Utylizacja odpadów

 • ekojumir.pl Utylizacja odpadów

  ekojumir.pl Utylizacja odpadów

  W branży utylizacji odpadami i ich odzysku od wielu lat działa firma EKO-JUMIR Spółka z o.o. w Czeladzi. Oferujemy także transport odpadów, recykling i skup surowców, wynajem kontenerów na odpady oraz wywóz i składowanie odpadów. Dostarczamy kompleksowe usługi w zakresie odbioru odpadów przemysłowych i budowlanych, niebezpiecznych oraz odzysk tworzyw sztucznych, surowców wtórnych i odpadów z mechanicznej obróbki. Dysponujemy specjalistycznym transportem oraz odpowiednimi terenami, halami magazynowymi, które umożliwiają nam na sprawny proces zagospodarowania. Zapraszamy na naszą stronę!

  Data dodania: 26 07 2018 szczegóły wpisu
 • Neutralizacja odpadów - evergreensolutions.pl

  Neutralizacja odpadów - evergreensolutions.pl

  Firma Evergreen Solution jest pomysłodawcą oraz dystrybutorem technologii FuelCal, której zadaniem jest przetwarzanie odpadów organicznych. Naszą technologię charakteryzuje wysoka skuteczność funkcjonowania. Zapewniamy rozległe zastosowanie oferowanej technologii. Wprowadzona technologia jest bezpieczna dla środowiska, co potwierdza szereg badań. Szczegóły dotyczące przedstawionej oferty klienci odnajdą na naszej witrynie internetowej. Udostępniamy również bazę wiedzy dotyczącą gospodarki odpadami. Zachęcamy klientów do kooperacji.

  Data dodania: 30 08 2016 szczegóły wpisu
 • KN MEBLE Utylizacja mebli konferencyjnych

  KN MEBLE Utylizacja mebli konferencyjnych

  Zapraszamy Państwa gorąco do zapoznania się z propozycją przygotowaną przez firmę KN MEBLE. Funkcjonujemy na rynku od 2009 roku i zajmujemy się utylizacją mebli, sprzętu elektronicznego oraz elektrycznego. Niepotrzebne rzeczy odbieramy w biurach, firmach i różnych instytucjach na terenie Warszawy i całego kraju. Posiadamy wszystkie potrzebne prawne zezwolenia, które gwarantują Państwu, że powierzone wyposażenie oddane będzie do recyklingu, a nie wywiezione do lasu. Naszą misją jest ochrona środowiska, dlatego dbamy o to, aby towary nadające się do ponownego użytku przeszły właściwą obróbkę. Gwarantujemy fachową obsługę, sprawny załadunek oraz wywóz. Po więcej informacji zapraszamy na naszą witrynę www.

  Data dodania: 31 05 2016 szczegóły wpisu
 • Utylinia.pl

  Utylinia.pl

  Środowisko jest bardzo ważne i niestety zaniedbywane. W trosce o nie firma Utylinia.pl proponuje pełną gospodarkę odpadami dla przedsiębiorstw, instytucji oraz zakładów przemysłowych. W ofercie firmy mieści się odbiór, utylizacja oraz recykling odpadów niebezpiecznych i pozostałych. Utylinia.pl prowadzi także konsulting w zakresie ochrony środowiska i gospodarowania odpadami. Jeśli interesujesz się tematem, zajrzyj na stronę i zapoznaj się z ofertą.

  Data dodania: 05 03 2014 szczegóły wpisu
 • AGO RECYKLING DAMIAN KRÓL odbiór elektrośmieci Warszawa

  AGO RECYKLING DAMIAN KRÓL odbiór elektrośmieci Warszawa

  Poważne i wprawne postępowanie oraz staranie o bezpieczeństwo lub akuratną kondycję środowiska naturalnego - to baza funkcjonowania warszawskiej firmy AGO RECYKLING. Wyspecjalizowaliśmy się w likwidacji zużytego sprzętu elektrycznego oraz elektronicznego, to znaczy wszelakiego rodzaju sprzętów, jakie zasilane są prądem bądź bateriami. Zajmujemy się skutkiem tego odbiorem i utylizacją odpadów niebezpiecznych, zawierających toksyczne substancje - wykonujemy kompletne unieszkodliwienie trujących materiałów. Wedle życzenia, mogą Państwo donieść elektrośmieci do naszego punktu w Warszawie lub zlecić nam ich przewóz z dowolnego położenia w województwie Mazowieckim. Zapraszamy na stronę www AGO RECYKLING.

  Data dodania: 04 11 2013 szczegóły wpisu
 • Utylizacja elektroniki

  Utylizacja elektroniki

  TOM-KOL to firma funkcjonująca na rynku od 2005 roku i trudniąca się obrotem odpadami stalowymi i metalami kolorowymi. Dodatkowo również firma akceptuje makulaturę, tworzywa sztuczne, zajmuje się utylizacją sprzętu RTV i AGD. Usługi kierowane są zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Firma posiada wszelkie kluczowe zezwolenia, a solidne doświadczenie, generalna i miła obsługa sprawiają, że współpraca z nią jest za każdym razem sprawna. Kontrahenci mogą liczyć na atrakcyjne ceny, rzetelną wycenę z możliwością negocjacji. Dzięki temu TOM-KOL zyskał sobie wielu kontrahentów na obszarze południowej Polski. Firma posiada swoje oddziały w trzech miejscowościach – Dąbrowa Górnicza, Zabrze i Będzin-Grodziec, planuje także uruchomienie nowego oddziału na terenie Górnego Śląska. Zapraszamy serdecznie już w tym momencie do zaznajomienia się ze szczegółami oferty firmy TOM-KOL dostępnymi na witrynie internetowej – można wyszukać tutaj obecne adresy oddziałów, szczegółową ofertę, dodatkowo obowiązujący cennik odbioru odpadów. TOM-KOL to pewny partner w interesach!

  Data dodania: 17 09 2013 szczegóły wpisu
 • Prasy

  Prasy

  Zachęcamy do zapoznania się z propozycją firmy ROCZNIAK Recycling System oferującej systemy gospodarowania odpadów. Nasi pracownicy to fachowcy w swojej dziedzinie, którzy służą Państwu nie tylko doradztwem technicznym ale również pomocą w instalacji, diagnostyce i nadzorze eksploatacji urządzeń. Wszystkie nasze wyroby spełniają normy unijne i posiadają certyfikaty niemieckiego urzędu TUV, co daje gwarancję bezpieczeństwa technicznego i obsługi.

  Data dodania: 02 08 2013 szczegóły wpisu
 • Gospodarka odpadami

  Gospodarka odpadami

  Zajmujemy się transportem odpadów i materiałów niebezpiecznych, oraz innych niż niebezpieczne, a także ich zagospodarowaniem ( transport do: odzysku, recyklingu lub składowania). Niedawno poszerzyliśmy działalność o profesjonalny odbiór i transport zużytego oleju jadalnego. Dla Państwa wygody zużyte tłuszcze odbieramy „na telefon” zapewniając klientom czyste i praktyczne pojemniki. Nasza firma posiada stosowne zezwolenia wydane przez Prezydenta Miasta Chorzów. Wystawiamy niezbędny dokument – kartę przekazania odpadu, która jest potwierdzeniem dla Sanepidu o przekazaniu odpadu zgodnie z przepisami prawnymi.

  Data dodania: 04 04 2013 szczegóły wpisu
 • EcoSANIT - gospodarka odpadami w gminie

  EcoSANIT - gospodarka odpadami w gminie

  Gospodarka odpadami to temat, który powinien zainteresować włodarzy każdej gminy w Polsce. System ecoSANIT to nowatorskie rozwiązanie skierowane do powyższych podmiotów. Gospodarka odpadami w gminie to na ogół duża część budżetu. Nic więc dziwnego, że jednostki administracyjne starają się ciąć koszty, szukając tańszych rozwiązań. Nowatorski system gospodarki odpadami ecoSANIT jest w pełni zgodny z aktem prawnym – ustawa śmieciowa. Taki system informatyczny dla gminy to czysta oszczędność. Program odpady pozwala rozplanować wszystko z sensem i zaoszczędzić sporo czasu.

  Data dodania: 01 03 2013 szczegóły wpisu
 • Organizacja i gospodarka odpadami - e-odpady

  Organizacja i gospodarka odpadami - e-odpady

  Odpady stanowią w dzisiejszym świecie duży problem. Społeczeństwo coraz więcej produkuje różnych odpadów, a nie wszystkie odpady można następnie poddać recyklingu, jak również nie wszystkie są nieszkodliwe dla przyrody jako naturalnego środowiska. Serwis e-odpady jest stworzony, mając na myśli wszystkich tych, którzy odpowiadają za produkcję lub przetwarzanie odpadów, by dzięki pomocy portalu i Internetu można było z łatwością i skutecznie zarządzać odpadami. Portal e-odpady zawiera przydatne informacje o szerokim zakresie, co zostało zauważone nie tylko przez przedsiębiorców, ekologów, ale również przez jury licznych konkursów proekologicznych.

  Data dodania: 20 04 2012 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Utylizacja odpadów - nowa strona:

Adres: