MA-MET SP. Z O.O. WARSZAWA skup aluminium Warszawa

MA-MET SP. Z O.O. WARSZAWA skup aluminium Warszawa

Ocena: 3.1/10 (13 głosów)Za sprawą firmy Ma-Met otrzymują Państwo w największym stopniu korzystną w Warszawie propozycję skupu złomu i metali kolorowych, a także surowców wtórnych! Jako obeznani eksperci, od lat aktywnie funkcjonujący na naszym rynku, dokładamy wszelakich starań, żeby wykonywać sprawny recykling skupowanych półproduktów. Wszystkie nasze działania cechują się dokładnością oraz niezawodnością, funkcjonujemy poprawnie z warunkami BHP, zaś jednocześnie przyczyniamy się do skutecznej ochrony środowiska naturalnego. Oferujemy oczywiście swój przewóz elementów, których chcą się Państwo pozbyć z dokładnie określonego położenia. Pomocne informacje kontaktowe zawiera strona www Ma-Met.Podobne strony
 • FK-MET skup i handel złomem

  Firma FK-MET Ewa Gleń-Macioch potocznie zwana "GLEŃ" prowadzi Skup złomu i metali kolorowych, recykling makulatury, szkła. Przyjmujemy zużyte sprzęty AGD i RTV, komputery oraz ich podzespoły, wszelkie urządzenia elektroniczne. Prowadzimy Sprzedaż wielobranżową, sprzedajemy elementy odzyskane ze złomu, gazy techniczne. Kasacja i demontaż pojazdów. Umożliwiamy odbiór złomu i pojazdów u klienta. Prowadzimy demontarz konstrukcji stalowych.

 • Węgliki spiekane

  Specjalnością przedstawianej firmy jest skup złomu węglików spiekanych oraz stali szybkotnącej HSS. Gospodarujemy złomem zużytych narzędzi i materiałów. Przyjmujemy węgliki spiekane czyste oraz zanieczyszczone. Opieramy się na długoletnim doświadczeniu i gruntownej znajomości branży. Realizujemy usługi na najwyższym poziomie. Dbamy o jak najlepsze relacje z klientami, oferując im atrakcyjne ceny. Poszerzeniem naszej oferty jest sprzedaż nowych płytek wieloostrzowych i innych materiałów do obróbki żeliwa i stali.

 • SUR-WTÓR SP. Z O.O. skup złomu Błonie

  Specjalistyczne i doświadczone w skupie wszelkiego rodzaju surowców wtórnych jest przedsiębiorstwo SUR-WTÓR Sp. z o.o. ze Starych Babic. Firma działa na terenie Warszawy, Łomianek i Ożarowa Mazowieckiego a również Błonia, oferuje praktyczny, bezpłatny przewóz skupowanych artykułów od Klienta Indywidualnego czy Hurtowego. Przyjmowane surowce to makulatura (też karton oraz tektura), przewody miedziane oraz miedź oraz aluminium w dowolnej formie a dodatkowo stal - chromoniklowa czy też narzędziowa lub złom stalowy w formie blach i żeliwa. co więcej SUR-WTÓR zainteresowane jest uzyskiwaniem katalizatorów i akumulatorów. Szczegóły znajdą Państwo na stronie internetowej.

 • Skup złomu szczecin

  Szczecin jest dużym miastem, więc postanowiliśmy otworzyć drugi skup złomu. Posiadamy punkty przy ulicy Milczańskiej 31D i Pocztowej 5A. Punkt przy ulicy Pocztowej jest czynny nawet w niedziele od 8:00 do 14:00. U nas sprzedadzą Państwo każdy materiał, który można oddać do recyklingu. Miedź, mosiądz, cynk, ołów, aluminium, polimer (plastik), stal, żelazo i wiele, wiele innych surowców wtórnych. Prowadzimy również pracę polegające na demontażu konstrukcji stalowych. Posiadamy do tych prac profesjonalny personel i niezawodny sprzęt. Jesteśmy w stanie przeprowadzić rozbiórkę garaży blaszanych, wiat metalowych, halowych regałów metalowych i wiele innych tego typu konstrukcji. Niewątpliwie naszym atutem również jest możliwość użyczenia kontenera w trakcie większych prac budowlanych lub podczas wymiany starego sprzętu w fabrykach. Po przeprowadzonej zbiórce kontener przewozimy do naszego skupu i w nim segregujemy nabyty od Państwa złom. Posiadamy również własny transport do przewożenia złomu i elektrośmieci. Już nie trzeba się zastanawiać co zrobi się ze starym sprzętem gospodarstwa domowego. Przyjeżdżamy i odbieramy od Klienta duże AGD, takie jak: pralki, lodówki, piekarniki, zmywarki, stare telewizory i inne tego typu urządzenia. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie dokładnie opisaliśmy każdy materiał, który przyjmujemy w Naszych punktach skupów złomu.

