Przemysł energetyczny

 • www.ventmatika.pl Sterowniki nagrzewnic

  www.ventmatika.pl Sterowniki nagrzewnic

  Hurtownia wentylacyjno-klimatyzacyjna VentMatika, która należy do firmy Centrowent s.c. z Wrocławia oferuje zakupy i sprzedaż detaliczną oraz fachowe usługi ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji. Nasz zespół specjalistów odznacza się rozległą wiedzą popartą dużym doświadczeniem, a naszą specjalizacją jest złożenie instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, zarówno dla firm instalacyjnych, generalnych wykonawców oraz inwestorów. W naszej ofercie znajdą Państwo systemy sterowania, regulatory, przetworniki, nagrzewnice elektryczne kanałowe oraz czujniki. Zapraszamy do zaznajomienia z ofertą!

  Data dodania: 05 11 2018 szczegóły wpisu
 • IZOL-PLAST Elektryczna lokomotywa akumulatorowa

  IZOL-PLAST Elektryczna lokomotywa akumulatorowa

  Gorąco zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą Przedsiębiorstwa Handlowo-Produkcyjno-Usługowego "Izol-Plast" z Rogowa w województwie śląskim. Od przeszło 20 lat zajmujemy się produkcją materiałów elektroizolacyjnych, elektroenergetycznych ekranowych oraz średniego i niskiego napięcia. Są to specjalistyczne wyroby używane w podziemiach kopalń. Dysponujemy najwyższej klasy sprzętem takim jak ognioszczelne stacje transformatorowe, materiały do łączenia kabli, urządzenia elektryczne oraz elektrotechniczne, specjalistyczny osprzęt lub przeciwwybuchowe baterie akumulatorowe. Zapraszamy na naszą witrynę.

  Data dodania: 22 02 2017 szczegóły wpisu
 • Porównywarka cen prądu i gazu enerad.pl

  Porównywarka cen prądu i gazu enerad.pl

  Wejdź na stronę enerad.pl i poznaj jedyną w Polsce porównywarkę cen prądu i gazu. Skorzystaj z formularza, by obniżyć rachunki za prąd i płacić niższe opłaty. Nasi klienci oszczędzają nawet do 40% dawnej opłaty za zużycie energii elektrycznej. Sprawdź także nasz kalkulator zużycia prądu przez urządzenia elektryczne i zobaczy, czy wymiana lodówki na energooszczędną nie przyniesie korzyści. Enerad.pl to strona dla osób prywatnych i firm - z nami oszczędzisz pieniądze na rachunkach, dzięki czemu będziesz mógł je przeznaczyć na ciekawsze cele.

  Data dodania: 12 05 2014 szczegóły wpisu
 • Instytut Tele-i Radiotechniczny

  Instytut Tele-i Radiotechniczny

  Kluczowym obrębem badań, prowadzonych w Instytucie Tele- i Radiotechnicznym oscylują w zakresie poprawy jakości i energii oraz bezpieczeństwa energetycznego. Najbardziej aktualne projekty dotyczą teleinformatycznej zabudowy systemów, przeznaczonych do nadzorowania i analizy jakości energii na podstawie autonomicznych urządzeń z zintegrowanymi funkcjami komputera, a zatem systemy takie jak GPS, GSM, bądź sieć światłowodowa. Projekty badawcze prowadzone w Instytucie są ukierunkowane na zaspokojenie potrzeb rynku energetycznego i opracowywane w celu natychmiastowego wdrożenia w produkcję. Zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 18 12 2013 szczegóły wpisu
 • Sprzedaż energii elektrycznej Pro-Energia

  Sprzedaż energii elektrycznej Pro-Energia

  Firma Pro-Energia oferuje usługi z zakresu doradztwa energetycznego m.in. audyty energetyczne, pomoc przy zmianie sprzedawcy energii elektrycznej czy badania okresowe i odbiorcze instalacji energetycznych. Firma Pro-Energia jest oficjalnym partnerem firmy RWE Polska, czyli jednej z największych firm energetycznych na terenie Polski jak i całej Europy. Doświadczenie pracowników firmy pozwala uzyskać oszczędności przy rachunkach za energię elektryczną przy jednoczesnym poprawieniu jakości oferowanych usług. Dynamiczny rozwój firmy Pro-Energia powoduje, że firma ciągle poszukuje nowych pracowników, którzy są zainteresowani sprzedażą energii elektrycznej.

  Data dodania: 16 07 2013 szczegóły wpisu
 • Tani prąd

  Tani prąd

  Trinity Energy to firma oferująca szansę znacznej minimalizacji ceny prądu, przede wszystkim dla biznesmenów, lecz także dla osób prywatnych. Jeżeli zatem masz chęć zapoznać się z pełną ofertą, już dziś zawitaj na witrynę www tego przedsiębiorstwa. Na pewno bogata oferta cię zainteresuje i zachęci do pomyślenia nad faktem, ile płaci się forsy na prąd - być może czas zmienić to i zacząć płacić nieco mniej?.

  Data dodania: 27 05 2013 szczegóły wpisu
 • Taryfy energetyczne

  Taryfy energetyczne

  Jako jedna z pięciu największych i najlepszych firm energetycznych w Europie, kierujemy swoją ofertę do wszystkich tych, którzy zastanawiają się nad zmianą swojego dostawcy prądu elektrycznego. Jeśli zależy nam na profesjonalnej współpracy, niższych rachunkach - RWE jest stworzone dla każdego. Docenili to już Niemcy i Holendrzy oraz inne państwa europejskie. Jesteśmy dostawcami energii elektrycznej, ale też wydobywcami surowców energetycznych.

  Data dodania: 11 04 2013 szczegóły wpisu
 • Oszczędzanie energii w firmie

  Oszczędzanie energii w firmie

  Czy można zostać świadomym użytkownikiem energii elektrycznej? Oczywiście, że jest to możliwe. Z nami - firmą energetyczną RWE, która nie tylko zajmuje się dostawą energii, ale również wspiera swoich klientów w oszczędzaniu prądu. Warto zapoznać się z naszymi wskazówkami dotyczącymi oszczędzania, które można znaleźć na stronie internetowej. Warto też skorzystać z kalkulatora energii i zamienić zużycie energii na pyszne smakołyki!

  Data dodania: 11 04 2013 szczegóły wpisu
 • Si Power S.A. - energia w harmonii z naturą

  Si Power S.A. - energia w harmonii z naturą

  Wielu specjalistów, wspólny cel Firmę Si Power S.A. tworzą światowi liderzy z branży fotowoltaicznej, dla których wspólnym celem jest kompleksowa obsługa projektów, przygotowanie dokumentacji i budowa najwyższej jakości elektrowni słonecznych na terenie całego świata, obsługa oraz dodatkowo produkcja elementów do ich konstrukcji. Misja Si Power S.A. Naszą misją jest jest wkład w kreowanie świata ekologicznej energii. Nasza wiedza i doświadczenie Słońce to najjaśniejszy obiekt planetarny i główne źródło energii docierającej do Ziemi. Moc płynąca ze Słońca jest potężna, łatwo dostępna i praktycznie niograniczona, a elektrownie słoneczne, które bazują na pozyskiwaniu tej energii przynoszą realne korzyści finansowe i pomagają chronić środowisko naturalneSi Power S.A. jako międzynarodowa grupa posiada dostęp do szerokiej gamy najwyższej jakości produktów obecnych w całym obszarze energetyki odnawialnej.Oferowane przez naszą grupę instalacje odznaczają się przede wszystkim perfekcyjną jakością wykonania, dzięki czemu posiadają bardzo długą żywotność.Niezależnie od wielkości przedsięwzięcia, za każdym razem oddajemy do Państwa dyspozycji doświadczonych specjalistów oraz najlepszą metodologię i najbardziej wyrafinowane technologicznie produkty.
  Si Power

  Data dodania: 17 12 2012 szczegóły wpisu
 • Portal Electromatix

  Portal Electromatix

  Portal Electromatix to strona internetowa, oferująca wszystkim zainteresowanym informacje na temat aktualności, wydarzeń i imprez targowych z branż energetyki, elektroniki i automatyki. Dodatkowo na Portalu można zapoznać się z artykułami problemowymi przybliżającymi najważniejsze zagadnienia z wcześniej wymienionych dziedzin. Zachęcamy do odwiedzania www.electromatix.pl oraz naszych profili na Facebook'u i Twitterze!

  Data dodania: 19 08 2012 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Przemysł energetyczny - nowa strona:

Adres: