FAG, INA firma BEARING TRADE CENTRE oferuje produkty najwyższej jakości w szerokim zakresie. W naszym magazynie posiadamy stale kilka tysięcy rodzajów łożysk i akcesoriów łożyskowych. W stałej ofercie posiadamy łożyska INA, FAG, ZKL, artykuły serwisowe do łożysk m.in. narzędzia do montażu i obsługi łożysk tocznych, przyrządy pomiarowe i kontrolne do diagnozowania pracy łożysk tocznych produkcji FAG, oraz wszelkiego rodzaju smary.

  Data dodania: 05 05 2011 szczegóły wpisu
 • ABcnc - technika liniowa - elementy napędu

  ABcnc - technika liniowa - elementy napędu

  Nasza firma z sukcesami, działa w branży CNC, dzięki zdobytemu doświadczeniu zapewniamy dobry standard sprzedawanych artykułów. Sprzedawane przez nas akcesoria CNC zaliczają się do dwóch osobnych kategorii, jakimi są technika liniowa oraz elementy przeniesienia napędu. W ofercie naszej firmy na szczególną uwagę zasługują takie akcesoria jak prowadnice szynowe, główki cięgieł, bloki łożyskujące pod śruby napędowe oraz łańcuchy. Wszystkie sprzedawane przez naszą firmę akcesoria CNC opisane są na naszej witrynie internetowej. Na stronie internetowej naszej firmy umieszczone są formularze pozwalające na wysłanie zapytania bądź złożenia zamówienia. Wszystkich zainteresowanych oferowanymi przez nas akcesoriami gorąco zapraszamy do nawiązania współpracy w naszą firmą.

  Data dodania: 31 12 2010 szczegóły wpisu

Łożyska - nowa strona:

Adres: