Surowce wtórne, złom

 • lemotrecykling.pl

  lemotrecykling.pl

  Zapraszamy do skupu Lemot Recykling w Poznaniu, który dysponuje wagą samochodową najazdową do 10 ton. Skupujemy żeliwo, cynk, ołów, brąz i mosiądz, a także akumulatory, metale żelazne, nieżelazne i kolorowe. Prowadzimy też skup stali kwasowej, aluminium, elektroniki. Zarządzamy fachowym zapleczem, a także dysponujemy uprawnienia potrzebne do utylizowania odpadów oraz recyklingu, zapewniając Kartę Przekazania Odpadów. Zapraszamy do kontaktu - gwarantujemy uczciwą wycenę i sprawną obsługę.

  Data dodania: 10 11 2020 szczegóły wpisu
 • hermex.pl granulaty Aluminium

  hermex.pl granulaty Aluminium

  Jest nam niezmiernie miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy Hermex. Nasza siedziba mieści się w Herbach w województwie śląskim. Jesteśmy przedsiębiorstwem specjalizującym się w przetwórstwie złomu oraz odpadów metalurgicznych do ich ponownego użycia w hutnictwie lub odlewnictwie. Posiadamy własne, chronione patentem technologie umożliwiające rozdrobnienie oraz przemielenie różnych materiałów, nawet tych bardzo trwałych. Nawiązaliśmy współpracę z różnymi ośrodkami naukowo-badawczymi jak również klientami z kraju jak i zagranicy. Szczegóły oferty oraz dane kontaktowe znajdą Państwo na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 02 10 2020 szczegóły wpisu
 • skupzlomumsk.pl

  skupzlomumsk.pl

  Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą korporacji MSK z Wrocławia. OD 1995 roku prowadzimy działalność polegającą na skupie oraz transporcie surowców wtórnych. Odbieramy złom stalowy, metale kolorowe, makulaturę a oprócz tego akumulatory, zużyty sprzęt elektroniczny oraz elektryczny. Mamy 9 punktów skupu na terenie Wrocławia, dysponujemy oprócz tego profesjonalną flotą transportową. Do współpracy zapraszamy klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa, hurtownie, zakłady oraz instytucje. Zapewniamy korzystne ceny i profesjonalizm. Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 04 09 2020 szczegóły wpisu
 • www.rpscraper.pl

  www.rpscraper.pl

  Firma RP SCRAPER w Chełmku specjalizuje się w skupie, sprzedaży i przetwarzaniu złomu stalowego i kolorowego oraz w rozbiórkach i likwidacjach obiektów przemysłowych. Zajmujemy się też demontażem linii technologicznych i w tym celu zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą z wieloletnim doświadczeniem w branży. Mamy też w pełni zorganizowane zaplecze techniczne i sprzętowe oraz pełną zdolność finansowo-ekonomiczną, gwarantując płynną realizację zleceń. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 07 07 2020 szczegóły wpisu
 • www.skupsurowcow.pl

  www.skupsurowcow.pl

  W Sosnowcu swoją siedzibę ma firma Skup Surowców Wtórnych Michał Żabicki. Istniejemy w branży już od 1992 roku ciągle inwestując w rozwój firmy i modernizację zaplecza technicznego. Proponujemy skup złomów metali takich jak stal i stal nierdzewna, aluminium i jego stopy, mosiądz, cynk, miedź, ołów, brąz bądź inne. Posiadamy również własną linię odlewniczą, gdzie wytwarzamy nowe produkty z pozyskanych surowców. Zapewniamy profesjonalizm, korzystne ceny i rzetelność. Na stronie internetowej umieściliśmy więcej informacji o ofercie i działalności. Zachęcamy do jej odwiedzenia.

  Data dodania: 10 01 2020 szczegóły wpisu
 • www.skup-zlomu.net

  www.skup-zlomu.net

  Firma Handlowa Przemysław Sendkowski to skup złomu, metali oraz kabli. Działamy zgodnie z prawem i przepisami regulującymi gospodarkę odpadami. Mamy wszystkie wymagane uprawnienia, posiadamy nowoczesnymi technologiami recyklingu i wiedzę ludzi, którzy ten fach opanowywali przez lata. Cenimy środowisko i czas naszych klientów, dlatego usługi mobilnego skupu złomu to świetna opcja szczególnie dla tych, którzy nie mają prywatnego transportu i możliwości zbycia odpadów wielkogabarytowych. Regulujemy należność na miejscu i zapewniamy gwarancję w postaci karty odbioru odpadów. Jesteśmy profesjonalistami!

  Data dodania: 17 12 2019 szczegóły wpisu
 • kolmet-bialapodlaska.pl

  kolmet-bialapodlaska.pl

  W Starym Sławacinku w województwie lubelskim mieści się siedziba firmy Kolmet. Od 1992 zajmujemy się skupem metali żelaznych oraz nieżelaznych. Prowadzimy skup miedzi, mosiądzu, brązu, stali stopowych, cynku, aluminium oraz ołowiu. Przyjmujemy również nikiel, silniki elektryczne, akumulatory, wiązki samochodowe, sprężarki z lodówek, transformatorki z telewizorów oraz inne. Zapewniamy konkurencyjne ceny a także obsługę na najwyższym poziomie. Zachęcamy do współpracy oraz odwiedzenia naszej strony internetowej, na której umieściliśmy więcej szczegółów naszej oferty i działaności.

  Data dodania: 09 11 2018 szczegóły wpisu
 • www.skup-kabli.szczecin.pl

  www.skup-kabli.szczecin.pl

  Firma In Common Recycling to rodzinna firma działająca na rynku już od trzynastu lat. W tym czasie udało jej się nawiązać wiele długotrwałych relacji z klientami oraz w pełni ukształtować wizję firmy. Obecnie proponujemy Państwu skup złomu stalowego i kolorowego, skup kabli aluminiowych, ołowianych i miedzianych oraz transport krajowy i międzynarodowy złomu w kontenerach. W naszej firmie dużą wagę przywiązujemy do jasności zasad i profesjonalnej obsługi klientów. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zaznajomienia się z naszą oferta na stronie internetowej i do kontaktu z nami.

  Data dodania: 05 06 2018 szczegóły wpisu
 • www.delta-sj.com.pl

  www.delta-sj.com.pl

  Skup i sprzedaż złomu metali kolorowych, skup i sprzedaż złomu stalowego, a ponadto kasacja aut i recykling kabli to oferta firmy Delta Sp.J. w Pleszewie. Zajmujemy się także obrotem metalami żelaznymi, skupiając m. in. na złomie stalowym blachy, odpadach poprodukcyjnych, żeliwie czy złomie kolejowym. Dzięki nowoczesnemu parku maszynowemu przerabiamy do 200 ton złomu pokablowego miesięcznie. W stałej ofercie posiadamy ponadto główkę, środnik oraz stopę z szyn S60 i S49. Zapraszamy do zapoznania z pełną ofertą, jaką prezentujemy na stronie i do kontaktu!

  Data dodania: 15 02 2018 szczegóły wpisu
 • Skup surowców wtórych - Tap-Surowce.com

  Skup surowców wtórych - Tap-Surowce.com

  Z miłości do natury, która musi pozostać niezmieniona dla dalszych pokoleń nasza firma podjęła własną aktywność już bardzo dawno temu i do dziś może Wam zaoferować skup akumulatorów oraz skup złomu w niezwykle atrakcyjnych cenach. Należałoby zaznajomić się z naszymi usługami na naszej stronie tap-surowce.com. Nasza firma stara się dbać o wszystkie tworzywa, które można przerobić: makulatura, aluminium, metale kolorowe oraz inne. Naszym klientom proponujemy dojazd do siebie, gdzie możemy odebrać od Was większe ilości surowców. Z nami możesz zarobić pieniądze oraz wspólnie możemy zadbać o nasze środowisko.

  Data dodania: 13 06 2017 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Surowce wtórne, złom - nowa strona:

Adres: