Odlewnie

 • Ferrumwodecki.pl

  Ferrumwodecki.pl

  W Końskich w województwie świętokrzyskim znajduje się siedziba rodzinnej firmy Odlewnia Ferrum-Wodecki. Funkcjonujemy w branży rzemieślniczo-odlewniczej już od 1983 i stale poszerzamy zakres świadczonych usług. Oferujemy Państwu najwyższej jakości wyroby żeliwne oraz aluminiowe - grzejniki, nogi do ławek, ławek z oparciem, stolików a także włazy kanałowe. Dysponujemy nowoczesnymi odlewniami i zatrudniamy sztab wykwalifikowanych fachowców. Na naszej witrynie znajdą Państwo więcej informacji o pełnej ofercie oraz niezbędne dane kontaktowe przedsiębiorstwa, zachęcamy do jej odwiedzenia.

  Data dodania: 13 07 2017 szczegóły wpisu
 • ZWIAS ŁUKASZ

  ZWIAS ŁUKASZ

  Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą Zakładu Odlewniczego Łukasz Zwias, którego siedziba znajduje się w Ustroniu, woj. Śląskie. Jest to profesjonalne przedsiębiorstwo z ogromnym doświadczeniem w swojej branży - działalność prowadzi już od 1987 roku. Zajmujemy się produkcją odlewów ze stopów brązu, mosiądzu, aluminium i cynku. Naszymi odbiorcami są zarówno polskie, jak również działające za granicą firmy. Zaopatrujemy przemysł rolniczy, budowlany, elektryczny, maszynowy i inne. Wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej.

  Data dodania: 25 01 2017 szczegóły wpisu
 • Odlewnia żeliwa

  Odlewnia żeliwa

  Odlewnia Zub z Olkusza oferuje szeroki zakres usług odlewniczych. Wykonujemy odlewy z żeliwa, staliwa, mosiądzu oraz aluminium. Dzięki bogato wyposażonemu parkowi maszynowemu oferujemy również zgrubne bądź finalne obrabianie wyrobów. Posiadamy także własne laboratorium analityczne, wyposażone między innymi w spektrometr, zrywarkę czy twardościomierze, pozwalające nam stale kontrolować jakość odlewów. Właśnie dlatego nasz zakład wybrało tak wielu klientów a większość z nich została stałymi odbiorcami. Odlewnia żeliwa, staliwa i metali kolorowych ZUB z Olkusza zaprasza do współpracy. Dołożymy wszelkich starań aby byli z niej Państwo w pełni zadowoleni.

  Data dodania: 23 01 2014 szczegóły wpisu
 • ASPAMET OŚWIĘCIM odlewy z żeliwa szarego

  ASPAMET OŚWIĘCIM odlewy z żeliwa szarego

  Profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie wysokogatunkowych odlewów z żeliwa szarego, sferoidalnego i stopowego oraz odlewów staliwnych ze staliw stopowych i niestopowych oferuje Państwu firma ASPAMET z siedzibą w Oświęcimiu. Wszystkim swoim nabywcom zapewnia doskonałe odlewy, odznaczające się najwyższą jakością i niezwykłą trwałością. Prowadzi też działalność w zakresie projektowania i produkcji mieszadeł zanurzalnych. Realizuje zlecenia firm, jak również kontrahentów indywidualnych. Posiada ogromne doświadczenie i nowoczesne zaplecze techniczne, dzięki czemu proponuje terminowe usługi na wysokim poziomie. Atrakcyjne ceny to dodatkowy walory firmy. Więcej informacji na stronie:

  Data dodania: 22 10 2013 szczegóły wpisu
 • Hydrant

  Hydrant

  Zakład Produkcyjny Armatury Przemysłowej Akwa, to gwarancja jakości, którą zapewniamy Ci dzięki naszemu doświadczeniu, świetnie wykwalifikowanym fachowcom, oraz najnowocześniejszym technologiom, jakie stosujemy. Własna odlewnia żeliwa i laboratorium, w którym wykonujemy pomiary odlewów pozwala nam wykonywać zlecenia dla przedsiębiorstw wielu branż, np. samochodowej czy przemysłu ciężkiego. Zapraszamy

  Data dodania: 17 10 2013 szczegóły wpisu
 • ODLEWNIA ŻELIWA SOLIDUS CEZARY WOJNOWSKI odlewnia Grudziądz

