Ognioodporne materiały, wyposażenie

 • Amparo - kaski przemysłowe

  Amparo - kaski przemysłowe

  Firma Amparo Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem MSA, światowego lidera produkcji środków ochrony osobistej do pracy w trudnych i niebezpiecznych warunkach. Nasza firma obejmuje tereny północno-wschodniej Polski - województwa zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie i podlaskie.

  Oferujemy szeroką linię produktów bezpieczeństwa używanych w służbach porządku publicznego, wojsku, rolnictwie, zakładach utylizacyjnych, górnictwie, prztwórstwie naftowym, oczyszczalniach ścieków i wszędzie tam, gdzie życie i zdrowie ludzi są narażone na niebezpieczeństwo. Amparo to firma z wieloletnim doświadczeniem, posiadająca fachową kadrę, służącą doradztwem w każdej Państwa potrzebie.

  Nasz katalog produktów obejmuje sprzęt oczyszczający, aparaty oddechowe, sprzęt i wyposażenie służące ochronie oczu, twarzy, głowy, słuchu, odzież ochronną, zabezpieczenia przed upadkiem, sprzęt ucieczkowy, mierniki i detektory oraz kamery termowizyjne. Zapewniamy też pełny serwis techniczny na sprzedawane produkty oraz części zamienne.

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!
  ochrona oczu

  Data dodania: 01 04 2014 szczegóły wpisu
 • VITCAS - materiały ogniotrwałe izolacyjne

  VITCAS - materiały ogniotrwałe izolacyjne

  Firma Vitcas to brytyjski producent najwyższej jakości materiałów ognioodpornych, izolacyjnych oraz wysokotemperaturowych. W swojej ofercie handlowej posiadamy zaprawy i tynki ognioodporne, kleje i uszczelniacze wysokotemperaturowe, płyty wermikulitowe. Jesteśmy również producentem cegieł szamotowych, dostępnych w kolorach czarnym, białym, żółtym, czerwonym i brązowym. W naszym asortymencie znajdują się także środki przeznaczone do ochrony instalacji wodnych i c.o.

  Data dodania: 05 07 2012 szczegóły wpisu
 • Materiały ogniotrwałe i izolacyjne

  Materiały ogniotrwałe i izolacyjne

  Firma zajmuje się sprzedażą materiałów ogniotrwałych i izolacyjnych. Nasze materiały mają główne zastosowanie jako izolacje pieców przemysłowych oraz urządzeń wysokotemperaturowych. W celu zapoznania się z ofertą zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej na której znajdują się takie materiały jak: płyty ogniotrwałe i izolacyjne, maty z włókna ceramicznego, moduły ceramiczne, cegły izolacyjne oraz szereg innych materiałów ogniotrwałych.

  Data dodania: 20 02 2012 szczegóły wpisu

Ognioodporne materiały, wyposażenie - nowa strona:

Adres: