Montaż, serwis instalacji i zbiorników na gaz płynny. Hurtowa sprzedaż gazu i autogazu

Montaż, serwis instalacji i zbiorników na gaz płynny. Hurtowa sprzedaż gazu i autogazu

Ocena: 2.6/10 (25 głosów)Axan Sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą, montażem i serwisem instalacji zbiornikowych przydomowych oraz przemysłowych na gaz płynny. W swojej ofercie posiadamy najbezpieczniejsze zbiorniki podziemne i naziemne o różnej kubaturze na potrzeby budynków mieszkalnych i przemysłowych, spełniające wszelkie światowe i europejskie atesty jakości, użyteczności oraz bezpieczeństwa. Fachowo dobieramy i doradzamy zbiornik lub zbiorniki do mocy urządzenia na gaz płynny. Posiadamy długoletnie i bogate doświadczenie w tej branży, to też pomagamy w skompletowaniu pełnej dokumentacji budowlanej na każdy projekt. W zależności od potrzeb wykonujemy wszystko sami lub tylko uzgodnione prace z Klientem. Oferujemy dogodne formy handlowe na korzystanie ze zbiornika z opcją Telemetrii. Zaopatrujemy również naszych Klientów w gaz butan, propan, propan-butan na cele grzewcze i techniczno-przemysłowe. Prowadzimy hurtową sprzedaż autogazu i dystrybucję gazu w butlach dla Podmiotów gospodarczych, jaki Osób fizycznych. Trudnimy się produkcją Kontenerów (klatki) KBPB i zwykłych na 10, 12, 16 i 20 butli z gazem. Jednym słowem zajmujemy się wszystkim tym, co dotyczy naszej branży. Zapraszamy serdecznie na główną stronę www.axan.pl po szczegółowe informacje, gdzie w dziale wirtualnego Klienta uzyskają Państwo wszelkie informacje lub telefonicznie w Biurze Obsługi Klienta.Podobne strony
 • Gazy techniczne

  Firma BartCO2wiak zaistniała na rynku Gazów Technicznych od 1996 roku.
  Dzięki dbaniu o stały rozwój firmy – tj.: zaplecza technicznego, systematyczne szkolenie załogi oraz wpajanie nowych technologii nasza firma jest jedną z w największym stopniu celujących na rynku. Ponieważ największy akcent kładziemy na jakość, a co za tym idzie – na ukontentowanie naszych Klientów, możemy poszczycić się długą listą firm które scaliły z nami stałą współpracę. Naszymi klientami jest ponad 150 firm z całej Polski między innymi z Branży Browarniczej, Napojowej, Szklarniowej i Odlewniczej.

 • GazTech s.c.

  Firma GazTech to centrum dystrybucji gazu z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy szeroki wybór gazów technicznych oraz mieszanin propan-butan. Realizujemy zamówienia na gaz z dostawom gratis. Oferujemy również gaz do wózków widłowych oraz wymianę butli. Zaprasza do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz do skorzystania z naszych usług. Naszym klientom gwarantujemy: konkurencyjne ceny,
  wysoki poziom wykonywanych usług, bezpieczeństwo usługi, krótki termin realizacji.

 • Gaz w butlach - rozlewnia gazu Jaworzno

  Rozlewnia gazu płynnego Candia Sp. Jawna z siedzibą w Jaworznie (województwo śląskie) to jedna z najstarszych rozlewni gazu w regionie. W ramach naszej oferty zajmujemy się zaopatrzeniem w butle domowe, butle turystyczne, butle przemysłowe oraz do wózków widłowych. Dla naszych Klientów oferujemy dostawy gazu na telefon oraz kompleksowe usługi w zakresie obsługi butli gazowych jak malowanie, legalizacja w UDT czy wymianę zużytych zaworów.

 • Gaz płynny do wózków widłowych

  Butle gazowe - sprzedaż, dystrybucja gazu i wymiana butli gazowych. Butla z gazem od CDG - sprzedaż gazu płynnego w butlach (dystrybucja gazu). Działalność w 12 oddziałach dystrybucji: Gdynia, Somonino, Nowy Dwór Gdański, Iława, Warszawa, Poznań, Częstochowa, Kraków, Opole i innych. Butle gazowe, wymiana butli gazowych i dystrybucja gazu. Wysokiej jakości gaz płynny - profesjonalne napełnianie butli gazowych a także gaz do wózków widłowych. Serdecznie zapraszamy po butle gazowe - butla z gazem prosto od Centrum Dystrybucji.

 • Bialchem Group Sp. z o.o.

  Firma Bialchem Group jest jednym z największych importerów i dystrybutorów surowców energetycznych w naszym kraju, w szczególności zajmuje się sprowadzaniem i dystrybucją węgla kamiennego i płynnego gazu (propan, butan, propan-butan techniczny). Prowadzi również sprzedaż surowców mineralnych, która odbywa się na obszarze całego kraju i jest skierowana zarówno do odbiorców detalicznych, jak i hurtowych. Poza branżą energetyczną spółka świadczy także usługi transportowe. Klienci otrzymują do dyspozycji flotę samochodów oraz w pełni wyposażone punkty przeładunkowe. Więcej informacji na oficjalnej stronie internetowej.

 • FENIX gazy techniczne Kraków

  W Krakowie znajduję się siedziba przedsiębiorstwa Fenix. Jest to firma specjalizująca się w sprzedaży gazów technicznych i mieszanek gazowych jak i czynników chłodzących. Nasza działalność obejmuje też specjalistyczne usługi w zakresie legalizacji, transportu oraz dzierżawy butli, palet i wiązek. Dbamy o najwyższą jakość naszych usług i produktów. Zapewniamy terminową realizację każdego zamówienia oraz profesjonalną obsługę. Zespół naszych pracowników służy pomocą i udziela fachowych porad. Jeżeli chcą się Państwo z nami skontaktować lub zapoznać z ofertą, zachęcamy do zajrzenia na naszą witrynę internetową.

 • Dystrybutor gazu - www.amerigas.pl

  Firma AmeriGas, której siedziba znajduje się w stolicy, proponuje klientom sposobność dystrybucji gazu. Oferujemy różne możliwości dostarczenia, uzależnione od personalnych wymagań przekazanych przez kontrahenta. Umożliwia nam to każdorazowo dopasować ofertę do określonych wymagań, gwarantując satysfakcję klientów. Oferujemy czynności, które charakteryzuje świetna klasa. Pomagamy w aspekcie doboru najodpowiedniejszych rozwiązań. Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji telefonicznie oraz mailowo.

 • Dystrybucja gazu grzewczego - LPG DIRECT

  LPG DIRECT to firma zajmująca się od wielu lat importem oraz dystrybucją najwyżej jakości gazu płynnego. Ponadto w ofercie firmy można znaleźć również sprzedaż zbiorników paliwowych, a także dostarczanie paliwa do stacji auto-gaz. Firma LPG DIRECT działa na terenie czterech województw: mazowieckiego, łódzkiego, lubelskiego i podlaskiego. Dużym atutem firmy jest nie tylko ekologiczne i najwyższej jakości paliwo, ale także przeszkolona kadra pracowników i profesjonalna flota pojazdów, które są dostosowane do dystrybucji gazu.

 • gazgrod.eu

  Z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy GAZGROD PLUS. Nasza siedziba znajduje się w Żyrardowie w województwie mazowieckim a zajmujemy się dystrybucją paliw płynnych. Naszym klientom proponujemy najwyższej jakości autogaz, paliwa płynne jak też olej opałowy, które dostarczamy własnym, specjalistycznym transportem. Własne zaplecze magazynowe oraz rozlewnie pozwalają nam zagwarantować błyskawiczną dostawę we wskazane miejsce. Firmie można ponadto zlecić wykonanie lub wymianę instalacji zbiornikowej. Zachęcamy do współpracy i odwiedzenia naszej witryny, gdzie znaleźć można więcej informacji.

 • gazela-wroclaw.pl

  Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy GAZELA, która swoją siedzibę ma w Wilkszynie w województwie dolnośląskim, a oddział we Wrocławiu. Jesteśmy profesjonalnym i doświadczonym producentem gazów technicznych i spożywczych a także dystrybutorem paliw i gazów LPG, propan oraz propan-butan. Proponujemy gazy takie jak acetylen, argon, azot, dwutlenek węgla, hel, tlen oraz wodór a także gazy płynne, urządzenia spawalnicze czy też paliwa dla stacji benzynowych. Gwarantujemy fachową obsługę i korzystne ceny. Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą witrynę.