 • Stellmet

  Oferta firmy Stellmet obejmuje szeroki zakres usług związanych z odzyskiem materiałów strategicznych. Tym co wyróżnia firmę, to doświadczenie, współpraca z najlepszymi oraz pasja i zaangażowanie sprawia, że oferta ta spełni oczekiwania klientów w Polsce i w całej Europie. Nowoczesne urządzenia do analizy zawartości stopu w danym metalu sprawia, że materiał od razu poddany jest analizie i może być określony jego skład. To jakość i gwarancja skuteczności. Klienci mogą liczyć na dobre i elastyczne warunki współpracy.

 • BG. BOB skup silników elektrycznych sulejówek

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy prowadzonej przez Barbarę Gąskę. Jesteśmy skupem metali kolorowych i złomu z siedzibą w miejscowości Wiązowna. Prowadzimy skup: metali kolorowych, akumulatorów, katalizatorów, miedzi, aluminium, mosiądzu. Mamy własny transport, zatem odbieramy odpady bezpośrednio od Klienta. Nowoczesne zaplecze techniczne, w którego rozwój stale inwestujemy oraz doświadczona kadra pracownicza zapewnia usługi na wysokim poziomie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego, postaramy się rzeczowo i dokładnie odpowiedzieć na każde zadane pytanie. Więcej wiadomości opublikowaliśmy na stronie.

 • MENESIAK skup miedzi Poznań

  "SUROWCE WTÓRNE MENESIAK" to spółka z siedzibą w Poznaniu. Funkcjonujemy na obszarze całej wielkopolski i dysponujemy samochodami ciężarowymi do transportu surowców. Zajmujemy się zagospodarowaniem takich surowców jak: mosiądz, miedź, brąz, aluminium, cynk, makulatura, stal kwasoodporna czy złom stalowy i żeliwny. Na swoją pozycję zapracowaliśmy przez wieloletnią i skrupulatną pracą. Nasza firma zajmuje się również sprzedażą nowych prętów zbrojeniowych ciętych na wymiar. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami i odwiedzenia naszej strony internetowej. Zaufaj przeszło 25-letniemu doświadczeniu!

 • www.rpscraper.pl

  Firma RP SCRAPER w Chełmku specjalizuje się w skupie, sprzedaży i przetwarzaniu złomu stalowego i kolorowego oraz w rozbiórkach i likwidacjach obiektów przemysłowych. Zajmujemy się też demontażem linii technologicznych i w tym celu zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą z wieloletnim doświadczeniem w branży. Mamy też w pełni zorganizowane zaplecze techniczne i sprzętowe oraz pełną zdolność finansowo-ekonomiczną, gwarantując płynną realizację zleceń. Zapraszamy do współpracy.

 • skupzlomumsk.pl

  Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą korporacji MSK z Wrocławia. OD 1995 roku prowadzimy działalność polegającą na skupie oraz transporcie surowców wtórnych. Odbieramy złom stalowy, metale kolorowe, makulaturę a oprócz tego akumulatory, zużyty sprzęt elektroniczny oraz elektryczny. Mamy 9 punktów skupu na terenie Wrocławia, dysponujemy oprócz tego profesjonalną flotą transportową. Do współpracy zapraszamy klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa, hurtownie, zakłady oraz instytucje. Zapewniamy korzystne ceny i profesjonalizm. Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę internetową.