  ODLEWNIA ŻELIWA SOLIDUS CEZARY WOJNOWSKI odlewnia Grudziądz

  Od początku swojej działalności firma Solidus specjalizuje się w realizowaniu odlewów żeliwnych. Długoletnie doświadczenie oraz szczególna troskliwość o jakość naszych wyrobów zyskały uznanie naszych klientów. Realizujemy odlewy części do maszyn, części zamienne do maszyn rolniczych i tartacznych. Zapewniamy precyzyjne wykonanie każdego zamówienia. W ofercie posiadamy również umeblowanie ogrodowe oraz elementy dekoracyjne ogrodzeń odznaczające się niezwykłą jakością, estetyką i wytwornością. Zapraszamy klientów zainteresowanych zarówno indywidualnymi jak i seryjnymi odlewami. Nasz profesjonalny, kompetentny personel służy Państwu pomocą. Szczegółową ofertę znajdą Państwo na stronie:

  Data dodania: 09 10 2013 szczegóły wpisu
 • Odlewnie

  Odlewnie

  Stowarzyszenie KOM-CAST jest klastrem przemysłowym, skupiającym przedsiębiorstwa i producentów ściśle powiązanych z sektorem odlewniczym. Lokalizacją funkcjonujących w klastrze firm są trzy województwa Polski Wschodniej tj. podkarpackie, lubelskie i świętokrzyskie. Zamysłem stworzenia tego typu grupy jest chęć współdziałania jak i silne promowanie oraz rozwój przemysłu odlewniczego w Polsce. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 20 09 2013 szczegóły wpisu
 • Odlewy - odkuwki - modele odlewnicze

  Odlewy - odkuwki - modele odlewnicze

  Odwiedź www.modelodlew.pl i zapoznaj się z propozycją odlewów, odkuwek i modelów odlewniczych. Oferujemy Państwu odlewy najwyższej jakości. Jesteśmy w stanie zaproponować Państwu odlewy o masie od pół do nawet 4000 kilogramów oraz odkuwki w zakresie 60 do nawet 1000 kilogramów. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo galerię zdjęć przedstawiającą niektóre z używanych przez nas modeli oraz formularz przydatny do kontaktu z nami.

  Data dodania: 27 06 2013 szczegóły wpisu
 • Odlewnia Ciśnieniowa META-ZEL Sp. z o.o.

  Odlewnia Ciśnieniowa META-ZEL Sp. z o.o.

  Meta-Zel to profesjonalna odlewnia aluminium słynąca z wysokiej jakości swoich usług. W bogatej ofercie mamy odlewy ciśnieniowe aluminium, badania laboratoryjne, usługi pomiarowe i specjalistyczną obróbkę CNC. Przygotowujemy odlewy aluminiowe ze stopów o wadze do siedem i pół kg. Produkcja odbywa się na specjalistycznych urządzeniach ciśnieniowych zimno komorowych. Naszym klientom możemy zaproponować ponadto specjalistyczną obróbkę CNC na 5-osiowych centrach obróbczych i tokarkach sterowanych numerycznie. Jeśli chodzi o pomiary w laboratoriach to możemy wykonać badania rentgenowskie, składu chemicznego w metalach oraz wzorcowanie przyrządów służących do pomiarów.

  Data dodania: 27 05 2013 szczegóły wpisu
 • STARWER - Odlewnia metali kolorowych

  STARWER - Odlewnia metali kolorowych

  Oferujemy Państu kompleksowe usługi w zakresie odlewnictwa metali kolorowych. Nasza oferta skierowana jest do firm, instytucji oraz osób prywatnych. Przyjmujemy zlecenia wielkoseryjne i na pojedyncze egzemplarze. Przeprowadzamy proces produkcji od modelowania po finalny produkt lub od dowolnego jego etapu. Wykonujemy odlewy z większości dostępnych na rynku metali nieżelaznych, kolorowych.
  Świadczymy usługi dla:
  - artystów
  - odlewni
  - producentów
  - firm
  - instytucji
  - towarzystw
  - klubów
  - fundacji
  - punktów turystycznych
  - modelarzy
  - osób prywatnych
  i innych

  Zapraszamy!

  Data dodania: 09 02 2012 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Odlewnie - nowa strona:

Adres: