Szwalnie

 • 4lans.pl - znakowanie odzieży

  4lans.pl - znakowanie odzieży

  Firma 4Lans specjalizuje się w usługach powiązanych z przygotowywaniem ubrań. Proponujemy klientom profesjonalną pomoc w aspekcie opracowania własnej kolekcji albo marki odzieżowej. Kooperujemy z wieloma specjalistami, dlatego możemy zapewnić świetną jakość oferowanych usług. Precyzyjnie wykonujemy wszystkie powierzone czynności. Siedziba naszej firmy usytuowana jest w Inowrocławiu. Szczegółowe informacje odnoszące się do przedstawionej propozycji znajdą Państwo na prowadzonej przez nas witrynie internetowej.

  Data dodania: 27 06 2017 szczegóły wpisu
 • PPH Brothers - Profesjonalna szwalnia odzieży Warszawa, usługi krawieckie, przeszycia.

  PPH Brothers - Profesjonalna szwalnia odzieży Warszawa, usługi krawieckie, przeszycia.

  Szyjemy od roku 1991. Jesteśmy firmą rodzinną usytuowaną w Wołominie obok Warszawy. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam podejmować się odszyć autorskich kolekcji po wieloseryjne produkcje firm sieciowych.
  Nasza szwalnia podejmuje się zleceń szycia:szycie konfekcji damskiej: sukienek, tunik, spódnic, żakietów
  szycie odzieży dziecięcej
  przeszycia odzieży sportowej: bluzy, koszulki, spodnie dresowe, kurtki

  Naszymi klientami sa takie marki jak: Diverse, CLNT, Iridium, Marbo, Sasha Ferrano oraz młodzi polscy projektanci mody. Zapraszamy do współpracy. Z naszej strony możemy gwarantować najwyższą jakość usług w najlepszych cenach.

  Data dodania: 09 05 2013 szczegóły wpisu
 • Producent odzieży - Mirafo

  Producent odzieży - Mirafo

  Mirafo - jesteśmy firmą rodzinną, specjalizującą się w produkcji dzianin i szyciu odzieży. Produkcję realizujemy w oparciu o najnowocześniejsze maszyny i urządzenia oraz doświadczony personel. Nasze wyroby cechuje wysoka jakość wykonania, estetyka oraz wzornictwo dopasowane do gustów nawet najbardziej wymagających klientów. Naszą specjalnością jest produkcja wszelkiego typu i rodzaju dzianin, pochodzących z maszyn okrągłych jednołożyskowych i dwułożyskowych. Dominują wśród nich dzianiny:bawełniane, wiskozowe, poliestrowe, dzianiny gładkie, dzianiny swetrowe.

  Data dodania: 05 04 2012 szczegóły wpisu
 • Kodima szwalnia przeszycia usługowe odzieży Dolny Śląsk

  Kodima szwalnia przeszycia usługowe odzieży Dolny Śląsk

  Kodima to zakład pracy o charakterze produkcyjno-usługowym szyje od 20-stu lat w ramach przerobu uszlachetniającego sportowe, klasyczne spodnie i koszule damskie i męskie a dodatkowo spódnice, bluzki, bluzy, sukienki, płaszcze, żakiety, mundury. Specjalizujemy się w szyciu spodni. Stale unowocześniany park maszynowy, pracownia krawiecka, własna krojownia oraz prasowalnia. Dlatego uszyjemy i przeszyjemy nawet najbardziej złożone zlecenie z rozmaitych surowców takich jak bawełna, wełny czy jeans.zapewniamy jakość i szybki czas realizacji.

  Data dodania: 03 04 2012 szczegóły wpisu
 • Producent toreb

  Producent toreb

  Bastian – producent toreb szyje torby i wszelkie wyroby odzieżowe od przeszło 20 lat. Firma to wiodący prym w kraju producent toreb. Zajmuje się produkcją wszelakich toreb, toreb podróżnych, toreb kosmetycznych i innych. Szwalnia szyje głównie na zamówienie. Najczęściej jest to szycie plecaków. Producent charakteryzuje się korzystaniem z dobrej jakości materiałów.

  Doświadczenie branży i pozycja na rynku nie pozwala szwalni pozwolić sobie na plecaki lub torby gorszej jakości. Szycie plecaków odbywa się dosłownie grubymi nićmi, w wyniku lat użytkowania plecaków firmy Bastian i opinii użytkowników o plecakach, powstały plecaki o wyjątkowej wytrzymałości. To samo tyczy się toreb. Producent toreb - Bastian szyje torby z przeróżnych materiałów, poprzez skórę i różne syntetyki. Firma szyje również według projektów zleconych przez klienta. Są to najczęściej różnego rodzaju materiały reklamowe. Zakład szyje gadżety sportowe, koszulki z nadrukami reklamowymi, szwalnia otwarta jest na projekty ubrań i gadżetów reklamowych związanych z mistrzostwami w piłce nożnej Euro 2012 które odbędą się w Polsce i Ukrainie. Szwalnia Bastian Łódź szyje również nietypowe ubrania gospodarcze, odzież ochronną, oraz coolery trzymające ciepło. Firma posiada hafciarkę dzięki czemu może tworzyć dowolne wzory i kolory na plecakach i ubraniach. Bastian, szuka odbiorców swojej odzieży nie tylko w Łodzi, do współpracy zaprasza firmy z Łodzi i z całej Polski.

  Data dodania: 15 02 2011 szczegóły wpisu

Szwalnie - nowa strona:

Adres: