Oleje techniczne, smary

 • www.olejedlaprzemyslu.pl

  www.olejedlaprzemyslu.pl

  Jest nam niezwykle miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy Janex Serwis. Nasza siedziba znajduje się w Opolu a zajmujemy się hurtową i detaliczną sprzedażą olejów i smarów. Z naszych produktów korzystają przedstawiciele branży motoryzacyjnej i przemysłowej ceniący sobie wysoką jakość, niską cenę i kompetentną obsługę. Proponujemy szeroki wybór olejów, smarów a oprócz tego filtry, silikony, kleje, chłodziwa plus środki ochrony czasowej. Na naszej stronie internetowej znaleźć można więcej wiadomości na temat oferty jak i niezbędne dane kontaktowe, zapraszamy do jej odwiedzenia.

  Data dodania: 18 07 2020 szczegóły wpisu
 • www.oiltrans.pl

  www.oiltrans.pl

  Sprzedażą środków smarnych do zastosowań przemysłowych, zajmuje się firma OIL-TRANS z Wrocławia. Sprzedawane są tu m.in. oleje do prowadnic, oleje grzewcze, oleje obróbcze, środki antykorozyjne, smary silikonowe. Firma podejmuje się również sprowadzania produktów, które są dedykowane do stosowania dla danych maszyn. OIL-TRANS świadczy także takie usługi, jak badania laboratoryjne olejów hydraulicznych oraz turbinowych czy wymiana olejów oraz emulsji obróbkowych. Dodatkowo, firma sprzedaje również smarownice, pompy do beczek, wanny ociekowe. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej firmy.

  Data dodania: 08 01 2018 szczegóły wpisu
 • VENTO smarowanie natryskowe Kraków

  VENTO smarowanie natryskowe Kraków

  Krakowska firma Vento jest specjalistą w zakresie systemów smarowania. Od blisko 25 lat zapewnia ona swoim Klientom wysokiej klasy, wytrzymałe elementy powiązane z węzłem łożyskowym. Oferta handlowa przedsiębiorstwa zawiera między innymi prowadnice liniowe, tuleje toczne, wózki, wałki czy pozostałe elementy smarowania maszyn i urządzeń. Znajdą w niej Państwo również narzędzia do obsługi łożysk oraz układy centralnego smarowania. Wszystkie artykuły oferowane przez przedsiębiorstwo to wyroby znanych i renomowanych w branży producentów. By dowiedzieć się więcej o ofercie przedsiębiorstwa, zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 16 12 2016 szczegóły wpisu
 • Smary plastyczne – specjalistyczne środki smarne – FehChem

  Smary plastyczne – specjalistyczne środki smarne – FehChem

  Smary plastyczne oferowane przez firmę FehChem to specjalistyczne środki smarne i aerozole. Oferujemy państwu smary Longlife, wysokotemperaturowe litowo-kompleksowe, wysokotemperaturowe do wysokich obciążeń, smary do wysokich obciążeń, silikonowe oraz wysokoobrotowe. Smary plastyczne to środki smarne, które pod niewielkimi obciążeniami zachowują się jak ciało stałe. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 23 03 2013 szczegóły wpisu

Oleje techniczne, smary - nowa strona:

Adres: