Magnesy i systemy magnetyczne | Magsy

Magnesy i systemy magnetyczne | Magsy

Ocena: 2.4/10 (29 głosów)Magsy zapewnia specjalistyczne produkty magnetyczne, spełniające najwyższe standardy technologiczne. Oferujemy różnego rodzaju magnesy (np. magnesy neodymowe NdFeB, magnesy ferrytowe, magnesy dla skupów złomu), folie magnetyczne, tablice magnetyczne, miotły magnetyczne, narzędzia magnetyczne oraz magnetyczne oddzielacze blach i separatory magnetyczne. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą naszej firmy. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego.Podobne strony
 • Separatory magnetyczne - magnetyczna detekcja i separacja metali

  Magsy Separatory Magnetyczne to firma, zapewniającą wysokiej klasy separatory magnetyczne. W naszej ofercie znajdują się między innymi : separatory dla suchego materiału o niskiej, jak i dużej granulacji, separatory dla płynów i cieczy, separatory metali nieżelaznych. Oferujemy także elementy magnetyczne, pozwalające na samodzielny montaż separatorów oraz magnesy do testowania surowców. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów zapewniamy również narzędzia magnetyczne dla warsztatów oraz detektory metali.
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.
  Zapraszamy do współpracy.

 • Magnesy neodymowe

  Przynależna do Krzysztofa Bartczaka firma Magnepol specjalizuje się w sprzedaży różnego typu magnesów. Za pośrednictwem polecanego salonu internetowego rozpowszechnia doskonałej jakości magnesy neodymowe: płytkowe, małe, średnie. Godne zainteresowania są magnetyczne uchwyty z otworem albo gwintem zewnętrznym, jak również filtry magnetyczne. Znajdziesz tu ponadto separatory bębnowe. Dopełnieniem propozycji są rozmaite akcesoria, w tym klej do magnesów. Szybki zakup towaru umożliwia specjalny program wyszukiwania.

 • Magnetyzery

  Biuro Kooperacji Międzynarodowej TRUST International-Poznań istnieje już 20 lat. Przedsiębiorstwo specjalizuje się we wdrażaniu innowacji i tworzeniem teamów naukowych. Dyrektorem firmy jest mgr inż. Krystian Witaszak i brał udział w powstawaniu Multimagów. Magnetyzery powodują mniejsze zużywanie paliwa o ok.15%. Zaręczają to rozliczne wyróżnienia i pozytywne opinie. Da się je nabyć w sklepie w Internecie. Sklep oferuje przesyłkę gratis i opłatę przy odbiorze. Zakupy są możliwe także przez telefon.

 • Biegun - producent magnesów

  Firma Biegun zajmuje się produkcją i dystrybucją magnesów. Specjalizujemy się w produkcji magnesów ferrytowych, ale w ofercie posiadamy również magnesy neodymowe. Na specjalne zamówienie wykonujemy również magnesy samarowo kobaltowe, a także magnesy alnico. Dysponujemy doskonałym zapleczem technicznym, popartym ponad 25 letnim doświadczeniem i umiejętnościami. Stale dostosowujemy się do zmieniających się potrzeb naszych klientów dzięki czemu firma BIEGUN stała się znaną i cenioną firmą w branży magnesów na terenie Polski i w Europie. Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem i do zakupów w naszym sklepie internetowym.

 • EUROMAGNESY

  Magnesy neodymowe, ferrytowe, alnico i pozłacane - to oferta, którą przygotowała dla Państwa firma EURO MAGNESY, której siedziba mieści się w Warszawie. Lata doświadczenia w tej dziedzinie oraz śledzenie wymagań Klientów pozwoliło nam stworzyć duży wybór magnesów w przeróżnych kształtach i rozmiarach. Prócz tego mamy również rozmaitego rodzaju uchwyty magnetyczne pod stożkowy oraz cylindryczny łeb śruby oraz uchwyty z wewnętrznym albo zewnętrznym gwintem. W naszym sklepie internetowym prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną a artykuły dostarczane są przez zaufaną firmę kurierską. Wszystkie szczegółowe informacje umieściliśmy na stronie internetowej, na jaką już teraz serdecznie zapraszamy.