Materiały ścierne

 • www.tols.pl sprzedaż artykułów ściernych

  www.tols.pl sprzedaż artykułów ściernych

  Prezentujemy Państwu firmę Tols z siedzibą we Wrocławiu. Specjalizacja nasza to sprzedaż narzędzi, materiałów ściernych i spawalniczych. Zakupią u nas Państwo: tokarki, frezarki, prasy krawędziowe, nożyce gilotynowe, zwijarki do blach, wiertarki kolumnowe, maszyny do drewna, artykuły BHP, szczotki techniczne i wiele innych. Proponujemy też specjalne narzędzia na zamówienie wg. rysunków technicznych. Mamy bardzo bogaty oraz różnorodny asortyment towarów, wskutek tego jesteśmy pewni, że każda osoba odwiedzająca nasz sklep odnajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Pełna oferta znajduje się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 26 06 2018 szczegóły wpisu
 • www.egrit.pl

  www.egrit.pl

  Zachęcamy Państwa do zapoznania się z propozycją firmy Rominex z Grabicy w województwie łódzkim. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w wyrobie najwyższej jakości ścierniwa E-grit znajdującego szerokie zastosowanie w oczyszczaniu powierzchni. Nasz towar wykorzystywany jest także w procesie obróbki stali, matowaniu, oczyszczaniu karoserii lub konstrukcji stalowych jak i usuwaniu graffiti a także w produkcji ozdób. Nasz granulat wykorzystywany jest oprócz tego w produkcji narzędzi ściernych, w przemyśle medycznym i stoczniowym. Szczegóły oferty, listę partnerów firmy oraz dane kontaktowe znaleźć można na stronie internetowej.

  Data dodania: 15 06 2018 szczegóły wpisu
 • Polerowanie stali nierdzewnej

  Polerowanie stali nierdzewnej

  Od kilkunastu lat wyspecjalizowaliśmy się - zajmujemy się technologią związaną z mechanicznym polerowaniem stali czarnej, stali nierdzewnej tzw. nierdzewki, a także aluminium, mosiądzu i innych metali. Współpraca z wieloma podmiotami w różnych gałęziach przemysłu pozwala nam na usprawnianie procesów technologicznych w zakresie od wstępnej polerki po polerowanie zwierciadlane. Dzięki temu kontrahenci SIZAL mają stuprocentowe zapewnienie ciągłości dostaw najwyższej jakości asortymentu takiego jak tarcze do polerowania czy pasty polerskie – do metalu (np. stali nierdzewnej, kwasoodpornej, aluminium, mosiądzu), tworzyw czy lakierów (fronty meblowe).

  Data dodania: 19 03 2018 szczegóły wpisu
 • Sklep oferujący pasy ścierne

  Sklep oferujący pasy ścierne

  Nasza firma oferuje najlepszej jakości pasy ścierne w korzystnych cenach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, cały czas poszerzamy asortyment i na bieżąco wprowadzamy do swojej oferty kolejne pasy bezkońcowe o zróżnicowanych parametrach. Oferujemy pasy szlifierskie o różnej szerokości i różnej wielkości ziarna. Zawsze stawiamy na pierwszy miejscu potrzeby klientów, starając się sprostać nawet tym najbardziej nietypowym. Gwarantujemy sprawną realizację wszystkich zamówień i błyskawiczną wysyłkę.

  Data dodania: 11 01 2017 szczegóły wpisu
 • BETA Pasy do elektro-narzędzi Kraków

  BETA Pasy do elektro-narzędzi Kraków

  Materiały ścierne wytwarzane przez firmę Beta zadowolą oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Pośród wyrobów tego krakowskiego producenta znajdą Państwo przede wszystkim szeroki wybór pasów bezkońcowych, pasków do elektronarzędzi, krążków i rolek papieru czy płótna, dysków z uchwytem czy też pasów filcowych. Materiały te mogą być z powodzeniem wykorzystywane przy obróbce różnego rodzaju tworzyw. Firma w swojej pracy łączy wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesne technologie, przez co mają Państwo pewność najwyższej jakości otrzymanego asortymentu. Więcej wiadomości o ofercie producenta odszukają Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 20 05 2016 szczegóły wpisu
 • PFERD-VSM materiały polerujące

  PFERD-VSM materiały polerujące

  W Kostrzynie Wielkopolskim mieści się przedsiębiorstwo Pferd - VSM Sp. z o.o., które zaprasza Państwa do współpracy. Oferujemy wysokiej jakości narzędzia i materiały ścierne firm PFERD i VSM. Zakupią u nas Państwo: pilniki, trzpienie frezarskie, ściernice trzpieniowe, napędy narzędzi, szczotki techniczne, stacjonarne ściernice tarczowe do cięcia oraz zdzierania, narzędzia diamentowe oraz wiele innych. Na rynku działamy już od 1997 roku i posiadamy grono zadowolonych klientów. Osoby zaciekawione pozyskaniem szczegółowych wiadomości dotyczących naszej firmy i oferty, zapraszamy do poznania się ze stroną internetową.

  Data dodania: 02 10 2015 szczegóły wpisu
 • POLISHSTYLE pas bezkońcowy

  POLISHSTYLE pas bezkońcowy

  Zachęcamy Państwa do zapoznania się z szeroką propozycją firmy PolishStyl z Warszawy. Od 2008 roku zajmujemy się produkcją oraz dystrybucją wysokiej jakości materiałów ściernych do drewna oraz metalu. Jako producent jesteśmy w stanie wyprodukować i dostarczyć praktycznie każde narzędzie ścierne, dzięki czemu grono naszych zadowolonych klientów ciągle się powiększa. Z naszych usług korzystają zakłady stolarskie i przedsiębiorstwa produkcyjne z całej Polski. W razie pytań prosimy o kontakt. Dokładne dane teleadresowe oraz nasza pełna propozycja mieszczą się na stronie internetowej.

  Data dodania: 11 09 2015 szczegóły wpisu
 • Tarcze ścierne

  Tarcze ścierne

  Ściernice listkowe talerzowe ( tarcze ścierne lamelowe ) od czasu ich wprowadzenia na rynek znalazły szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach obróbki powierzchni. Dzięki wachlarzowemu ułożeniu listków (lamelek) z płótna ściernego uzyskuje się wielokrotnie większą wydajność niż przy innych narzędziach. Ściernice listkowe TORAL wykonywane są z płótna ściernego pokrytego elektrokorundem lub elektrokorundem cyrkonowym, rozmieszczonego równomiernie na podstawie z włókna szklanego lub tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym. Płótno ścierne naklejane jest żywicą syntetyczną gwarantującą dużą żywotność, wydajność i elastyczność narzędzia.
  Nasze tarcze nadają się do wszystkich typów elektronarzędzi co zapewnia łatwość w ich użytkowaniu. Mała waga ściernicy przyczynia się do łatwości w posługiwaniu się takim narzędziem, jak i zwiększeniu bezpieczeństwa pracy.
  Ściernice TORAL wykonywane są w dwóch zasadniczych odmianach:
  - prosta (płaska) - mająca głównie zastosowanie przy szlifowaniu powierzchni czołowych i płaszczyzn
  - skośna (wypukła) - nadająca się do szlifowania miejsc trudnodostępnych jak i powierzchni czołowych.
  Tarcze mogą być wykonywane w kilku odmianach konstrukcyjnych :
  - standard - ilość i długość listków standardowa - na podstawie długotrwałych prób dobrano optymalną ilość i długość listków tak aby zoptymalizować trzy podstawowe parametry pracy tarczy - czas pracy, agresywność, wydajność szlifowania.
  Listki wystają poza podkład 4-5 mm zgodnie ze światowym standardem.
  - long life "L" - zwiększona ilość i długość listków - w porównaniu z wersją standard zwiększono o 20% ilość użytego płótna . Jest to wersja szczególnie polecana tym, którzy bardzo dużo szlifują. Dzięki zastosowaniu tarcz o wydłużonej żywotności oszczędza się czasy międzyoperacyjne - wymiany tarcz oraz zmniejsza się ilość powstających odpadów.

  Data dodania: 22 09 2014 szczegóły wpisu
 • Dobratarcza - Tarcze do cięcia i szlifowania metalu, opaski zaciskowe

  Dobratarcza - Tarcze do cięcia i szlifowania metalu, opaski zaciskowe

  Posiadamy bardzo duży wybór tarcz do cięcia i szlifowania metalu odpowiednich dla każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. W naszej ofercie znajdują się zarówno tarcze do amatorskiego użytku jak również dla profesjonalistów. Zaopatrujemy hurtownie budowlane, przedsiębiorstwa, gospodarstwa rolne a nawet warsztaty samochodowe, ponieważ nasza oferta wzbogacona jest także o wysokiej jakości opaski zaciskowe plastikowe, obejmy ślimakowe metalowe czy chociażby rękawice robocze. Zapewniamy także wszelką pomoc w doborze odpowiednich tarcz do cięcia, a na naszej stronie posiadamy także porady na temat oznaczenia na tarczach do cięcia czy porady na temat pomocy w wyborze odpowiedniej szlifierki. Naszą ofertą składa się przede wszystkim z:
  tarcze do cięcia metalu
  tarcze do szlifowania metalu
  wysokiej jakości pasta do mycia rąk BHP
  opaski zaciskowe plastikowe i metalowe
  rękawice robocze
  szczotki metalowe

  Posiadamy także ogromną wiedzę i znamy prawie wszystkich producentów tarcz do cięcia czy opasek zaciskowych dlatego w naszej ofercie zawsze wybierane są materiały w których CENA JEST ADEKWATNA DO JAKOŚCI.
  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 23 09 2013 szczegóły wpisu
 • Materiały ścierne

  Materiały ścierne

  Armes to firma z dużym doświadczeniem w produkcji narzędzi ściernych, które są wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu i usługach. Wytwarzamy najwyższej jakości materiały ścierne trafiające na rynek Polski oraz zagraniczny. Eksport jest dla nas bardzo istotny, dlatego też nasze produkty trafiają głównie do takich krajów jak Niemcy, Francja, Austria, Dania, Wielka Brytania, Ukraina czy choćby Rosja. Wszyscy zagraniczni odbiorcy bardzo cenią sobie jakość oraz ceny jakie oferujemy za asortyment. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy, którą znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 10 03 2012 szczegóły wpisu

Materiały ścierne - nowa strona:

Adres: