Przemysłowe urządzenia, maszyny

 • prototypy-pl.pl

  prototypy-pl.pl

  Firma Prototypy-pl Spółka z o.o. z Poznania specjalizuje się w automatyzacji procesów produkcyjnych poprzez wszechstronną obsługę firm. Od wielu lat zajmujemy się produkcją i wdrażaniem maszyn, dzięki czemu jesteśmy w stanie rozwiązać prawie każdy problem produkcyjny. W ofercie mamy profesjonalne obrabiarki, maszyny specjalne, oprzyrządowanie produkcyjne, linie technologiczne i urządzenia montażowe, dbając o najwyższy poziom usług. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i do współpracy.

  Data dodania: 08 12 2020 szczegóły wpisu
 • pronar.radom.pl

  pronar.radom.pl

  Przedmiotem działań przedsiębiorstwa PRONAR z Radomia są narzędzia specjalistyczne oraz oprzyrządowania technologiczne. Wykonujemy różnorodne formy wtryskowe o obszernym zastosowaniu, tłoczniki, wykrojniki i oprzyrządowania pomocnicze oraz montażowe. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt do obróbki materiałów takich marek jak np. MITSUBISHI, HAAS czy też AVIA VARIO. Do realizacji projektów używamy program 3D CAD/CAM. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia i zaangażowanie na każdym etapie prac. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie Państwo więcej informacji na nasz temat.

  Data dodania: 18 11 2020 szczegóły wpisu
 • pronetcolor.com.pl

  pronetcolor.com.pl

  Firma PRONET COLOR Sp. z o.o. w Gdyni specjalizuje się w produkcji i dystrybucji profesjonalnych powłok lakierniczych dla przemysłu, motoryzacji. Poza tym zajmujemy się wszechstronnym wyposażeniem lakierni w urządzenia techniczne, służące do obsługi powłoki lakierniczej. Naszym atutem jest ponad 20-letnie doświadczenie w branży oraz doświadczona kadra. Zapewniamy jakość oferowanych powłok lakierniczych oraz doskonałą organizacje logistyczną. Dajemy bezpośredni dostęp do produktów systemów Perfect Plus i Palinal wraz z obsługą kolorystyczną systemów Perfect Plus i Palinal.

  Data dodania: 08 10 2020 szczegóły wpisu
 • zakladbudowymaszyn.eu

  zakladbudowymaszyn.eu

  Zakład Budowy Maszyn i Systemów Sterowania w Starej Wsi w województwie śląskim ma bogate doświadczenie w zakresie automatyki oraz robotyki. Zajmujemy się przygotowywaniem projektów oraz budową maszyn, urządzeń i całych linii technologicznych stosowanych w przedsiębiorstwach produkcyjnych. Proponujemy również projektowanie i konstruowanie narzędzi oraz szaf sterowniczych. Świadczymy również usługi w zakresie obróbki mechanicznej. Wszelkie zlecenia przeprowadzamy ściśle z zaleceniami oraz oczekiwaniami klienta. Osoby zainteresowane dokładnymi informacjami na temat działalności firmy zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 02 10 2020 szczegóły wpisu
 • www.arte-ferrum.eu

  www.arte-ferrum.eu

  Szukasz profesjonalnej firmy sprzedającej używany sprzęt dla branży przemysłowej? A może interesuje Cię leasing maszyn? Świetnie trafiłeś! ARTE FERRUM z Dzierżoniowa (woj. dolnośląskie) oferuje szeroki wybór produktów importowanych z Włoch czy też wykupionych od upadających firm. Są to wyłącznie sprawne techniczne, zazwyczaj nowe, urządzenia oferowane w niskich cenach. Firma proponuje maszyny do obróbki skrawaniem wiórowej i ściernej, sprzęt do obróbki blachy czy kształtowania rur a oprócz tego linie przemysłowe do produkcji, frezarki, stoły i płyty traserskie i wiele innych. Zapraszamy na stronę.

  Data dodania: 03 09 2020 szczegóły wpisu
 • dropsa.com.pl

  dropsa.com.pl

  Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy Układy Centralnego Smarowania z siedzibą w Poznaniu. Jesteśmy przedstawicielem i dystrybutorem rozwiązań marki DROPSA i możemy się pochwalić wieloletnim doświadczeniem oraz szerokim wyborem elementów i rozwiązań. Proponujemy układy jednoliniowe, wieloliniowe, progresywne, dwuliniowe jak i mieszane, układy smarowania mgłą olejowo-powietrzną i MQL, systemy smarowania szyn aoprócz tego maszyn do obróbki CNC. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów i obsługi, doradztwo techniczne oraz montaż i serwis w całym kraju. Zapraszamy na stronę.

  Data dodania: 18 05 2020 szczegóły wpisu
 • solmatic.pl

  solmatic.pl

  Wysokiej jakości maszyny oferuje firma Solmatic w Jaworznie. Projektujemy rozwiązania, które spełnią indywidualne oczekiwania i potrzeby, zapewniając rozległy pakiet możliwości w obszarze designu oraz wiedzę ugruntowaną wieloletnim doświadczeniem. Jesteśmy producentem maszyn aerozolowych, maszyn dla przemysłu farmaceutycznego, czy dostawcą stacji myjących Cleaning-In-Place m.in. dla producentów napoi. Zapraszamy do współpracy zarówno do dużych przedsiębiorstw, jak i mniejszych producentów. Zapewniamy ciągłość działania naszych maszyn, niezawodność i profesjonalizm.

  Data dodania: 04 05 2020 szczegóły wpisu
 • darsta.pl

  darsta.pl

  Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Darsta z Obornik w województwie wielkopolskim. Zajmujemy się dystrybucją robotów przemysłowych, młynów, termostatów a także osuszaczy granulatu. Oprócz tego zajmujemy się budową EOAT i automatyzacją procesów w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży i zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych fachowców. Jesteśmy też przedstawicielem japońskiej firmy Harmo na rynek europejski. Zapewniamy profesjonalizm i korzystne ceny. Po więcej informacji na temat oferty zapraszamy na naszą witrynę.

  Data dodania: 14 02 2020 szczegóły wpisu
 • kf-domena.com.pl

  kf-domena.com.pl

  Jest nam ogromnie miło móc zaprezentować Państwu propozycję firmy KF Domena. Nasza siedziba mieści się w Katowicach. Funkcjonujemy w branży przemysłowej proponując najwyższej jakości maszyny a także świadcząc usługi z zakresu projektowania i budowy linii produkcyjnej. Dysponujemy własną linią urządzeń, a oprócz tego sprowadzamy rozwiązania renomowanych producentów. W naszej ofercie znaleźć można obrabiarki numeryczne lub konwencjonalne, urządzenia zadaniowe, robotykę przemysłową, automatyzację produkcji jak i technologie informatyczne. Zapewniamy doradztwo i konkurencyjne ceny. Po więcej informacji wystarczy wejść na stronę.

  Data dodania: 16 01 2020 szczegóły wpisu
 • pawo-alu.pl

  pawo-alu.pl

  Pawo-Alu System to generalny dystrybutor przekładni MOTOVARIO i systemów aluminiowych ARI METAL. Siedziba firmy mieści się w Poznaniu a działalność w branży sięga 1990 roku. W ofercie znaleźć można nowoczesne maszyny takie jak reduktory bądź motoreduktory, silniki, wariatory, falowniki, przekładnie kątowe, systemy aluminiowe, elementy napędów oraz szeroki wybór części zamiennych. Firma zapewnia fachowe doradztwo techniczne, obsługę serwisową oraz konkurencyjne ceny. Szczegóły oferty i dane kontaktowe zamieszczone zostały na stronie internetowej. Zachęcamy do jej odwiedzenia.

  Data dodania: 09 01 2020 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Przemysłowe urządzenia, maszyny - nowa strona:

Adres: