prototypy-pl.pl

prototypy-pl.pl

Ocena: 3.0/10 (14 głosów)Firma Prototypy-pl Spółka z o.o. z Poznania specjalizuje się w automatyzacji procesów produkcyjnych poprzez wszechstronną obsługę firm. Od wielu lat zajmujemy się produkcją i wdrażaniem maszyn, dzięki czemu jesteśmy w stanie rozwiązać prawie każdy problem produkcyjny. W ofercie mamy profesjonalne obrabiarki, maszyny specjalne, oprzyrządowanie produkcyjne, linie technologiczne i urządzenia montażowe, dbając o najwyższy poziom usług. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i do współpracy.Podobne strony
 • AS Technology - maszyny i urządzenia dla przemysłu

  AS Technology produkuje maszyny i urządzenia dla różnych gałęzi przemysłu, m.in. dla przemysłu drzewnego, metalowego, spawalniczego...

  Oferujemy: automatykę suszarni, sterowniki suszarni do drewna, wyposażenie suszarni do drewna, wypalarki gazowe, plazmowe CNC, egulatory automatycznej wysokości palnika THC OHC wypalarki, urządzenia i stanowiska do spawania zmechanizowanego i zautomatyzowanego, stanowiska kontrolno-pomiarowe, urządzenia do testowania gotowych wyrobów i półwyrobów.

 • Niezawodne sprężarki śrubowe

  Przedsiębiorstwo Herma to lider w aspekcie sprzedaży oraz dystrybucji przyrządu takiego jak sprężarki, kompresory śrubowe, pompy ciepła także kompresory śrubowe. Naszą jednostkę charakteryzuje fachowość oraz doświadczenie zdobywane przez długie lata, poprzez pracę z firmami lokalnymi i zagranicznymi. Gwarantuje to solidność urządzeń i zadowolenie nabywców.Proponowany przez nassprzęt to gwarancja wysokiej klasy i rzetelności. Poza sprzedażą proponujemy również usługę profesjonalnego doradztwa i montażu. Jest również możliwość serwisowania wszelkiego zakupionego u nas zaopatrzenia. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i skontaktowania się z naszymi przedstawicielami.

 • Przedstawiciel i dystrybutor firmy Omron

  Automatech to wszechstronne usługi i rozwiązania dla przemysłu. Spółka oferuje m.in. zdalne sterowanie przez sieć GSM wyselekcjonowanymi narzędziami bezobsługowymi, serwis klimatyzatorów, budowę szaf sterowniczych i rozdzielczych oraz planowanie, implementowanie i konserwację układów sterowania. Automatech zajmuje się także serwisem urządzeń i maszyn takich firm jak: Pfannenberg, Omron, Benedict, Panasonic, Matsushita, Pilz, Bernstein, Sunx. Specjalizuje się także w obszarze przeglądzie bezpieczeństwa maszyn i udzielania certyfikatów bezpieczeństwa i zgodności.

 • STAL-MET Osobnica zawiasy toczone

  Firma Stal-Met od powyżej dwudziestu lat specjalizuje się w fabrykacji metalowych części maszyn do obróbki drewna: wałków do pił tarczowych, wałów do heblarek, wałów do frezarek, wałków szlifierki, głowic frezarskich, kół pasowych, klamer budowlanych i kotw. Na szczególne zamówienie robimy również części do stalform, takie jak ściągi, kliny, zworniki. Poza tym zajmujemy się wytwórczością i regeneracją części do samochodów zabytkowych jak Fiat Topolino, Saab, Lancia i innych marek poświęconych na eksport. Podjęliśmy kooperację z licznymi firmami pokrewnej branży za granicą. Więcej wiadomości o naszych usługach osiągalnych pod adresem www.

 • BIOMIX polerowanie luźnym ścierniwem

  W miejscowości Blizne Jasińskiego mieści się Firma Produkcyjno - Usługowa Biomix, która zaprasza Państwa do zapoznania się z pełną ofertą. Od ponad 20 lat zajmujemy się konstruowaniem i wytwarzaniem: elektromechanicznego sprzętu laboratoryjnego, sprzętu do pomiarów w hydrologii, urządzeń i maszyn specjalistycznych do celów badawczych i produkcyjnych. Prowadzimy także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wszystkie urządzenia posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty. W celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny bądź osobisty. Na naszej stronie internetowej mieści się więcej informacji i pełna oferta. Serdecznie zapraszamy.

 • pawo-alu.pl

  Pawo-Alu System to generalny dystrybutor przekładni MOTOVARIO i systemów aluminiowych ARI METAL. Siedziba firmy mieści się w Poznaniu a działalność w branży sięga 1990 roku. W ofercie znaleźć można nowoczesne maszyny takie jak reduktory bądź motoreduktory, silniki, wariatory, falowniki, przekładnie kątowe, systemy aluminiowe, elementy napędów oraz szeroki wybór części zamiennych. Firma zapewnia fachowe doradztwo techniczne, obsługę serwisową oraz konkurencyjne ceny. Szczegóły oferty i dane kontaktowe zamieszczone zostały na stronie internetowej. Zachęcamy do jej odwiedzenia.

 • kf-domena.com.pl

  Jest nam ogromnie miło móc zaprezentować Państwu propozycję firmy KF Domena. Nasza siedziba mieści się w Katowicach. Funkcjonujemy w branży przemysłowej proponując najwyższej jakości maszyny a także świadcząc usługi z zakresu projektowania i budowy linii produkcyjnej. Dysponujemy własną linią urządzeń, a oprócz tego sprowadzamy rozwiązania renomowanych producentów. W naszej ofercie znaleźć można obrabiarki numeryczne lub konwencjonalne, urządzenia zadaniowe, robotykę przemysłową, automatyzację produkcji jak i technologie informatyczne. Zapewniamy doradztwo i konkurencyjne ceny. Po więcej informacji wystarczy wejść na stronę.

 • zakladbudowymaszyn.eu

  Zakład Budowy Maszyn i Systemów Sterowania w Starej Wsi w województwie śląskim ma bogate doświadczenie w zakresie automatyki oraz robotyki. Zajmujemy się przygotowywaniem projektów oraz budową maszyn, urządzeń i całych linii technologicznych stosowanych w przedsiębiorstwach produkcyjnych. Proponujemy również projektowanie i konstruowanie narzędzi oraz szaf sterowniczych. Świadczymy również usługi w zakresie obróbki mechanicznej. Wszelkie zlecenia przeprowadzamy ściśle z zaleceniami oraz oczekiwaniami klienta. Osoby zainteresowane dokładnymi informacjami na temat działalności firmy zapraszamy na stronę internetową.