Wyroby gumowe

 • gumaprodukt.pl

  gumaprodukt.pl

  Producent wyrobów gumowych i gumowo-metalowych - Przedsiębiorstwo Guma Produkt Bałando Leszek w Pelplinie, od przeszło 30 lat zapewnia wysokiej jakości wyroby oraz świadczy usługi cięcia gumy i gumowania. Obszerne i zaawansowane zaplecze produkcyjne jest wyposażone w nowoczesne prasy hydrauliczne, walcarki do gumy, wytłaczarki, wtryskarki i maszyny do cięcia, co pozwala realizację każdego typu zleceń, także tych najtrudniejszych. Zachęcamy do skorzystania z oferty oraz do kontaktu.

  Data dodania: 16 09 2020 szczegóły wpisu
 • www.lender.pl

  www.lender.pl

  Firma Lender w Policach Polska od lat dostarcza profesjonalne wyroby gumowe tj. amortyzatory i uszczelki gumowe. Dostarczamy nasze produkty wielu gałęziom przemysłu, w tym stoczniom, zakładom chemicznym i kablowym. Na rynku funkcjonujemy od 1993 roku. Podejmujemy się produkcji niestandardowych detali, a ilość zamawianego towaru może być jednostkowa. Nasze produkty, w wielu praktycznych modelach, odznaczają się dobrymi właściwościami fizyko-mechanicznymi i optymalną twardością. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 16 04 2020 szczegóły wpisu
 • Zakład Produkcyjny GUMET w Kraśniku

  Zakład Produkcyjny GUMET w Kraśniku

  Głównym elementem naszej działalności jest produkcja elementów gumowych, gumowo-metalowych oraz patryc Braille'a. W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości uszczelki, uszczelniacze, tulejki gumowe, osłony, simmeringi i wiele innych. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo w kwestiach związanych z wyborem najlepszego dla Państwa rozwiązania. Wyróżniamy się konkurencyjnymi cenami, solidnym wykonaniem oraz szybką realizacją zamówień.

  Data dodania: 17 09 2018 szczegóły wpisu
 • PIONIER JAWOR wkładki elastyczne sprzęgieł

  PIONIER JAWOR wkładki elastyczne sprzęgieł

  Jest nam wyjątkowo miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy PIONIER Jawor. Od 1991 roku przedsiębiorstwo to zajmuje się produkcją wyrobów technicznych wykonanych z gumy, kauczuki oraz silikonu. Naszymi odbiorcami są klienci w kraju oraz na terenie Unii Europejskiej, pracujący w przemyśle spożywczym, stoczniowym, budownictwie, hutnictwie, górnictwie i innych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby, która mieści się w Jaworze, jak również do zajrzenia na stronę internetowa, gdzie znajdą Państwo szczegółowe informacje o naszej ofercie i działalności firmy PIONIER Jawor lub dane teleadresowe.

  Data dodania: 18 08 2016 szczegóły wpisu
 • DIF kapturki silikonowe

  DIF kapturki silikonowe

  Wysokiej jakości wyroby gumowe, gumowo-metalowe i silikonowe zakupicie Państwo w firmie DIF z Podkowy Leśnej, istniejącej na rynku od 1990 roku. Oferujemy szeroki asortyment uszczelniaczy, uszczelek, tulejek oraz ssawek gumowych, wykonanych z form własnych i powierzonych. Zapewniamy też duży wybór specjalistycznych wyrobów silikonowych - od amortyzatorów po uszczelki. Wyroby te znajdują zastosowanie w urządzeniach mechanicznych i elektrycznych, a także przemyśle lotniczym i samochodowym. Chętnie doradzimy Państwu przy wyborze odpowiedniego asortymentu. Pełna propozycja naszego przedsiębiorstwa została opublikowana na stronie internetowej.

  Data dodania: 14 09 2015 szczegóły wpisu
 • Oring - wyroby gumowe

  Oring - wyroby gumowe

  Hoko - nasze przedsiębiorstwo funkcjonuje już od 20 lat. Produkujemy formowe wyroby gumowe. W naszej ofercie znajdują się m.in. wyroby takie jak pierścienie gumowe np. typu oring, uszczelnienia o różnorodnych kształtach, fajki kapturki, wyroby gumowo-metalowe, a także zabawki na bazie kauczuku naturalnego. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
  Naszą dewizą jest wysoka jakość oferowanych produktów.

  Data dodania: 04 12 2014 szczegóły wpisu
 • ZAKŁADY PRZEMYSŁU GUMOWEGO SANTOCHEMIA SPÓŁDZIELNIA PRACY folie epdm

  ZAKŁADY PRZEMYSŁU GUMOWEGO SANTOCHEMIA SPÓŁDZIELNIA PRACY folie epdm

  O ile szukają Państwo różnego typu materiałów gumowych, pożądane byłoby zapoznać się z zasobnym wyborem wyrobów skutecznie produkowanych w Zakładach Przemysłu Gumowego SANTOCHEMIA. Nasza firma bardzo dobrze rozpoznawana jest na naszym rynku, a każde artykuły znamionują się nie tylko spektakularną wytrzymałością, lecz też miłą estetyką wykonania. Przydatne wykładziny antypoślizgowe, gumowe chodniki elektroizolacyjne czy uszczelniające płyty techniczne to zasadnicze elementy naszej oferty. Poszczególne artykuły dostarczamy do Zleceniodawców prywatnych, a także warsztatów na terenie całej Polski. Całkowitą ofertę mieści nasza strona www.

  Data dodania: 04 11 2013 szczegóły wpisu
 • Węże silikonowe, uszczelka butylowa, sznur silikonowy

  Węże silikonowe, uszczelka butylowa, sznur silikonowy

  Producent wyrobów silikonowych. Uszczelki silikonowe różnego przeznaczenia, silikonowe węże i sznury, gotowe mieszanki silikonowe do dalszej obróbki. Produkujemy uszczelki bentonitowo - kauczukowe, uszczelki z elastomerów termoplastycznych (TPE), butylowe masy uszczelniające. Posiadamy szeroką gamę gamę produktów, a w naszej ofercie dysponujemy produktami: mieszankami silikonowymi, wytłaczanymi wyrobami silikonowymi, butylowa masa uszczelniającą, uszczelkami bentonitowo-kauczukowymi do betonu.

  Data dodania: 04 04 2013 szczegóły wpisu
 • GBM - produkcja wyrobów gumowych

  GBM - produkcja wyrobów gumowych

  GBM s.c. jest rodzinną firmą działającą w branży gumowej od 1974 roku. Produkujemy formowe wyroby gumowe, gumowo-metalowe na rynek, dla odbiorców stałych jak również na jednostkowe zamówienia. Stosowanie wysokiej jakości mieszanek gumowych, silikonowych czy klejów oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają nam na za zagwarantowanie wysokiej jakości produkowanych wyrobów. Nasza dewiza to rzetelność i terminowość. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 07 12 2012 szczegóły wpisu

Wyroby gumowe - nowa strona:

Adres: