Pompy

 • jjkrupinski.pl

  jjkrupinski.pl

  Prezentujemy Państwu ofertę firmy J.J. Krupiński, która ma wieloletnie doświadczenie w produkcji agregatów wysokociśnieniowych oraz w sprzedaży i naprawie pomp. Zajmujemy się też serwisem agregatów malarskich i zakuwaniem węży ciśnieniowych. Wykonujemy nietypowe elementy toczone wg rysunków. Podejmujemy się także niestandardowych zleceń. W naszym asortymencie mieści się szeroki wybór agregatów, pomp, bębnów na węże wysokociśnieniowe, a dodatkowo lekkie podgrzewacze wody i akcesoria wysokociśnieniowe. Osoby zainteresowane dokładnymi informacjami na temat działalności firmy zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 21 10 2020 szczegóły wpisu
 • aquatik.eu

  aquatik.eu

  PHU AQUATIK w Warszawie specjalizuje się w dystrybucji pomp i akcesoriów marki IBO.
  Umożliwiamy dobranie właściwiej pompy - wystarczy podać niezbędne dane, a nasi specjaliści zaproponują odpowiedni produkt. W ofercie mamy pompy hydroforowe i hydrofory, pompy głębinowe, pompy zatapialne, obiegowe do CO i toaletowe, a także wiele innych. Polecamy też kompresory, zbiorniki przeponowe, osprzęt do pomp i hydroforów. Zachęcamy też do odwiedzenia naszej strony i zaznajomienia się z katalogiem produktów. Gwarantujemy sprawną obsługę i atrakcyjne ceny.

  Data dodania: 20 08 2020 szczegóły wpisu
 • www.pompyciepla-santex.pl Pompy ciepła

  www.pompyciepla-santex.pl Pompy ciepła

  Jeżeli szukacie wysokiej jakości rozwiązań grzewczych czy wentylacyjnych, zapraszamay do zapoznania się z ofertą firmy P.H.U SAN-TEX TECHNIKA GRZEWCZA PRZEMYSŁAW SALETA w Koniecpolu. W ciągu wielu lat doświadczenia wyspecjalizowaliśmy się w montażu instalacji z udziałem odnawialnych źródeł ciepła opartych o pompy ciepła i instalacje solarne i promujemy ekologiczne rozwiązania w ogrzewnictwie. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze inwestycje były przykładem rzetelnej i profesjonalnej współpracy, do jakiej zapraszamy właścicieli budynków jednorodzinnych oraz obiektów użyteczności publicznej.

  Data dodania: 08 10 2018 szczegóły wpisu
 • www.progres.bydgoszcz.pl pompy

  www.progres.bydgoszcz.pl pompy

  Pompy, automatyka, ciepłownictwo to oferta B.T.P PROGRES Ireneusz Dzieweczyński w Bydgoszczy. Jesteśmy autoryzowanym serwisem firmy Grundfos, LFP, Ebara, Pentair. Swoją działalność prowadzimy od 1997 r., od początku zajmujemy się techniką pompową, automatyką, projektowaniem oraz zagadnieniami z zakresu wentylacji i klimatyzacji. Prowadzimy autoryzowany serwis urządzeń renomowanych firm: Grundfos i LFP Leszno. Dostarczamy również urządzenia i części serwisowe tych producentów, zapewniając gwarancyjne i pogwarancyjne naprawy pomp i silników. Stawiamy na wysoką jakość obsługi. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 09 07 2018 szczegóły wpisu
 • Sklep Pompy24.pl

  Sklep Pompy24.pl

  Firma Handlowa Kwasek od ponad 10 lat specjalizuje się w sprzedaży pomp. W celu rozszerzenia oferty i ekspansji na nowe rynki, uruchomiony został sklep internetowy Pompy24.pl, w ofercie którego można znaleźć zarówno pompy ręczne, jak i pompy ogrodowe, głębinowe, spalinowe jak i specjalistyczne pompy do skroplin czy oleju. W sklepie Pompy24.pl znaleźć można również wszelkiego rodzaju akcesoria i filtry niezbędne do prawidłowego działania pomp.

  Data dodania: 17 08 2017 szczegóły wpisu
 • HADRON pompy śrubowe

  HADRON pompy śrubowe

  W Żmigrodach mieści się siedziba przedsiębiorstwa Hadron. Jest to profesjonalny oraz doświadczony dystrybutor pomp szlamowych. Firma zajmuje się sprzedażą, serwisem, naprawą pogwarancyjną i wynajmem urządzeń najwyższej klasy. Jako wyłączny dystrybutor pomp firmy MAPE CZ oferuje Państwu niezawodny sprzęt, pełen serwis oraz fachowe doradztwo. Oprócz pomp w ofercie firmy można znaleźć także agregaty prądotwórcze, armaturę przemysłową, manometry, termometry, szybkozłącza i węże. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej, na której znaleźć można więcej szczegółów dotyczących oferty i działalności.

  Data dodania: 22 11 2016 szczegóły wpisu
 • INTELPLAST Pompy ciepła montaż Wrocław

  INTELPLAST Pompy ciepła montaż Wrocław

  Zapraszamy do zapoznania się z propozycją przygotowana przez przedsiębiorstwo Intelplast. Nasza firma powstała w 1990 roku we Wrocławiu. Zajmujemy się projektowaniem i wykonawstwem instalacji: grzewczych, sanitarnych, wentylacyjnych, chłodniczych, przemysłowych. Montujmy ogrzewania podłogowe oraz instalacje, które są oparte na pompach ciepła. Wykwalifikowany zespół pracowników naszego zakładu gwarantuje wysoką jakość i terminowość realizowanych zamówień. Z przyjemnością zapraszamy do skorzystania z propozycji firmy, jakiej szczegóły odnajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 16 09 2016 szczegóły wpisu
 • Pompy próżniowe - proznia.info

  Pompy próżniowe - proznia.info

  Firma Atlas Copco Polska Sp. z o.o. specjalizuje się w proponowaniu pomp próżniowych dla przemysłu. Posiadamy w ofercie wiele różnego typu produktów, co sprawia, że każdy kontrahent będzie mógł wybrać produkt doskonale spełniający wszystkie oczekiwania. Nasze przedsiębiorstwo znajduje się w Warszawie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, możemy zapewnić klientom doskonałą jakość wszystkich oferowanych produktów. Oferowane przez nas towary charakteryzuje wysoka bezawaryjność a także niski koszt działania. Dodatkowo proponujemy profesjonalne usługi serwisowe.

  Data dodania: 02 12 2015 szczegóły wpisu
 • Producent pomp ciepła

  Producent pomp ciepła

  Vatra S.A. jest producentem geotermalnych pomp ciepła. Systemy obiegu ciepła oparte o pompy ciepła Vatra od bardzo dawna bezusterkowo pracują w instalacjach w Polsce i Europie. By wyprodukować kompleksowy system grzewczo klimatyzacyjny wykorzystujemy energię odnawialną. Pompy ciepła przenoszą gromadzoną energię z warstw powierzchniowych ziemi do górnego źródła ciepła.
  Ze względu na niską temperaturę gruntu bezpośrednie korzystanie z dolych źródeł ciepła, dlatego wymaga się zastosowania pompy ciepła.
  W pompach ciepła produkowanych przez firmę Vatra 3/4 energii zasilającej centralne ogrzewanie pochodzi z dolnego źródła ciepła. Reszta energii, to energia do ruchu sprężarki, która jest główną częścią pompy ciepła i pozwala na na przeniesienie energii z ośrodka o niskiej temperaturze do do instalacji centralnego ogrzewania.

  Data dodania: 29 10 2015 szczegóły wpisu
 • Apvacuum.com - piece próżniowe

  Apvacuum.com - piece próżniowe

  Firma APVACUUM istnieje od 2010 roku, ale mimo to może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży próżniowej. Przygotowana przez nas propozycja skierowana jest do klientów instytucjonalnych. Trudnimy się dostarczaniem najwyższej klasy artykułów oraz rozwiązań z aspektu techniki i technologii próżniowych oraz związanej z tym kompleksowej obsługi klientów. Proponujemy również świadczenia serwisowe dla wszystkich oferowanych przez nas produktów. Prowadzimy działalność na terenie Polski. Charakteryzuje nas doskonała klasa oferowanych artykułów i usług a także wysokie kwalifikacje zatrudnionych przez nas ludzi.

  Data dodania: 13 08 2015 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »

Pompy - nowa strona:

Adres: