Sprężyny - produkcja, sprzedaż

 • www.najder.net

  www.najder.net

  Prezentujemy Państwu ofertę firmy NAJDER. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą spiral kanalizacyjnych, sprężyn oraz zamków. Ciągle poszerzamy naszą ofertę, która jest dopasowywana do oczekiwań naszych klientów. Mając na uwadze wygodę kontrahentów indywidualnych w 2008 roku otworzyliśmy pierwszy stacjonarny sklep na obszarze Myślenic. Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu wykonują usługi rzetelnie i terminowo. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego, postaramy się rzeczowo i dokładnie odpowiedzieć na każde zadane pytanie.

  Data dodania: 17 07 2020 szczegóły wpisu
 • Produkcja sprężyn

  Produkcja sprężyn

  Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją. Zajmujemy się produkcją sprężyn technicznych, które są wykorzystywane w różnych gałęziach przemysłu: motoryzacyjnego, elektronicznego, maszynowego i innych. Zdobyte doświadczenie pozwala nam zrozumieć oczekiwania klienta dla którego ważne jest: terminowa realizacja zamówienia, zgodność produktu ze specyfikacją, najkorzystniejsza cena. Specjalizujemy się w zamówieniach jednostkowych, nietypowych, prototypowych. Naszym celem jest dostarczanie produktów wysokiej jakości po atrakcyjnych cenach.

  Data dodania: 28 07 2014 szczegóły wpisu
 • Sprężyny ze stali nierdzewnej

  Sprężyny ze stali nierdzewnej

  Najlepsze sprężyny tylko od Spręż-Moto.Posiadamy 30 sprawdzonych i wykwalifikowanych pracowników którzy pracują na nowoczesnych maszynach CNC.Gwarantujemy krótkie terminy realizacji.W przypadku awarii maszyn czy urządzeń sprężyny wykonujemy w krótkim terminie – nawet do 24 godzin, co znacznie ograniczy Państwa koszty związane z przestojem.
  Produkujemy sprężyny z drutów gołych i nierdzewnych o średnicy od 0,2 mm do 40 mm:
  - techniczne, motoryzacyjne, tapicerskie i talerzowe;
  - naciskowe, naciągowe, stożkowe, skrętne i inne;
  - do bram segmentowych oraz garażowych;
  - elementy sprężyste – wszystkie typy i rodzaje.

  Data dodania: 17 01 2014 szczegóły wpisu
 • Sprężyna gazowa

  Sprężyna gazowa

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą, w której znajdziesz m.in. przemysłowe sprężyny gazowe, sprężyny gazowe do maski, silnika i pokrywy bagażnika samochodu oraz liczne akcesoria. Cechuje nas najwyższa jakość produktów, wieloletnie doświadczenie na rynku w tej dziedzinie, pełen profesjonalizm, niskie ceny oraz zastosowanie najnowszych technologii. Zapewniamy zadowolenie oraz satysfakcję z dokonanych zakupów. Przekonaj się sam, że warto nam zaufać!

  Data dodania: 17 09 2013 szczegóły wpisu
 • PSI Spółdzielczy Producent Sprężyn

  PSI Spółdzielczy Producent Sprężyn

  PSI Spółdzielczy Producent Sprężyn jest firmą, która postrzegana jest jako godny zaufania partner zarówno przez kontrahentów w kraju jak i za granicą. Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1950 roku, od 40 lat jesteśmy największym zakładem produkującym sprężyny techniczne i wyroby z drutu. Od ponad 30 lat jesteśmy dostawcą elementów dla producentów siedzeń samochodowych w Europie. Wysoka pozycja na rynku krajowym i zagranicznym została osiągnięta dzięki konsekwencji we wdrażaniu i realizacji wcześniej przyjętych celów i strategii rozwojowej firmy. Podjęte działania dotyczyły nie tylko samego obszaru działania firmy, ale także współpracy z naszymi Odbiorcami i Dostawcami. Przez okres działania firmy staliśmy się specjalistami w dziedzinie konstrukcji i produkcji sprężyn technicznych oraz wyrobów giętych z drutu. Asortyment produkowanych wyrobów jest bardzo szeroki i uwzględnia wszystkie wymagania naszych odbiorców. Ciągła współpraca z naszymi Klientami, praca zespołowa i umiejętność rozwiązywania problemów zaowocowały wdrożeniem systemu zapewnienia jakości zgodnego z normą ISO/TS-16949, ISO 9001 i ISO 14001. Misją naszej firmy jest utrzymanie wiodącej pozycji producenta sprężyn i wyrobów giętych z drutu zarówno w kraju, jak i na rynkach europejskich.

  Data dodania: 26 03 2012 szczegóły wpisu
 • Sprężyny - duży wybór

  Sprężyny - duży wybór

  Przedstawiamy rozległą ofertę handlową firmy HS Sprężyny. Dokładność i terminowość to tylko niektóre zalety przedsiębiorstwa. Gwarantujemy najniższe ceny na rynku przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości. U nas każdy może liczyć na indywidualne traktowanie oraz dokładne wykonanie zamówienia. Personel jest w stanie wykonać każdy model sprężyny według rysunku klienta. Oferujemy sprężyny ściskane, rozciągane, skrętne i kształtowe. Standardowe katalogi znajdziesz na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 03 12 2011 szczegóły wpisu

Sprężyny - produkcja, sprzedaż - nowa strona:

Adres: