Surowce mineralne

 • SÓL POLSKA sól w Polsce

  SÓL POLSKA sól w Polsce

  Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy BJK SALT. Nasza firma zajmuje się sprzedażą soli morskiej, spożywczej, a również drogowej. Oferujemy sól luzem, a także pakowaną w workach. Przestrzegamy wyznaczonych terminów oraz dbamy o zadowolenie naszych Klientów. Współpracują z nami markety, spółdzielnie mieszkaniowe i prywatni odbiorcy zarówno z Polski, jak i Europy Południowej. Zawsze przestrzegamy terminów dostaw oraz świadczymy wysokiej klasy usługi, co mogą potwierdzić liczne referencje od naszych odbiorców. Zachęcamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną propozycją oraz do kontaktu z nami!

  Data dodania: 19 06 2015 szczegóły wpisu
 • DMC Salt - sól drogowa

  DMC Salt - sól drogowa

  DMC Salt to intensywnie rozwijająca się firma zajmująca się dostawą soli drogowej. Produkt jest otrzymywany z soli kamiennej przez mechaniczną przeróbkę. Sól drogowa może być wykorzystywana nie tylko do posypywania powierzchni dróg, chodników czy torów, ale też w każdym przypadku, kiedy zachodzi potrzeba usunięcia śniegu lub lodu. Kontrahentami są zarówno duże instytucje, jak i małe, prywatne przedsiębiorstwa. Firma posiada własną flotę i współpracuje z licznymi firmami przewozowymi, dzięki czemu dostawy są zawsze terminowe. Sól drogowa jest sprzedawana luzem lub w workach o różnej pojemności.

  Data dodania: 18 03 2013 szczegóły wpisu
 • Sól drogowa

  Sól drogowa

  Sygnowaliśmy umowę ze renomowaną kopalnią soli, dzięki czemu możemy zaoferować wyrób wysokiej jakości. Sól drogowa używana jest przede wszystkim do zwalczania skutków zimy - śniegu i oblodzeń na ulicach, placach chodnikach i parkingach. Zabawa kończy się tam gdzie zaczyna się odpowiedzialność, a utrzymanie dróg w stanie minimalizującym niebezpieczeństwo wypadku wiąże się z dużą odpowiedzialnością. Nasza sól drogowa może w tym pomóc dzięki wysokiej jakości.

  Data dodania: 26 03 2012 szczegóły wpisu
 • BKD and Partners - sól drogowa

  BKD and Partners - sól drogowa

  Jesteśmy dostawcą soli drogowej w Polsce. Mamy duże osiągnięcia na rynku europejskim, który ustawicznie powiększamy. Sprzedajemy sól drogową luzem oraz w opakowaniach 5kg, 10kg, 25kg, 50kg oraz w worki typu big bag 1000kg. Mamy własny transport i towar możemy dowozić do klienta. Oferowana przez nas sól pochodzi z kopalni „Artemsol” z Ukrainy i jest solą kamienną o dużej zawartości NaCL.Jej atutem jest gruboziarnistość co sprawia, że sól rozpuszcza się powoli i ma długi czas działania a dzięki dodatkowi antyzbrylacza nie zbryla się. Jest stosowana jako środek do rozmrażania i zwalczania śliskości zimowych na drogach chodnikach i innych ciągach i jest jednym z najskuteczniejszych środków do zwalczania skutków zimy. Posiadamy świadectwo Zakładu Higieny Komunalnej w Polsce oraz pozytywną opinię Instytutu Badawczego Dróg i Mostów.

  Data dodania: 12 11 2011 szczegóły wpisu

Surowce mineralne - nowa strona:

Adres: